10 būdų, padedančių suprasti, ar vyras įsimylėjęs

6-attitudes-of-a-man-in-love-silently.jpg
 
8 komentarai
Kadangi vyrai labai moka slėpti jausmus, moteriai dažnai tenka spėlioti, ar vyras ją myli, ar tik apsimeta mylįs. Štai keletas reikšmingų dalykų, kuriuos reikėtų prisiminti, kai klausiate savęs, ar vyras jus myli: jei vis klausinėjate savęs, ar jis jus myli, nors dviese esate jau ilgą laiką, tai gali tekti tenkintis ne tokiais stipriais vyro jausmais.

Kai kalbėjausi su vyrais, jie man sakė, kad dažnai jų tyrus jausmus liudija paprasčiausi dalykai.

1. "Kad vyras myli moterį, galima spręsti iš to, ar jis, pavyzdžiui, pirmadienio vakarą moteriai paklausus, kodėl nepadarius to ar to, neprieštaraudamas sutinka viską padaryti. Vyras tikrai myli moterį, jei nuolat mieliau pasirenka savo moterį, o ne draugus."

2. "Jei vyrą apėmęs džiugesys. Nei iš šio, nei iš to jis atrodo tikrai laimingas ir pasikeitęs. Staiga ir šeimai, ir draugams jis atrodo daug gyvybingesnis."

3. "Kad vyras giliai įklimpęs, galima spręsti iš to, ar jis leidžia draugei savo namuose laikyti visokių moteriškų dalykėlių. Staiga jis pradeda didžiuotis, kad jo namų interjerą tvarko moteris. Tada jis perka jai patinkančius baldus, leidžia moteriai po kriaukle laikyti higieninius paketus, jis visokiais būdais trokšta, kad moteris būtų jo gyvenimo dalis."

4. "Vyras pradeda labiau savimi rūpintis ir mąstyti apie ilgalaikius santykius finansiniu, fiziniu požiūriais ir visaip kitaip."

5. "(Dėl jos) vyras atsisakys to, prie ko buvai labai pripratęs. Jis tiesiog lėkte lėks pasimatyti su savo moterimi. Jei moteris ko nors panori, tarkim, spurgų, vyras vidurnaktį šoks iš lovos ir jų parneš."

6. "Vyrams įvairovių reikia tol, kol jie beprotiškai įsimyli. Jei vyrui reikia tik tos vienintelės, tai jam nė motais visos kitos, kurias irgi galėtų turėti, nes jam reikia tik jos. Kai vyras prisirišęs prie vienos moters, kitos dailios lyties atstovės nekelia jokios grėsmės. Kai esi labai įsimylėjęs, visos svetimos pagundos išgaruoja."

7. "Jei vyras visą laiką galvoja apie savo moterį, jeigu jis jai rūpestingas arba visą laiką mąsto, kaip jai įtikti."

8. "Staiga vyras supranta, kad jam neberūpi jokia kita, laukianti už artimiausio kampo."

9. "Jei vyras su malonumu vien dėl to, kad įtiktų savajai moteriai, daro tai, kas jam visai nebūdinga. Niekada anksčiau nebuvo mąstęs apie vaikus ar apie vedybas, dabar jo mintys sukasi tik apie vaikus ir vestuves su ta vienintele moterimi."

10. "Moteriai net nereikės klausti, ar vyras ją myli. Ji pajus tai instinktyviai."

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (8)
nu pievos tikrai
Tikrai ne deficitas:) jei vyras tikrai mylės moterį, tai toks ir bus kaip čia parašyta :)
Straipsnis tragiškas. 10 požymių, KURIŲ NEGALIM PAMATYTI. Daugelis punktų susidaro iš JO MINČIŲ. Nežinau, kaip jūs, bet aš dar netapau telepate.
Manau, tiesa:

Niekada anksčiau nebuvo mąstęs apie vaikus ar apie vedybas, dabar jo mintys sukasi tik apie vaikus ir vestuves su ta vienintele moterimi.
Nu visiškos nesąmonės, rašo tą patį per tą patį, svarbu 10 punktų sudarė :D Nei tekstas pavadinimo atspindi, nei apskritai yra kokios naudos iš jo - nebeturit ką rašyti?
del moters reikia pimpala pamest, o ne galva :DDD
" 10 būdų, padedančių suprasti, ar vyras įsimylėjęs" Šis tekstas yra paremtas Šerės Argov parašyta knyga "KODEL VYRAI MYLI KALES?", kurią Lietuvoje yra išleidusi "Alma Littera" :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
gyvenu su vyru 10 metu,,ir esu pati laimingiausia mnoteris,,bet pagal siuos istatymus mano vyras visai manes nemyli,=hahahahah
Naujas komentaras