10 dalykų, kurių mylimajame nepakeisi

8117036.jpeg
 
7 komentarai
Tikriausiai niekas nedrįstų prieštarauti, kad vyrai ir moterys – labai skirtingi. Dėl to santykiai kartais tampa painūs. Norite to išvengti?

Pateikiame 10 faktų, kuriuos apie vyrus turėtų žinoti kiekviena moteris:

1. Ar nesakiau „Aš tave myliu“ vakar?

Dauguma moterų šiuos tris stebuklingus žodelius sako per dažnai, tuo tarpu vyrai tam nereikia tokios didelės reikšmės. Priimkite tai. Tai nereiškia, kad partneris jūsų nebemyli! Vyrų jausmus labiau nei žodžiai atskleidžia veiksmai, stebėkite juos.

2. Mieloji, atrodai nuostabiai!

Jeigu nenorite išgirsti standartinio atsakymo, neužduokite standartinio klausimo! Dažniausiai tokiu atveju vyrams atrodo, kad teisingo atsakymo nėra – jūs vistiek juo abejosite ar prieštarausite. Tad patausokite jo baimę ir verčiau klauskite vaikų ar draugės.

3. Aš į ją nespoksojau!

Vyrai liks vyrais. Galite skųstis, jei partneris pastebi jūsų biuro administratorę. Jei ši graži – tikrai pastebi! Tai pirminiai vyrų instinktai. Negalite pakeisti to, kas sukurta natūraliai, tad nėra jokios prasmės pernelyg pavydėti.

4. Tu dar nepasiruošusi? Vėluojame!

Na gi, juk jis įspėjo, kad vakarėlis prasideda 7 valandą.  Vyrai nesupranta jokio „madingo vėlavimo“.  Jo pramogavimo vizijose tikrai nėra sėdėjimo automobilyje ir laukimo, kol mylimoji susiras gražiuosius batelius. Pabandykite gerbti jo laiką. Juk bent vieną privalumą pastebėsite ir jūs – kartu su vyru praleisite daugiau laiko.

5. Šita suknelė – puiki

Vyrai dievina, kai mylimoji prašo patarimo mados klausimais. Kodėl? Puikiausiai jie jaučiasi žinodami, kad puošiatės dėl jų, o ne norėdamos sužavėti kitą vyrą ar moterį...  Jei vyras sako, kad labiausiai jam patinka jūsų alyvinė suknelė, reiškia taip ir yra. Jis įvertins, jei paklausysite patarimo.

6. Ar jums nuobodu?

Jis gali kalbėti apie F-1 lenktynes arba naują įrankių komplektą, pasistenkite atidžiai ir susidomėjusi išklausyti. Tai mažiausia, ką galite padaryti po to, kai mylimasis iškentė daugybę valandų šnekų apie grožį bei kaimynų apkalbas!

7. Atrodai tiesiog stulbinančiai!

Ar nenorėtume išgirsti šiuos žodžius iš mylimojo lūpų? Visada malonu, kai partneris sako komplimentus. Tad neapsileiskite! Jis tikrai nori būti (ir atrodyti) laimingiausiu vyru pasaulyje, kai vaikštote kartu.

8. Negalvojau apie nieką...

Neužsipulkite vyro klausimais, bandydamos išsiaiškinti jo jausmus. Jis gali tiesiog nežinoti, kas dedasi širdyje. Kartais geriausia išeitis – duoti jam laiko ir erdvės apmąstymams. Tai gali būti tinkamiausia pagalba jam.

9. Taip, aš dėvėsiu šiuos drabužius!

Neklauskite vyro „Ar būsi taip apsirengęs?“ po to, kai jis neseniai apsivilko. Ar gi tai ne akivaizdu? Jei tiesiog norite, kad mylimasis rengtųsi gražiau, patarkite jam prieš išsirenkant drabužius. Taip abu sutaupysite daugybę laiko!

10. Leisk man tai sutvarkyti!

Vyrams nepatinka „spėliojimo žaidimas“. Jei turite problemų, pasakykite jam. Jis tikrai nori surasti greitą ir tikslingą išeitį!

Vyrai – nuostabios būtybės, tik reikia pasistengti juos geriau pažinti ir perprasti esmines jų elgsenos paslaptis. Tai padės džiaugtis maloniu ir ilgalaikiu bendravimu!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
Jooo... vokeiciu kalbos zinios stulbinancios :DDDD
Puikios vokiečių kalbos žinios, šaunuolė
Nesamone :) jau labai pasenes straipsnis :) jau cia per daug kalbama apie "logotipinius" vyrus :] realybeje tokiu nebuna :P na aisku ne apie visus punktus ^_^ jei butu dabar kokie 1970 gal ir tiktu ;]
Drįstu prieštarauti: kiekviename iš mūsų yra po pusę medžiagos tiek iš moters, tiek iš vyro. Aš jokių problemų čia nematau. Vyrui reikia moters - moteriai vyro, vadinasi, tuo ir skiriamės. Tas skirtumas mus ne skiria, o jungia. O dabar skirtomės: "Stell dir vor, es öffnet sich die Tür. Stell dir vor, du bist willkommen hier! - esate laukiami kas meilei, kas seksui, kas giminės pratęsimui. Labanakt!
Manasis tai komplimentu nemoka sakyt, tai jei jau pasako, kad graziai atrodau ar seksualiai, galiu eit galva iskelus, nes taip ir yra...Ir dar zino kad megstu but dievinama, tai kai jau yra tam proga pasako, kad mane dievina...rrr susilydau jau tada :)
Kiekvieną dieną daugybę kartų išgirstu, kaip jis mane myli, tad nėra taisyklių be išimties :)
Ir tai nėra sudėtinga, tiesiog mes, moterys esame sudėtingos, nuolat kupinos prieštaravimų :)
Naujas komentaras