10 dažniausių vyrų apgaulių

pora-584d2c48b314d(1).jpg
 
Vyrai iš prigimties yra labiau linkę meluoti nei moterys. Moterys dažniausiai meluoja... pačios sau. Vyrai meluoja ir nuslepia faktus kartais vien tam, kad moters akyse liktų „geriečiais“. Štai – 10 dažniausių vyrų apgaulių.

1. „Aš nežinau, kodėl bosas vėl pareikalvo padirbėti penktadienio vakarą ir šeštadienį, bet aš... privalau. Pažadu, kad tai – paskutinis kartas“.

Jei esate kartu ilgiau nei metus, vyro planus, atrodytų, visai nesunku atspėti, bet staiga jam atsiranda neatidėliotinų reikalų. Jeigu jis – darboholikas, galbūt jis sako tiesą, tačiau 50 procentų tikimybė, kad jis užsiima visai kitais reikalais.

2. „Kodėl aš turiu du telefonus? Na, vienas – darbui, o kitas – artimiesiems ir draugams“. 

Vyrai dažnai turi du ir net tris telefonus, ir teisinasi, sakydami, jog  atskirą telefoną naudoja darbo reikalams, kad niekas darbo klausimais neskambintų laisvalaikiu. Iš tiesų vyrai dažniausiai tiesiog nenori, kad „pagrindinė“ moteris sužinotų apie kitas.

3. „Kodėl aš tiek daug laiko praleidžiu su Kristina? Mažute, juk ji – geriausia mano draugė“.

Matyt, nieko nėra blogiau, kai vyras turi geriausią draugę. Deja, tyrimai rodo, kad tarp vyras ir moteris negali būti tik draugais. Jei jis vis daugiau laiko praleidžia su geriausia drauge, tai – pavojaus signalas, kad tarp jų mezgasi kažkas daugiau.

4. „Žinau, jau vėlu... bet juk penktadienis, man norisi kompanijos... aš tikrai nesiruošiu tavęs pasiguldyti į lovą“.

Jei jūs neseniai susipažinote, ir sulaukiate štai tokio skambučio, patikėkite, jis tikrai ruošiasi su Jumis permiegoti!

5. „Žinoma, kad tik susipažinus neturėjau minties su tavim permiegoti“.

Na jau.. Ar jis laikosi celibato?

6. „Aš nežinau, kodėl ji vis man skambina...“

Patikėkit, jeigu jo telefono ekrane vis mirkčioja tas pats moters vardas – jis privalo žinoti, kodėl ji vis jam skambina. Tiesiog... ta moteris greičiausiai nieko nežino apie Jus.

7. „Aš tau nepaskambinau ir neparašiau, nes atsirado neatidėliotinų darbų“.

Jei vieną dieną jis nuo Jūsų neatsitraukia, o kitą dieną tampa šaltu ir abejingu, gali būti, kad tuo metu jis rodo dėmesį kitai moteriai.

8. „Mažute, aš tikrai vieną dieną tave vesiu.“.

Paprastai vyrai per 2-3 pažinties metus apsisprendžia, ar tai – „ta“ moteris. Jei jūs kartu 5 metus ir daugiau, tačiau jis dar nepasipiršo, vadinasi, jis dvejoja arba būna su Jumis vien dėl to, kad tai – tiesiog  patogu.

9. „Mažute, aš tikrai paliksiu savo žmoną (merginą)“.

Beveik nėra šansų, kad Jūs tapsite jo ilgalaike partnere. Šio pažado jis neištesės.

10. „Aš tave myliu, juk matai, kaip noriu tavimi rūpintis“.

„Mylėti“ ir „rūpintis“ – šie žodžiai moteris veikia kaip afrodiziakai. Vis dėlto, stebėkite jo veiksmus, bet ne žodžius!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras