10 dalykų, kuriuos jis velniškai bijo išgirsti

 
6 komentarai
Ne veltui sakoma, kad pagrindinis moters ginklas – liežuvis. Yra 10 dalykų, kuriuos išgirsti iš savo moters bijo net ir patys stipriausi mačo:

1. Pamaniau, kad mes...

Tokia pokalbio pradžia jį veikia kaip šaltas dušas. Nes jei jau tikrai pamanei ką nors tokio apie judu, vyrukas garantuotai siaubo ištiktas pajus, kad pokalbis netrukus pasisuks apie vestuves, gyvenimą kartu arba išsiskyrimą. Net jei toliau kalbėsi tiesiog apie savaitgalio planus, jis garantuotai visą pokalbį lauks kokių nors paslėptų žabangų iš serijos "kodėl tu mane myli?"

2. Būk vyras!

Vargu ar gali kas žeisti labiau, nei tavo abejojimas jo vyriškumu. Taigi jis jausis tiesiog priverstas padaryti tai, ko prašai tu, vien tam, kad įrodytų savo vyriškumą.

3. Mano tėvai norėtų su tavimi susitikti.

Tai reiškia 2 dalykus. Visų pirma, dabar bus patikrintas jūsų santykių rimtumas bei stengiamasi sužinoti ateities ketinimus. Antra, per šeimyninius pietus jis bus padėtas po tavo šeimos mikroskopu ir ištyrinėtas skersai išilgai.

4. Man skauda galvą.

Tiesioginis šių žodžių vertimas: šį vakarą ničnieko nesitikėk! Net jei jis ir taip neketino šiandien imtis meilės žaidimų, visada malonu žinoti, kad diena gali baigtis ir malonia staigmena. Tačiau su šia fraze tu ką tik atėmei iš didelio vaiko tikėjimą, kad šiandien jis dar gaus saldainį.

5. Mano eks taip nedarydavo...

Jam apmaudu ne todėl, kad tu vis dar prisimeni savo buvusįjį, o todėl, kad aiškių aiškiausiai praėjusią meilę lygini su dabartine. Taigi tegul šis palyginimas ir bus dabartinės meilės naudai, tokia frazė gali sugadinti nuotaiką ilgam.

6. Apie ką galvoji?

Jis žino, kad moterys smalsios. Tačiau jei ketini įsibrauti ne tik į jo gyvenimą, bet dar ir į mintis – tai gali būti suprasta kaip tiesioginė ataka.

7. Ar aš tau graži?

Ši pokalbio pradžia gali nuvesti kur tik nori, bet... paprastai jei moteris šito paklausia – vyrukui neverta tikėtis nieko gero. Nes kad ir ką jis beatsakytų, tai greičiausiai bus panaudota prieš jį.

8. Na, ar nieko nepastebi?

Jis jaučia: jei atsakys neteisingai, kils trečias pasaulinis karas. "Kas gi pasikeitė? Šukuosena? Nauji batai? O gal ji nėščia?" Po tokio minčių kaleidoskopo jis trokšta nebe spėlioti, o tik pasislėpti nuo neišvengiamai besiartinančios audros.

9. Mano draugė išteka

Arba "Mano draugė nėščia". Jam atrodo, kad abiem atvejais tu tuojau pridursi: "Ir aš noriu". Jei jis tam dar nepasiryžęs, tokios naujienos jam pasirodys tarsi spaudimas daryti tą patį, ką daro draugės vaikinas, tik dar geriau.

10. Mums reikia pasikalbėti.

Po šių žodžių gerų naujienų paprastai nebūna. Jis žino, kad moterys taip mėgsta pradėti pokalbį apie judviejų tarpusavio problemas. Taigi jis jau susigūžęs laukia kaltinimų ir priekaištų lavinos.

 
Komentarai (6)
Nr4 tai galima lengvai išspręsti ;DD
http://9gag.com/gag/90733
pora akivaizdziu dalyku ir visa kita vejas laukuose. Neturit ka rasyt nerasykit. atrodo laikas palikti jusu beprasmiska grupe facebooke
Ir ko cia bijoti ?
8 žiaurus :D
Viskas is lempos...
8 klausimus nemanau,kad ir jai malonu butu isgirst.....
Slamstas kaip ir visada!
Dėl 6 tai puikus atsakymas būtų:
http://www.youtube.com/watch?v=UiVCD9QMAMI
Naujas komentaras