10 aistringų porų įpročių

aistringa-pora-53a8211769d03.jpg
 
Kiekvienus santykius lydi pakilimai ir nuosmukiai. Jei jums ir jūsų partneriui šiuo metu sudėtingas laikotarpis – seksas tapo retas ir nebeįdomus – gali prireikti šiek tiek laiko ir pastangų viską sugrąžinti į vietas. Bet ar kada pasvarstėte, kaip kitos poros išlaiko laimingus santykius, o jų seksualinis gyvenimas visada būna jaudinantis? Taigi, mes pasidomėjimo ir pateiksime jums 10 įpročių, kurių laikosi aistringos poros.

Jie supranta, kad niekas nėra tobulas

Gyvenimas nėra tobulas, kaip ir seksas. Poros, kurios mylisi dažnai, neieško tam tobulos progos, pavyzdžiui, atostogų metu, kai vaikai ne su jais. O tokios poros, kurios neieško progų, gyvena darniau ir laimingiau.

Jie nėra savanaudžiai sekso metu

Lengva būti egoistu, kai kalba eina apie seksą. Tačiau aistringoje poroje partneriai nebūna savanaudžiai. Tokios poros išklauso vienas kito poreikių ir stengiasi juos patenkinti. Jie puikiai vienas kitą supranta ir pažįsta ar stengiasi pažinti vienas kito kūną.

Jie pasitiki savimi

Jei trokštate pilnaverčio sekso, svarbu mylėti save ir mylėti reikia save visą. Pamilti save turėtumėte dar prieš pamildami kitą žmogų. Tie, kurie pasitiki savimi, nemąsto kaip jie atrodo prieš kitą žmogų ir gali atsiduoti sekso malonumui. Tokie žmonės jaučiasi patogiai ir jaukiai, todėl gali aistringai atsiduoti partneriui.

Jie pasitiki vienas kitu

Seksualiai laimingos poros dažniausiai sukuria ir sėkmingą santuoką, na, o jų paslaptis – pasitikėjimas. Pasitikėjimas vienas kitu ir intymumas yra tandemas, kuris yra neišskiriamas, kitaip tariant, nebus vieno, nebus ir kito.

Jiems nereikia specialiai nusiteikti seksui

Aistringoms poroms nebūtinas specialus nusiteikimas seksui. Jei jaučiate, jog nesate tinkamos nuotaikos, kartais tokią nuotaiką gali padėti sukurti švelni įžanga. Tai ypatingai tinka moterims, nes joms dažnai aistra atsiranda dėl susijaudinimo.

Jie trokšta gerai praleisti laiką

Poroms, kurios kartu jau ilgą laiką, kartais gali pritrūkti aistros, ypač jei jų seksualinis gyvenimas virsta nuspėjama rutina. Aistringos poros nuolat gerai leidžią laiką, o seksas jiems nebūtinai turi būti jausmingas kas kartą. Seksas gali būti tiesiog smagus laiko leidimo būdas.

Jie prisipažįsta apie tai, kas juos užveda

Nesvarbu kiek kartų mylėjotės su savo partneriu, kartais gali būti tiesiog sunku įgarsinti tai, kas iš tikrųjų užveda, ar kas labiau patinka jums. Aistringos poros sekso ir fizinio intymumo metu visada būna atviri vienas kitam ir nebijo išsakyti savo norų. Pabandykite pasakyti partneriui prieš seksą kažką asmeniško, kažką intymaus apie tai, kaip jaučiatės. Tai galėtų būti bet kas, svarbu, būkite atviri ir nuoširdūs. Tai iš karto pakeis jūsų seksualinį gyvenimą.

Jie mylisi tam, kad atnaujintų ryšį

Kaip minėjome, santykiai gali atvėsti, o pastovus seksas gali padėti sugrąžinti atsidavimą ar netgi stiprų ryšį, kurį sukūrėte anksčiau. Aistringos poros dažnai į seksą žiūri kaip į būdą pajusti ryšį vienas su kitu, nors ir trumpam. Pabandykite užsiimti seksu su partneriu savaitę kasdien. Neieškokite pasiteisinimų kodėl negalite to padaryti, tiesiog pamėginkite ir pastebėsite kaip padidės intymumo lygis, jūsų pasitikėjimas savimi ir sugrįš ryšis su partneriu.

Jie neatsisako “greitukų”

Kartais seksui tikrai sunku atrasti laiko ir tai vargina. Aistringos poros dažnai neatsisako “greitukų”. Juk seksas neprivalo trukti 20 ar 30 minučių, o “greitukas” gali būti tikrai aistringas ir malonus!

Jie turi daugiau bendro nei tik seksas

Tai, kad jie vienodai mėgsta seksą nėra vienintelis dalykas, kuris jungia tokias poras. Bendri pomėgiai, pavyzdžiui, kelionės, padeda išlaikyti laimingus santykius ir seksualinę aistrą. Taip pat aistringos poros dažniausiai pripažįsta vienodas vertybes.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras