10 idealių moters bruožų vyro akimis

Qualities-Of-The-Perfect-Woman-2.jpg
 
1 komentaras
Kiekviena moteris trokšta būti patraukli ir seksuali, o vardan priešingos lyties atstovų dėmesio, jos dailina savo figūrą, darosi koketišką makiažą, dažo plaukus ir pasitelkia daugybę kitų moteriškų gudrybių. Taip, tai veikia, bet kas gi labiausiai žavi vyrus?

Šiuo klausimu jie turi ką pasakyti ir vyrai tikrai žino, kokios moters fizinės ir vidinės savybės juos žavi labiausiai...

1. Šviesios akys

Įspūdingas, viliojantis žvilgsnis iš po ilgų blakstienų – labai svarbu. O koks gi akių atspalvis vyrams yra patraukliausias? Leidinys „Des Femmes“ paprašė 900 respondentų išsakyti savo nuomonę. Pasirodo, jog 40% apklausoje dalyvavusių respondentų įvardino šviesiai mėlynas ir žalias akis. 

2. Švelnumo žavesys

Leidinys „Des Femmes“ taip pat  išsiaiškino, kokias moters savybes vyrai vertina labiausiai. Net 46% respondentų atskleidė, kad jiems vienas svarbiausių moters bruožų – jų švelnumas. Taip pat jie vertina moters protą ir gerą humoro jausmą. Įdomiausia, kad seksas ir gebėjimas skaniai gaminti nebuvo populiariausi atsakymai. 

3. Kvepalai

Malonus ir madingas moters kvapas gali išvesti vyrą iš proto. Kvepalai turėtų būti suderinti su natūraliu moters kvapu ir jie turėtų atskleisti dailiosios lyties atstovės unikalias savybes. Tačiau tai dar ne viskas, jog vyrą pakerėtų jos aromatas, jis turėtų harmoningai derėti prie vyro pasirinktų kvepalų. Daugelis garsių parfumerijos prekinių ženklų tą jau seniai suprato, todėl parduotuvių lentynuose galima rasti vadinamuosius suporuotus skonius. Vieni kvepalai skirti jai, kiti – jam. Tokie aromatai yra sukurti unikalios sudėties pagrindu ir yra skirti giminingų sielų porelėms. 

4. Viliojantys apvalumai

Britų universiteto tyrėjai apklausė 2000 vyrų ir sužinojo, jog 34% apklausos dalyvių baiminasi pernelyg liesų moterų. 45%  respondentų teigė, kad juos žavi gardžiai atrodančios formos. Tad gal ir nebūtina savęs nuolat kankinti alinančiomis dietomis. Pora papildomų kilogramų tikrai neatims iš jūsų seksualumo ir žavesio. 

5. Moteriškumas

Sijonukas pabrėžiantis figūrą ir aukštakulniai - vienas didžiausių moters ginklų. 50 %  apklaustųjų prisipažino, jog tokiam seksualiam deriniui tiesiog neįmanoma atsispirti. Beje, sijono ilgis nėra toks svarbus, svarbiausia pats moteriškumas ir elegancija! Sportinė apranga atrodo seksuali tik 10% vyrų.

6. Įdubimas smakre 

Keista, bet net 42% vyrų yra malonu matyti duobutę smakre. 23% respondentų nurodė, kad juos žavi strazdanos, 21% stipriosios lyties atstovų negali atsispirti apgamėliui ant viršutinės lūpos ir 6% respondentų patinka auskarai ant veido.

7. Seksualumą įkūnija prancūzės

Tyrimas, kurį atliko kompanija „Harris Interactive“ patvirtino vieną populiariausių patrauklumo stereotipų. Pasirodo, kad seksualiausios pasaulio moterys gyvena Prancūzijoje. Pasak vyrų, juos seksualinėms fantazijoms labiausiai įkvepia prancūzaitės. 

8. Ilgi palaidi plaukai

58% respondentų pripažino, kad jie negali nusukti žvilgsnio nuo merginos ilgais palaidais plaukai. Ir tik 9% vyrų atsakė, kad juos labiau žavi arklio uodega arba supinta kasa. 

9. Tamsiaplaukės

Skandinavijos psichologai paneigė mitą, kad blondinės yra  pačios patraukliausios. 53% apklausoje dalyvavusių vyrų teigė, kad patraukliausios moterys tos, kurios turi tamsius plaukus. 

10. Drąsa ir iniciatyva

Skandinavijos mokslininkai atskleidė kokio būdo merginos labiausiai žavi ir atstumia stipriosios lyties atstovus. 60% apklaustųjų teigė, kad jų netraukia nekalbios merginos, kurios bijo imtis iniciatyvos. Tačiau įžūlios panelės taip pat ne prie širdies. Moters stiprybė ir pasitikėjimas, o ne primityvumas ir akiplėšiškumas,  štai kas žavi vyrus!


Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
su 4 parasymu suntinku stambumas taip pat seksualu
Naujas komentaras