Ekstremalus pasimatymas miške

backseataction.jpg
 
Nors sakoma, kad iš internetinių pažinčių galima tikėtis visko, kartais susipažinimo būdas neturi nieko bendro su pačiu pasimatymu, o ekstremalios situacijos gali ištikti bet ką, bet kur ir bet kada. Tad vieno ekstremalaus pasimatymo kaip gyva nepamiršiu.

Su Ignu susipažinome internetu, pažinčių suaugusiems svetainėje. Bendravome gan ilgą laiką ir vieną gražią pavasario dieną nutarėme susitikti. Viskas buvo puiku!  Sutarėme, kad jis atvažiuos manęs pasiimti ir važiuosime į kokią nors gražią vietelę pratęsti pažinties.

Įlipusi į mašiną ir pažvelgusi į jį, iškarto supratau, kad ko gero laukia karštas ir nuostabus seksas! Pasisveikinome, jis į mane pažvelgė ir paklausė, ar nepersigalvojau? Kodėl turėčiau, atsakiau jam, ir romantiškai nurūkome jo išblizgintu mašiniuku... Vaikinas buvo apie viską pagalvojęs. Ant galinės sėdynės gulėjo šiltas pledas ir pintinė, iš kurios kyšojo butelis šampano. 

Dar stipresnis jaudulys mane apimė, kada atvažiavome į nuostabią vietelę. Daugybė medžių, o nuo aukšto šlaito buvo matyti ežeras. Mano naujasis vaikinas buvo tikras džentelmenas, romantikas ir beveik tobulas planuotojas. Todėl paprašė manęs nelipti iš mašinos, kol kaiką paruoš. Jis greitai pagriebė pledą, pintinę ir nubėgo kažkur tolyn. Laukiau jo mašinoje, kada būsiu pakviesta į iškilmingą puotą, tačiau tokio pakvietimo tikrai nesitikėjau!

Tuo momentu pasijaučiau lyg būčiau tikrų tikriausio siaubo filmo herojė. Staiga iš kažkur išdygo manoji simpatija ir vožėsi tiesiai į stiklą, esantį mano durelių pusėje. Akimirksniu stiklas apsitaškė krauju, o jo intensyvią šypseną pakeitė skausmas ir perkreipta grimasa. Vaikinas buvo taip gražiai išblizginęs savo automobilį, kad pamanė, jog langas yra atidarytas ir tiesiog norėjo mane aistringai pabučiuoti!

Gailiuosi iki šiol, kad tada nesugalvojau prasiverti lango ir to, kad romantišką pasimatymą gamtoje teko iškeisti į pasimatymą ligoninės priimamajame.

Edita


Pasakojimus konkursui siųskite  el. paštu – info@suaugusiems.lt   iki vasario 14 dienos (imtinai). 

 

 
Komentarai
Naujas komentaras