10 būdų gražiai prisipažinti meilėje

 
Kalbėti apie meilę – tai atavizmas. Gerai, jei prisipažindamas vyras pasakys pagrindinius žodžius ir sutvirtins juos gėlių puokšte arba bilietais į jūsų mylimo atlikėjo koncertą. Tačiau dažniausiai viso to nebūna. Nes juk ir taip aišku!

Jei du žmonės gyvena kartu ir nesiruošia skirtis, tai kam tuomet reikalingi žodžiai? Tačiau atminkite, kad malonius žodžiai kiekvienam smagu išgirsti – taip pat ir vyrams. Mes siūlome 10 kūrybinių idėjų, kaip ištarti „Aš tave myliu!“.

1. Reklaminis prisipažinimas

Ko reikės

Užsakyti reklaminį stendą.

Scenarijus

Patalpinkite reklaminiame stende paveiksliuką, kuris išreiškia jūsų jausmus ir svarbiausiai – prisipažinimą. Žinoma, pasistenkite, kad jūsų brangusis suvoktų, nuo ko ir kokia proga tai skiriama – ypač svarbu, jei stendas bus šalia jo darbo. Pavyzdžiu „Katinuk, myliu tave! Saldainiukas“, o ne „Tomai Katiniauskai, Marija Saldainiūtė myli tave!“. Nebent jūs norite paskelbti apie savo jausmus ne jam, o visam jo kolektyvui.

2. Lipnus prisipažinimas

Ko reikės

Lipnūs lapeliai ir tušinukas.

Scenarijus

Paimkite lipnius lapelius ir parašykite ant jų savo meilės prisipažinimą. Ant kiekvieno lapelio turi būti vienas žodis. Tam, kad jis perskaitytų jūsų žinutę, vaikinui reikės surasti visus lapelius. Priklijuokite lapelius pačiose netikėčiausiose vietose: striukėje, puode, ant švarių kojinių spintoje. Tik jokiais būdais ne ant dalykinės ataskaitos, nes vadovas gali pamanyti, kad šis prisipažinimas skirtas jam.

3. Kulinarinis prisipažinimas

Ko reikės

Skanus maistas ir maisto papuošimas, geras vynas.

Scenarijus

Kelias į vyro širdį eina per skrandį, nors kitų kūno dalių poveikiui vaikinas tikriausiai irgi neprieštaraus. Vis dėl to skanus maistas ir geras vynas dar nieko nepavedė. Paruoškite jam mėgstamiausią patiekalą arba užsakykite restorano maistą į namus. Papuoškite jį širdelėmis, galite netgi parašyti žodžius iš grietinėlės ar ketčupo – tik kad skoniai derėtų prie patiekalo. Nereikėtų įsižeisti, kad šis prisipažinimas bus suvalgytas: juk tiesiai per skrandį jis tikrai pateks į širdį.

4. Muzikinis prisipažinimas

Ko reikės

Karaokė klubas.

Scenarijus

Nueikite šeštadienio vakarą į karaoke klubą ir ten atlikite jam dainą, kuri atspindi jūsų jausmus. Jei neturite balso duomenų, o ant ausies yra užlipusi meška, išsirinkite ką nors nelabai sudėtingo. Iš esmės tokiu atveju viskas tiks, jei prieš tai jūs jau būsite prisipažinę jam kulinariniu metodu su geru buteliu vyno.

5. Prisipažinimas masažuojant

Ko reikės

Lova, švarios rankos, masažinis kremas.

Scenarijus

Iš principo jau pats masažo pasiūlymas kvepia prisipažinimu. Tačiau jei jūs lėtai pirštų galiukais vedžiosite raides ant jo nugaros, o jis jas spėlios (tik žiūrėkite, kad jis neužmigtų, kol visos raidės nebus sudėliotos), vaikino džiaugsmas bus pilnatviškas.

6. Viešas prisipažinimas

Ko reikės

Radijas ir telefonas.

Scenarijus

Paskambinkite į radijo stoties tiesioginį eterį, (tik pasidomėkite, kurią radijo stotį jis klauso pakeliui į darbą) ir prisipažinkite meilėje girdint visai šaliai. Arba nusiųskite SMS su meilės prisipažinimu radijo stočiai, kad vedėjas ją perskaitytų garsiai. Čia galioja tos pačios taisyklės, kaip ir reklaminiam triuke – svarbiausiai, kad suprastų pats adresatas, o aplinkiniai nėra svarbūs.

7. Prisipažinimas žaidžiant

Ko reikės

Mobilusis telefonas arba popierius ir tušinukas.

Scenarijus

Jei jūsų išrinktasis mėgsta žaisti kompiuterinius žaidimus, pasirinkite meilės prisipažinimą žaidžiant. Tarkim, surenkite romantišką pasimatymą ant namo stogo. Iš anksto perspėkite vaikiną, kad jūs turite siurprizą, tačiau, kad siurprizas įvyktų, reikės atspėti visą eilę mįslių. Tegul jūsų išrinktasis tampa išradingu, spręsdamas jūsų sudarytus rebusus, prieš tai, kol pateks ant stogo ir ten išgirs jūsų prisipažinimą.

8. Prisipažinimas ore

Ko reikės

Leidimas skristi oro balionu.

Scenarijus

Užsakykite romantinį skrydį oro balionu dviems. Ir nežemiškoje aplinkoje išpažinkite savo jausmus. Svarbiausia, kad iš džiaugsmo jis neiškristų už borto – toks „ekstrymas“ nepageidautinas.

9. Senoviškas prisipažinimas

Ko reikės

Senovinis popierius, plunksna, rašalas, pašto dėžutė.

Scenarijus

Dažniausiai išreikšti savo jausmus ant popieriaus yra žymiai lengviau nei žodžiu. Todėl meilės laiškai visais laikais buvo populiarūs. Jei norite, kad jūsų laiškas būtų ne tik nuoširdus, bet ir neįprastas, parašykite savo mylimajam jūsų meilės istoriją. Čia svarbiausiai išsirinkti žanrą: norite – rašykite pasaką, norite – komiškus eilėraščius, tik jokiais būdais ne trilerį – vargu, ar jis bus romantiškas...

10. Mokslinis prisipažinimas

Ko reikės

Iš anksto paruošti matematikos, chemijos ar psichologiniai jūsų jausmų apskaičiavimai. Išsiaiškinti įvairias formules ir reakcijas.

Scenarijus

Vyro smegenys yra sudarytos taip, kad stiprioji lytis daugiau pasitiki skaičiais, nei, kad jausmais ar emocijomis. Todėl prisipažinkite meilėje, sustiprindami savo žodžius faktais, paaiškinančiais meilę pagal chemiją, matematiką ar psichologiją. Galite savo jausmus išreikšti ir pateikdama štai tokią formulę:

L = K (S + P),

Kai L – jūsų jausmų lygis, S – lytinis potraukis, P – poreikių patenkinimas, K – kintantis koeficientas.

Ir jis tikrai supras, kaip visa tai rimta.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras