Nojaus pasimatymas "Iš naujo pažinti Viktoriją"

VIKAAA.JPG
 
Kai buvau aštuoniolikos, realybė man neegzistavo. Gyvenau virtualiame pasaulyje - ten bendravau, leidau laiką ir taip toliau. Kartą vienoje pažinčių svetainėje susipažinau su mergina.

Kadangi mano anketa buvo beveik anoniminė, rašiau  jai visiškai atvirai, nieko neslėpdamas apie savo požiūrį į gyvenimą, pomėgius, aistras ir visa kita, kas tik pokalbio metu pasidarydavo įdomu. Ji man irgi buvo tokia pat nuoširdi ir mes rimtai susibendravome. Buvau nustebintas, kokie mes panašūs ir tuo pačiu džiaugiausi, kad radau puikią diskusijų draugę.

Vieną kartą ji manęs užklausė apie grupinį seksą ir panašias  šėliones. Tą dieną buvau gerai nusiteikęs, tad pajuokavau, kad kuo rimčiausiai degu noru tą išbandyti. Ji atrašė: "Aišku, turėsiu omenyje". Neįsivaizdavau, ką tai reiškia, todėl praleidau pro ausis.

Tačiau jos bendravimas ėmė darytis vis keistesnis, ji laidydavo visokias užuominas, o galiausiai mokykloje (tebebuvau dvyliktokas) prie manęs žengė bendraklasė Viktorija ir paklausė, ar nenorėčiau į vakarėlį:
 

"Kokį dar vakarėlį?", - prajukau, juk aš tikrai ne vienas tų liūtų.
 


"Sekso vakarėlį", - žybtelėjo akimis Viktorija ir pavadino mane internetine pravarde.
 

Kol sėdėjau išsižiojęs, ji tyliai paaiškino, kad jau kurį laiką stebėjo mane ir ,įvertinusi kaip patikimą ir galimai įdomų, užkalbino internete. Pamačiusi, kad esu savas, nutarė pakviesti į jos ir jos draugų organizuojamą slaptą vakarėlį, tiesiog orgiją išrinktiesiems….
 

Dabar juokas ima, bet tada tikrai patikėjau, jog manęs laukia filmo vertas nuotykis, todėl netekęs galvos sutikau ateiti.  Nereikia nė sakyti, kad manęs laukė ne tai, ką esu matęs filmuose. Taip vadinamas vakarėlis vyko ne per jaukiausiame rūsyje, o pagrindinis jo akcentas buvo prostitutiškos  išvaizdos vyresnio amžiaus visiškai girta moterėlė, gulinti ant sofos ir tarnaujanti kaip sekso lėlė, Vienas bernelis ant jos šlifavo savo oralinio gabumus, kitas, leisdamas keistus garsus, dar tik mokėsi bučiuotis.


Visiškai nusigėrę ir dar nežinia nuo ko apsvaigę likę svečiai laukė savo eilės, vienas kitas nusimovęs kelnes masturbavosi. Mano jautriai realaus pasaulio nepaliestai sielai tai buvo šokas: nė kiek neerotiška, o visiškai buitiška aplinka, girti dalyviai ir jokio įdomumo, tik apgailėtinas, nemalonus taip garbinamos patirties įgavimas.
 

Taigi, štai kaip įvyko mano pirmas pasimatymas su iš naujo pažinta bendraklase. Sužinojau, kaip ji laikosi mokyklos populiarumo viršūnėje: nuosavas namas ir visada išvykę tėvai. Oi, vos nepamiršau. Už tą vakarėlį reikėjo susimokėti po 60 litų! Turint galvoje, koks birzgalas buvo patiektas kaip gėrimas, pačiai Vikai nemažai liko. Nesisuksi - negyvensi, kaip sakoma...
 

Ko gero, kai kurios paslaptys  apie tai, kas gi vyksta tokiuose vakarėliuose, geriau  ir liktų neatskleistos.
 

Nojus

 
Pasakojimus konkursui siųskite  el. paštu – info@suaugusiems.lt  iki vasario 14 dienos (imtinai). 

 
Komentarai
Naujas komentaras