Mano pasimatymas ir ekstremali jo pabaiga

o-FIRST-DATE-facebook.jpg
 
Tuo metu man buvo 16 ar 17 metų ir kaip ir kiekviena mano amžiaus panelė, taip ir aš turėjau susirašinėjimo draugą, kurį buvau labai įsimylėjusi. Žinoma iki tol, kol jo nepamačiau...

Su Juliumi susipažinau per radio stotį. Susirašinėjome ne tik SMS, bet ir laiškais. Ir visai ne elektroniniais! Juliaus laiškai tikrai griebė už širdies, o poezija ir jo išsakyti gražūs žodžiai man ,ne juokais apsuko man galvą. Tad nepaisydama nei atstumo, nei vyresnio vaikino amžiaus, pakviečiau jį atvykti į savo miestą ir paskyriau Juliui tikrą realų pasimatymą! 

Sutarėme, kad savo simpatiją pasitiksiu autobusų stotyje sutartu laiku. Atvykau ir iš karto supratau, kad tai jis! Iš tarpmiestinio  autobuso išlipo vaikinas, smulkutis, visai simpatiško veido, rankose laikė gėlę… Tiesa, kokia tai gėlė nesupratau ir tiesą sakant nelabai norėjau ją gauti. Galėjo bent išpakuoti ją iš geltono popieriaus! Jis manęs iškarto nepastebėjo, nes slėpiausi už kampo ir dvejojau, bėgti ar ne... Bet kadangi esu deramai išauklėta mergina, nusprendžiau prieiti prie jo, priėmiau jo įteiktą rožę ir aprodžiau jam savo miestą. Nuėjome papietauti į kavinę, kalbėjomės apie futbolą, pirmąją meilę ir visa kita...
 

Atėjo  vakaras, nepilnametėms laikas namo,tad savo naujajam “vaikinui” parodžiau kur yra viešbutis (kadangi važiuojančių autobusų atgal į Vilnių jau nebebuvo). Labai džiaugiausi, kad pasimatymas jau baigėsi, o dar labiau širdį glostė jo supratingumas, kad mūsų santykiai tuo ir pasibaigė. Tokias išvadas padariau negavusi nei vienos jo žinutės  pabudus ryte, nei kitą dieną. 
 

Tačiau, tačiau visiškai klydau. Kažkur po savaitės gavau  laišką paštu iš Juliaus! Laiške jis atsiprašinėjo, kad po mūsų įvykusio pasimatymo jis man nebe parašė. Ir tam tikrai buvo rimta priežastis. Pasirodo, Julius neliko nakvoti viešbutyje (tikriausiai viešbučio kaina jam buvo neįkandama. Juk nakvynės detalių iš anksto aptarę ir nebuvome). Tad Juliui teko prisiglausti  nakčiai toje pačioje autobusų stotyje ant suoliuko.


Deja tokia nakvynė ne pats baisiausias dalykas, koks tik galėjo nutikti mano susirašinėjimo draugui. Laiške jis rašė, kad tą naktį stotyje jį užpuolė kažkokie tipai, sumušė ir pavogė  jo mobilų telefoną. Būtent todėl jis ir negalėjo susisiekti su manimi. Taip pat laiške išdėstė ir tai, kaip aš jam kritau į akį ir kaip jis mane įsimylėjo!
 

Laiškas buvo gražus, tačiau šį kart atsako jis nesulaukė. Mintyse linkėdama Juliui geros kloties, širdyje džiaugiausi, kad viskas baigėsi, o sau pasižadėjau daugiau nebevaikščioti į tokius aklus ir ekstremalius pasimatymus.


Milda

Pasakojimus konkursui siųskite  el. paštu – info@suaugusiems.lt   iki vasario 14 dienos (imtinai). 

 
Komentarai
Naujas komentaras