10 moteriškų įpročių, kurie gali santykius paversti pragaru

nenori-gyventi-kartu-nori-usidirbti-pinig.jpg
 
23 komentarai
Gėlių ir sėdėjimo prietemoje sodo skvere periodas pasibaigė, ir štai atėjo laikas, kai pora įsimylėjelių nutarė gyventi kartu. Staiga santykiai, kurie neseniai glostė vienas kito širdį, tapo karo lauku. Ir nei jis, nei ji negali suprasti, kokia gi juoda katė perbėgo kelią. Jei nenorite prarasti savo antrosios pusės, reikia kai ką suvokti apie artimus santykius.

1. Moterims patinka paklausti vyro pačiu netikėčiausiu momentu, ar jis vis dar ją myli. Jei mylimasis vietoj tiesaus atsakymo pradės kažką neaiškaus murmėti panosėje arba paprašys, kad jūs jo netrukdytumėt, nereikėtų iškart pulti į depresiją. Daugelis vyrų gaili komplimentų, tačiau tai dar nereiškia, kad jie iš tikrųjų nemyli moters. Vyras pats prisipažins meilėje moteriai, be jokio spaudimo.

2. Niekada negalima kritikuoti vyro veiksmų lovoje, o dar baisiau – lyginti jo su savo buvusiu partneriu. To neatleis nei vienas save gerbiantis vyras. Net ir viena tokia pretenzija gali iššaukti išsiskyrimą.

3. Daugelis moterų mėgsta užmigti ant vyro krūtinės, apsikabindamos rankomis jo kaklą. Vyrams, deja, ne visada tai patinka, juolab, kad išsimiegoti tokioje padėtyje vargu, ar pavyks. Geriau palikite tokius dalykus meilės pasižaidimams, o ne miegui.

4. Moterims būdinga kritikuoti vyrus dėl to, kad jie mažai uždirba ir nesiekia atiduoti visą savo darbo užmokestį mylimajai ir jos reikmėms. Atminkite, kad tokie dažnai nepamatuoti priekaištai neigiamai atsiliepia emocinei vyro būsenai, todėl arba priimkite jį tokį, koks jis yra, arba ieškokite „pinigų maišo“.

5. Moterys mėgsta paleisti ašarėlę ir dėl reikalo, ir be reikalo. Vyras gali kelis kartus sureaguoti į tokią isteriją, tačiau vėliau – paprasčiausiai atsistos ir išeis, pareikšdamas, kad susidėjo su psichopate. Todėl nereikėtų vyro emocijomis manipuliuoti per ašarų pakalnę, nes tai atsisuks tik prieš pačią moterį.

6. Daugelis vyrų gana skausmingai reaguoja, kai vonioje karaliauja moteriškos kosmetikos betvarkė: įvairūs dušo geliai, plaukų suktukai, veido kremai ir visokios kitokios moteriškos smulkmenos. Jei nenorite, kad vyras „pasiustų“, moteris turėtų įsigyti savo atskirą spintutę ar įsirengti atskirą skyrių ir ten saugoti savo higieninius reikmenis.

7. Moteris neturėtų reikalauti, kad vyras lydėtų ją apsipirkinėjimo metu. Šis užsiėmimas vyrams dažniausiai kelia ne tik žiovulį, bet ir susierzinimą. Juk ne kiekvienas gali skirti pusę dienos lydėti savo moterį, kol ji išsirinks rankinę prie naujos palaidinės. O ką jau kalbėti, kai moteris pradeda matuotis viską iš eilės ir klausinėti, ar vienas, ar kitas aksesuaras jai tinka. Geriausias patarimas: eikite po parduotuves viena arba su geriausia drauge. O vyrui leiskite atsipūsti su alaus bokalu prie televizoriaus. Paskambinkite jam tik tuomet, kai reikės parnešti visus krepšius.  

8. Kai kurios moterys susiranda neįprastų ir keistų draugų, tarkim – vyrų gėjų. Tačiau moterys turėtų prisiminti, kad vyrų požiūris į kitą seksualinę orientaciją turinčius vyrus nėra ta pati. Jei vyras iš tiesų negali kentėti jūsų naujojo draugo, o jums jo patarimai yra svarbūs, įtikinkite mylimąjį, kad tarp jūsų tikrai nieko nėra.

9. Net jei moteris dievina „geltonąją“ spaudą, nereikia galvoti, kad vyrui patiks aptarinėti naujus skandalus ar gandus apie žvaigždes, jų šukuosenas ir apsirengimo stilių. O ką jau kalbėti apie tai, kad jis atlikinėtų psichologinius poros suderinamumo testus...

10. Kartais moteris užsižaidžia su astrologiniais dalykais, per daug vadovaujasi fengšui ir kita ezoterika. Tačiau tai nereiškia, kad kas savaitę vyras turi perstatinėti baldus taip, kad lovos galvūgalis naktį būtų atsuktas į Sirijų, o prieš akis tabaluotų sapnų gaudyklė. Tai jau kvepia neadekvatumu.

Gerbkite vieni kitus ir gyvenimas bus rožėmis klotas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (23)
Daugeliu punktu kažkaip norima nupiešti visiškos durneles paveikslą :D. Abejoju ar tokiu yra. Nei aš pati nesu, nei savo aplinkoj tokių nepažįstu, kur būtų tokios nupušusios
Kaip čia aprašyta tai net paieškot reiktų :))
Pagal šituos straipsnius tai aš tobula mergina...
andrius golikovas tu tikrai gejus :DDD kaip galima nekest moteru??turbut patyriai vaikystes traumu nes is kur tokie dalykai..
nemanau, kad moterys tokios savanaudes, apsileidusios, pinigu istroskusios ir tik apie save galvojancios, vien tik todel, kad vyrams matai negalima daryti spaudimo?! Kazko nesupratau, o moterims nuolat aiskinti, kokios jos negeros ir nesupratingos galima. Daugiau tokiu straipsniu ir patikesiu...
;) tikrai kad daug tiesos 99% . straipsni uzskaitau. Tegul kiekviena mergina apie tai paskaito - ir isidemi :)
amen.o komentuoja panasu tik moterys
Tai sode ar skvere?
Nereikia olialia pupos imti i pora ir nebus tu desimties nesusipratimu.
šitas kliedesys pretenduoja į kvailiausių metų straipsnių titulą, ir kas ten tokio, kad galima skaityti tik nuo 18m ?
problemu nemazai, bet ne vienas punktas neatitinka ju
susidaro toks ispudis, kad norint sutarti puikiai gyvenant kartu moteris visda turi nusileisti vyrui ir isvis gyventi kazkur buto kampe, nes tiems vargseliams matai reikia savo erdves... galetu parasyt straipsni 10 vyrisku iprociu, kurie gali santykius paversti pragaru. O jie tokiu iprociu tikrai turi :)
2 :)
Moteriški dalykėliai? Ar jau galiu paduot į teismą už šmeižimą? Astrologija moteriškas? Astrologija yra nesąmonė. O ja tiki ne vien moterys. Pragaras už tai kad miega apsikabinę? Wtf? Mano vyras pats mane apsikabinęs laiko visą naktį. Žodžiu nesuvokiu kas čia parašyta, bet tikrai per nelyg stereotipiška. Vyrai rimtai tokie trokštantys dėmesio ir atsiknisimo, švelnučiai, pažeidžiami kempinėlės? Egoistai? Nes pagal straipsnį, aš taip sumąsčiau.
cia kazkas turejo nesmagiu patyrimu gyvenime:) kodel mes turime apie tai zinoti???
Negi taip elgiasi? Na nebent jaunutes mergaiciukes, kurioms nuolat reikia meiles zodinio patvirtinimo. Siulyciau prilipinti veidrodzio komputyje lapeli su uzrasu: As Tave TIKRAI myliu:) gal uztektu paskaityti?:)
Jeigu tokios moterys kaip aprašyta iš vis egzistuoja, abejoju, ar kas nors nori su jomis bent pradėti gyventi- isterikė, velkanti vyrą į parduotuvę visai dienai ir dar draigas gėjus ir dar astrologija domisi...Siaubas, kokia psichopatė.
Nu bet 1 iprotis tai tikrai uzknisa.
Sakyciau primityvus straipsnis. Keista skaityti, kad moteris gali versti savo partneri lydeti i parduotuves! Cia nekalbu apie atvejus, kai reikia partempti savaitiniu pirkiniu maisus. Kita vertus, norisi tiketi, kad vyrai taip pat supranta, kad pvz futbolas , F1 ar net krepsinio varzybos nera tai, ka moteris nori NUOLAT ziureti, APTARINETI ir dar " alpti" del kiekvieno rezultato tasko! Daugiau supratimo ir tolerancijos, tada ir tokiems straipsniams pagrindo nebus. O apie tokias nesamones, kaip 1ar 2 is viso nera ko kalbeti.

"Gerbkite vieni kitus ir gyvenimas bus rožėmis klotas." sakinys visiskai neatitinkantis straipsnio turinio :) Gerbkime vyrus ir viskas bus gerai jo? :DD
Esi akivaizdi, beviltiska lezbiete...
šlykštu skaityti. Eilinis pamokslavimas kaip įtikti patinui, nes patina yra labai trapus, labai įžeidus, labai jautrus, labai ambicingas ir t.t. Matote visas pasaulis turi suktis apie patino EGO, o moteris, matote, turi visą laiką atspėti, kas tam patinui darosi ir gyventi pagal jo užgaidas. Šlykštu. Žodžiu patinas gali būti a koks nori, o moters pareiga įtikti patino įgeidžiams ir puikybei. Nekenčiu tokių straipsnių. Tokie straipsniai žaloja jaunas merginas, atimdami joms galimybę būti pačiomis savimi, o ne pasipūtusio patino tarnaitėmis
Prastas straipsnis su stereotipiniu požiūriu į vyrą ir moterį.
Naujas komentaras