10 įspėjamųjų ženklų, kad antrojo pasimatymo jis nevertas

bigstock-Love-Valentines-Day-56979638-800x532.jpg
 
28 komentarai
Eiti į pasimatymą su bet kuo yra drąsus žingsnis. Žinoma, nepažįstami vyrai nebūtinai yra žudikai, keistuoliai ar siekiantys sunaikinti visą pasaulį iškrypėliai. Dažniausiai, pasimatymas gali nepasisekti dėl bet kokios priežasties, tiek didelės, tiek mažos – jis krapšto savo dantis ar per daug kalba apie save. Jūs pastebite, kad jokios chemijos čia nėra arba jis tiesiog nėra jums įdomus.

Deja, kartais apsispręsti yra daug sunkiau. Kartais vaikinas atrodo mielas ir gal net patrauklus, tačiau vis tiek negalite tikrai to pasakyti.

Tokioms situacijoms yra keli būdai, galintys padėti sužinoti, ar jis nusipelno antrojo pasimatymo. Pateikiame 10 įspėjamųjų ženklų, kuriuos pastebėję turėtumėte pasipustyti padus arba elgtis labai atsargiai:

1. Jis palieka mažai arbatpinigių: Tokie žmonės dažnai yra savanaudiški. Jis neturi palikti daugiausiai arbatpinigių nei kiti, tačiau mažiau kaip 10 proc. sufleruoja, kad kitais atvejais jis taip pat nebus dosnus ir sukalbamas.

2. Jis vadina savo tėvus „mamyte“ ir „tėtuku“: Kai kurie vyrai taip daro, tačiau daugumai merginų tai atrodo nenormalu.

3. Jis nejaučia pagarbos savo buvusioms merginoms / žmonoms: Kiekvienas žmogus turi buvusįjį ar buvusiąją, kuris kažkokiu būdu jį įskaudino ir kiekvienas iš mūsų nešamės bagažą, likusį iš praėjusių santykių. Vis dėlto, protingi žmonės pasimoko iš tų santykių ir suranda būdų gerbti tai, ko pasimokė. Tie, kurie taip nesielgia, nėra verti, kad su jais kas susitikinėtų.

4. Jis nemandagiai elgiasi su padavėja: Bet kuris nemandagiai su aptarnaujančiu personalu besielgiantis žmogus galiausiai bus šiurkštus ir su jumis. Tokio reiktų pasisaugoti.

5. Jis neskaito knygų: Jei pasimatymo metu paklaustas apie knygą, kurią dabar skaito, jis neturi atsakymo, tai jau kažką reiškia. Dažniausiai moterims patinka, kai vyrai skaito knygas savo malonumui, nesvarbu, net jei pačios tokių niekad neskaitytų (pavyzdžiui, mokslinių). Moterys ieško apsiskaičiusio ir smalsaus vyro.

6. Jis rūko: Šiais laikais rūkyti yra storžieviška. Nesvarbu, koks kietas jis yra, vyras, kuris nesirūpina savo sveikata nėra vertas daug dėmesio.

7. Jis nesportuoja: Iš tiesų, tai nebūtinai įspėjimas, tinkantis visiems, tačiau dažnai yra labai svarbu, kad vyras rūpintųsi savo kūnu ir sportuotų bent tiek pat, kiek moteris.

8. Jis menkina moteris: Įsivaizduokite, pasimatymo metu vyrukas juokauja apie moterį „storu užpakaliu“. Liekna moteris gal ir nepriims to asmeniškai, tačiau turėtų suprasti, kad toks vyras negerbia moterų.

9. Jis nesidomi naujienomis: Jei vyras nesugeba kalbėti apie dabartinius įvykius ir nė nenumano, kas vyksta pasaulyje, jis nėra tinkamas vyras.

10. Jis niekad nekeliavo ar neturi jokių troškimų: Kelionės yra vienas iš žinių troškimo požymių. Vyras, kuris niekad nėra keliavęs ir netrokšta to padaryti nėra pats geriausias variantas kurti bendrą gyvenimą. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (28)
Svarbiausia ziuret, kad vyras nebutu storzievis, grubus, siauru kvailoku paziuru ir tinginys. Visa kita niekai
Ir sitokio slamstos prisiskaiciusios Merginos/Moetrys daro isvadas. Siauro mastymo straipsnio autorius. Ne vienas teiginys pateiktas kaip faktas,o jau vien tai rodo apie autoriaus gyvenimo patirties stoka. Toli grazu nera viskas tik juoda arba balta,tik taip arba ne.Ir ko verta Moteris,kuri tik tiek temato ar tenori matyt. Taip yra teiginiu su kuriais as tikrai sutinku,bet aplamai,straipsnis ne tik, kad bergzdzias bet net kenksmingas. Pamastymui kuris Normalus vyras susidometu sio straipsnio kriterojais besivadovaujancia Moterimi? Tik toks pat "tustoskas" kaip ir Ji... Tad nebukim kategoriski del savo siauro supratimo , Mielieji:)✌
Oho,keliauju ,skaitau knygas ,sportuoju,veduos merginas i pasimatyma,bet sako retkarciais daug alaus geri,tai jau pijokas (REtkarciais) ,vat taip :)
Dar nesivedžiau merginos į kebabinę. Reiktų pabandyt :)))))
Dalis tiesos yra, na bet kai kurie teiginiai tiesiog kelia juoka. Jei man nepatinka skaityt knygas, tai kodel tureciau tai daryt, cia vos ne kazkas panasaus jei pasakyciau "jei mergina nemoka gamint maista, tai jau kazka reiskia", pieva konkreti.
6. Jis rūko: Šiais laikais rūkyti yra storžieviška. Nesvarbu, koks kietas jis yra, vyras, kuris nesirūpina savo sveikata nėra vertas daug dėmesio.
---
Debiliškiau nebebūna. OK, jis rūko. O gal dar alkoholį vartoja? O gal dar ir kavą geria? Mėsą valgo - fui kaip nesveikia...

Kas cia tokie merginas i kebabines vedas?
Rukymas ir alkoholio vartojimas(ne alkoholizmas), tai dvi maziausios ir nekalciausios nuodemes, kurias gali gali daryti vyras. Kas del tevu, tai jei vyras negraziai atsiliepia apie savo tevus, tai i drauge ar zmona jis kreipsis lygiai taip pat.Tevu pagarba - vienas svarbiausiu kriteriju.Aisku, as nekalbu apie mamyciukus, nes toks vyras visada liks nesuaugusiu vaiku ir laikysis tvirtai isikibes i mamytes sijona.Visa gyvenima jam reikes mamos, o ne zmonos.Sportas - jis tikrai ne kiekvienam reikalingas, nes gamta jais pasirupino nuo gimimo. O su troskimais labai slydus reikalas, nes ziurint kokie yra tie norai ir svajones.
Arbatos paliekama nuo 5-10% ir priklauso kaip aptarnauja jei ilgai neprieina mažini arbata jei viskas čiki palieki ir daugau nei 10% esmė tame kad arbatos palikt neprivaloma nes jos gauna atlyginimą.
5 ir 10 punktas gali sau prieštaraut xD Skaito mokslines knygas, bet nekeliauja
Keliauja bet neskaito mokslinių knygų xD
Atidžiau komentarą skaityk, sakiau kad ten nepaliekama.
Visi čia dėl tų arbatpinigių pasiuto, okei atmetam arbatpinigius. Kurie daugiau punktai yra tokie nerealūs? Sportuot? Žinot kas vyksta aplink ir knygą kokią atsiverst? Būt tiesiog mandagiam?
Iš esmės tai straipsnis gal ir niekinis, nes kiekviena savo, manau kriterijus turi. Gal kažkuriai patinka apkūnesni, ar su kuriais parūkyt galėtų išeit. O gal pati nieko nežino, išskyrus kas pas ją kieme vyksta.
nuo kada tu kebabinese palieki arbatpinigius? jus gal atsigaukit nebefantazave idealistai.... nusileiskit ant zemes ir maziau vapekit cia..
let me guess? you're forever alone? or looser? or both...
Čia ta prasme aš kažkuo prasikaltau? :D Kažn, čia viskas net nepagalvojus yra natūralu. Aišku jei merginą vediesi ne į kavinę, o kebabo, tada išplūsti kebabinės kepėją ir nepalieki arbatpinigių (na ten ir nepriklauso, matyt), tai čia jau kita kalba :D Viskas priklauso nuo to, kokiame kontingente sukiojiesi ir ko ieškai.
šaunuolis Valietka, nors aš tikiu, kad yra vyrų, kurie vienodai elgiasi tiek prie moterų, tiek prie vyrų, nes gal draugų tarpe net neturės tokių mužikų. ale, galvoju, kad baisus padėtis Lietuvoje, reikia branginti puikius vyrus, nes jų labai mažai, vien jau čia reiškiasi tokie, kurie drįsta moterims sakyt "atsigaukit".
o kažkas teigęs, kad ne visi milijonieriai.. milijonų ir nereikia džentelmeniškumui
gerbiamieji, asn et ir vyru budamas suprantu, kad moterimt, tokie dalykai, kurie ten parsyti yra svarbus. Prie draugu elkites kaip norite, o stai prie moteru... :)
geriau as taves gyvenime nesutikciau....
kokios dar taisykles? kas jas nustate? atsigaukit, moterys. negali visi milojonieriais but
tai kai nesamone :D
Atitinku visus 10 punktų ir manau didžioji dalis mano draugų rate esančių žmonių juos daugiau mažiau atitiktų. Turbūt prieš skaitant straipsnį ir pykstant, merginoms reikėtų atsakyti į klausimą "Ar aš atitinku tuos punktus?". Kam ieškoti pas vyrą vertybių, kurių pati neturi ir nepuoselėji?
jo, jau slyksciausi tai vyrai, kurie pradeda skandalinti del "ale neiškepusio kepsnio", "perkrudusios kavos" lyg jie isvis kazka apie tai ismano....
ne, na, aišku, aš suprantu, kad vyrai, kurie atitiko vieną ar net daugiau punktų, susinervino.. tačiau būdama moteris ir be šio straipsnio panašiai vertinu vyrus.. manau, kad čia ir slypi vyriškumas, jei esi mandagus su aptarnaujančiu personalu ir palieki arbatpinigių pagal taisykles net tuomet, jei ne viskas gerai.. tik mulkis per pasimatymą vaipysis ant padavėjos ir paskui nepaliks nė cento ar pažers baltais centukais.. tai nieko gero nesako apie žmogų..lygiai tas pats su buvusiais.. geriau apie juos iš viso nė žodžio nesakyti, negu drabstyti purvais, o ką jau bekalbėti, jei vyras menkina, tyčiojasi iš kitų moterų ar vyrų, bjauru ir tiek.. knygų skaitymas tiek moteriai, tiek vyrui duoda pliusą, nes knygų pilna įvairių, nebūtina nuolat skaityti mokslinių veikalų, bet smagu kai žmogus savo malonumui paskaito nors fantastinę knygiukštę.. tai padeda išlaikyti platesnį žodžių bagažą, pasisemti idėjų, minčių, galų gale, tai prasmingiau negu kiurksojimas prie kompiuterio.. apie domėjimąsi naujienomis ir taip aišku, kad reikėtų žinoti, kas vyksta šiuo metu šalyje ir pasaulyje.. čia kažkuris pakomentavo, kad o ką daryt, jei neturi pinigų nuvykt net į artimiausią šalį.. ką gi, tai negi su tokiu vyru galima susitikinėt ir planuot šeimos kūrimą? iš kitos pusės, norintys keliauti, bet neišgalintys, keliauja autostopu, susimeta pinigus su draugais.. ar bent svajoja apie šalis, kurias norėtų aplankyti..
gal tik dėl rūkymo ir spotavimo nepritariu, nes nerūkantį vyrą rasti sunku, juolab, ir kiek rūkančių moterų.. signalas tik tuomet, jei rūko n kartų per dieną, nuolat prisirūkęs, dvokia, perka pakelį po pakelio.. sportas gerai, bet daugelis neturi laiko jam, užtektų mankštelės ar šiaip kažkokio fizinio aktyvumo..
zinot kazkas parase del kelioniu, jei neturiu pinigu tai nekeliauju, nesamone, mano draugas su 30 euru puse europos apkeliavo ir sutinku su ziniu troskimu ir kelioniu punktu, taip pat sutinku apie nepagarba ex - kaip kalba apie ex, taip ir apie tave kalbes... faktas aiskus
geriau pasakyt tiesiai sviesiai straipsnio autoriui (argumentuojant fakttais) kad jos/jo straipsnis yra pieva ir kursto gincus tarp zmoniu, negu kad paskaicius neskaityt... pagal tavo pasakyma...
O ka daryt jei jau paskaitem? Tylet, kad nesamones raso? :D
ai blemba, ten kur paraso apie moteris, visi vyrai saukia "oj kokia teisybe", o moterys fui, kas per senmerge parase, jei paraso apie vyrus, tai visi vyrai puola gintis, kokie jie faini ir kokia siauraprote rase straipsni. Protingiausia netaikyti visko sau ir apie ka kalbama bendrai nepriimti, lyg butu pakuzdeta tau i ausi... nu dieve, nepatinka neskaitykit...
10 punktas tai WOW :D O jei jis neturi uz ka pakeliauti, jei jis skaito knygas, domisi kas vyksta pasaulyje, bet nera lito kito, kad nuvaziuoti net pas kaimynys :D Taigi pieva :D Apie arbatpinigius as patyliu... Buna taip, kad aptarnavimas tragiskas, maistas neskanus, ir uz tai reikia palikti 10%? No way! ;)
visu pirma jei nepalieki 10% arbatpinigiu, manydamas jog ta padaveja ju nenusipelne, nereiskia jog esi sykstuolis. Kitas dalykas - skirti kas yra "gerbti tai, ko pasimokei" is praeitu santykiu ir "gerbti ta kuris tave iskaudino"... todel nemanau kad nerodant pagarbos savo ex esi kazkox nepagarbus ir nenormalus kazkox... knygu skaitymas vel... neskaitau knygu is viso, intelektu nesiskundziu, baigiau universiteta, domiuos tuom kas patinka ir tikrai ziniu bagaza turiu, neieskociau zodziu kisenej bet kokiom temom, taip kad pasakymas apie knygu neskaityma yra dar vienas briedas..o jeigu vyras kalba apie storus banginius (moteris) kai salia jo liekna panele, tai ji manau priims tai kaip prikola arba kaip atviruma (savos nuomones pasakyma). O kad keliones yra ziniu troskimo simbolis - cia vapse pasakymas ne y tema.... Aplamai matos kad straipsnis parasytas moters, kuri su logika susipykus, nes jeigu butu vyras rases butu racionaliau, logiskiau kalbejes apie viska ir pasveres visus "uz" ir "pries"... ne taip kaip cia... mazdaug jei to nedarai - esi nevykelis ir neverta su tavim susitikinet.. Gi juokingi tokie pasakymai...
Baikit rašyt tokius, beveik visiškai ryšio su gyvenimu straipsnių. Straipsnis parašytas tik tam kad būtų parašytas. Kuo toliau, tuo labiau nuviliat..
Naujas komentaras