10 auksinių taisyklių, kaip santykiuose išlaikyti romantiką

unnamed(10).jpg
 
5 komentarai
Įsitraukti į santykius lengva, tačiau palaikyti jų gyvybingumą – užduotis, įveikiama ne visiems. Yra keletas dalykų, didelių ar mažų, kurie gali sužlugdyti net ir puikius santykius. Dabar, dr. Bartonas Goldsmithas, Kalifornijoje įsikūręs psichologas ir knygos „100 būdų padidinti pasitikėjimą savimi: tikėkite savimi ir tikės kiti“ (ang. 100 Ways to Boost Your Self-Confidence - Believe in Yourself and Others Will Too) autorius atskleidžia, kas gali nužudyti romantiką ir kaip apsaugoti nuo to santykius.

1. Pinigai. Tai visų blogybių šaknys. Jei vienas iš partnerių buvo nesąžiningas, susigrąžinti pasitikėjimą bus tikrai sunku.

2. Seksas / neištikimybė. Sekso stokojanti santuoka ar neištikimybė gali užgesinti meilę greičiau nei truktų užpūsti žvakę. Neleiskite liepsnoms užgesti ir pasistenkite atgaivinti savo seksualinį gyvenimą.

3. Nepagarba. Tyrimai rodo, kad menkinimas, užgaulumas ar rėkimas, nukreipti į partnerį, gali sumažinti santykių išlikimo šansus.

4. Vaikai. Kai kurie dėl jų gyvena, kiti geriau nusižudytų. Pasistenkite kartu su partneriu išlaikyti pusiausvyrą, tada užteks energijos išspręsti ir visas su vaikais susijusias problemas.

5. Priešingos lyties draugai. Jei nenorite, kad jūsų sutuoktinis vakarieniautų ar eitų išgerti su priešingos lyties atstovais, tada taip neturėtumėte elgtis ir jūs.

6. Pasipiktinimai. Nelaikykite skausmo ar pykčio viduje. Jei slepiate kažkokį nusivylimą ar pasipiktinimą, pasikalbėkite apie tai ir palikite šį klausimą nuošalyje, kad galėtumėte mėgautis savo santykiais.

7. Melas / neištesėti pažadai. Net jei bijote patekti į bėdą, pasakykite visą tiesą, niekada nelaužykite pažadų ir pasistenkite rasti būdą, kaip išpirkti kaltę dėl savo klaidų.

8. Tingumas. Palaikyti santykius – sunkus darbas. Jei jūs iš tikrųjų  nenorite to daryti, jūsų jungtis ims silpti ir pradėsite erzinti savo partnerį.

9. Pyktis. Jei baudžiate savo partnerį, kai negaunate to, ko norite, arba atsitveriate vienas nuo kito tylos siena, jūs esate pasmerkti visą gyvenimą besitęsiančiam emociniam skausmui. Nustokite būti bjaurūs ir išmokite pasikalbėti.

10. Diskomfortas / remontas. Jei gyvenate statybvietėje, jaustis patogiai tikrai sunku. Sužeidimas ar liga gali sukurti tokią pat situaciją. Jūsų namai turėtų būti ramybės vieta, tad jei darote remontą ar turite fizinių problemų, pirmiausia pasistenkite užtikrinti komfortą.

Suaugiusiems.lt

 
Komentarai (5)
http://www.domain.com
[url=http://www.domain.com] Spauskite čia! [/url]
čia
ha,ha,ha
Mano nuomonė vibratoriaus reklama prie šio straipsnio nelabai tinkama ;)
Naujas komentaras