Meilė, pokeris ir pasimatymas su draugo mergina

1364427259.jpg
 
Prisipažinsiu, kad pokerį tuo metu man sekėsi lošti kone 1000 kartų geriau nei išlaikyti santykius su mergina. Kaip sakoma, nesiseka kortose, sekasi meilėje. Ir atvirkščiai...

Taigi, buvau vienas tų lošėjų, kuriam meilės žaidimai dažniausiai baigdavosi liūdnu fiasko. Nežinau kodėl, tačiau beveik visi turėti santykiai su panelėmis baigdavosi labai skaudžiai. Jos mane eilinį kartą išduodavo, grįždavo pas savo buvusius arba tiesiog išskrisdavo atgal į Lietuvą ir ten sutikdavo kažką kitą... Nemeluosiu ir neslėpsiu, kad tuo metu moteriška lytis man nekėlė nė menkiausio pasitikėjimo, o jų ašaros man labiau priminė tik vieną nuostabių triukų, kuriais buvo siekta atleidimo ar kažko panašaus. Tačiau iš tiesų, vienintelė sudaužyta širdis būdavo mano paties. 

Gal dėl tokio savo požiūrio į silpnąją lytį, o gal iš negalėjimo atsakyti savo geriausiam draugui, sutikau su jo planu, kurį, tikiu, jis kruopščiai planavo ir buvo pasiryžęs man net sumokėti, kad prisidėčiau prie šio genialaus sumanymo. O buvo taip... Jau trečius metus gyvenome Londone. Dirbome, užsidirbome, lošėme pokerį ir linksminomės... Taip mano draugas susirado naują panelę ir gyveno dvilypį gyvenimą... Žinoma, kurį  laiką jis džiaugėsi, kad varo dviem frontais, tačiau galiausiai tokia situacija pradėjo jį patį smaugti ir reikėjo kažką sugalvoti. Taigi, čia buvau įpainiotas ir aš. Dvejojau, tačiau sutikau. 

Ketinau grįžti atostogų į Vilnių. Mano draugas tą puikiai žinojo, todėl paprašė manęs susitikti su jo oficialia drauge, kad paimčiau iš jos jo keletą asmeninių daiktų. Žinoma, to palikimo jam mažiausiai reikėjo. Jo tikslas buvo kitas – kad aš permiegočiau su jo mergina, o mano draugas galėtų be jokios sąžinės graužaties nutraukti pirmuosius santykius. 


Nemeluosiu, nors ir nesididžiavau tokiu dvigubu draugo gyvenimu, tačiau mintis suvilioti svetimą moterį man neatrodė pats blogiausiai dalykas. Galų gale su tokiomis merginomis, kurios puldavo į kito vyro glėbį, jau turėjau skaudžios patirties. Tad neslėpsiu, nekantravau pradėti šį nuotykį!

Parskridau į Vilnių, per facebook susirašėme  su Agne. Ji buvo informuota savo vaikino apie diplomą ir dar kelis jo paliktus daiktus, kurių atvažiuosiu pasiimti.. Agnę pažinojau iš ankščiau, tačiau šis susitikimas kėlė daugiau jaudulio nei bet kada! Juk buvau vedinas visai kitų kėslų!

Kadangi buvo beveik Kalėdos, užsukau pas ją su lauktuvėmis ir įteikiau jai butelį raudono vyno, aceit nuo jos vaikino. Tą akimirką ji keistai šyptelėjo ir primyktinai paprašė užeiti ir paragauti šios svaigios dovanėlės. Neatsisakiau. Kol ji kaitino vyną, vis paklausdavo  manęs kaip laikosi jos mylimasis, ką veikia ar neturi merginų… Prisipažinsiu, šie klausimai mane kur kas labiau vedė iš pusiausvyros, nei galėjau tikėtis. Tad stengiausi nukreipti pokalbio temą klausdamas apie ją pačią… Įtampa palaipsniui slūgo ir išgėrus taurę karšto vyno , atsisveikinome. 

Po mūsų susitikimo galvoje vis sukosi mintys, koks kvailys yra mano draugas ir kokios merginos jis atsisako. Niekaip negalėjau Agnės išmesti iš galvos, tad visai natūraliai paskyriau jai antrą, trečią ir ketvirtą pasimatymą. Seksas buvo puikus, o po jo aš tiesiog negalėjau jos paleisti! Ji man buvo atvira ir atskleidė tiesą, kad palaikyti santykių su mano draugu nebeketina, taip leisdama man suprasti, kad mudviem būti kartu nėra jokių kliūčių. 

Kai ji tai pasakė, norėjosi tik garsiai juoktis, kad viskas baigėsi geriau nei buvo galima tikėtis! Visi laimingi ir nei vieno įskaudinto. Tačiau apsirikau. Netrukus susisiekė su manimi ir mano draugas. Jau norėjau jam su džiaugsmu papasakoti džiugią žinią ir tai, kaip viskas buvo, tačiau jis užbėgo viskam už akių ir išrėžė, kad kvailai čia viską sumanė, jog santykius su savo naująją meiluže nutraukė ir, kad nori, jog parsigabenčiau kartu su savimi Agnę. Neva jis yra pasiruošęs jai pasipiršti ir suprato smarkiai suklydęs!

Tuo momentu pasijaučiau lyg būčiau  didžiausias mulkis ir supratęs, kad nebėra kur trauktis, atskleidžiau jam visas savo kortas ir tai, kad žaidimas baigtas. 


LošėjasPasakojimus konkursui siųskite  el. paštu – info@suaugusiems.lt  iki vasario 14 dienos (imtinai). 
 

 
Komentarai
Naujas komentaras