10 paslapčių, kurios padės išsaugoti meilę

o-COUPLE-BED-facebook.jpg
 
Nelaimingų šeiminių dramų ir subyrėjusių santuokų apstu, o laimingų šeimų – vienetai. Kaip puoselėti laimingus santykius ir išlaikyti meilę bei pagarbą vienas kitam? Jeigu norite išsaugoti šeimą ir santykius, laikykitės paprastų taisyklių. Jos padės išsaugoti dviejų žmonių draugystę ir laimę.


1. Eikite miegoti tuo pačiu metu. Jeigu atsigulate į lovą, tačiau negalite užmigti, o partneris jau seniai devintam sapne, galite paskaityti knygą, bet jokiu būdu nepabėkite iš lovos.2. Ieškokite bendrų interesų. Raskite hobi, kuris domintų abu. Šokiai, fotografija, mėgstamiausias TV serialas, kelionės ar vakariniai pasivažinėjimai dviračiu? Tikrai ką nors surasite.

3. Atkreipkite dėmesį į gerus dalykus. Dažnai partneriams užkliūna viens kito tam tikri poelgiai ir įpročiai,ir  savo nepasitenkinimą retai kada nutylime. Tačiau nuolatiniai priekaištai tikrai nėra pati geriausia perauklėjimo priemonė. Verčiau sutelkite savo dėmesį ir nepagailėkite gražių žodžių antrosios pusės poelgiams, kurie jums patinka.

4. Deramai atsisveikinkite. Net jei ir labai skubate, atsisveikindami nepamirškite pabučiuoti, apkabinti savo antrosios pusės.
5. Stenkitės išlaikyti glaudų ryšį. Kai sėdite šalia vienas kito, prisiglauskite prie vyro ar moters rankos. Vyrams rekomenduojama kuo dažniau apkabinti savo moterį per liemenį. Glaudaus ryšio nebuvimas yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės jaučiasi vieniši. 

6. Nepamirškite datų. Nesvarbu ar tai būtų jūsų susipažinimo ar sutuoktuvių metinės, vyro ar moters diena, ar kokia nors kita proga. Suplanuokite romantišką pasimatymą ir atsakingai tam pasiruoškite. Tai vienas geriausius būdų išlaikyti jaudulį ir romantikos laukimą.

7. Būkite spontaniški. Šventes švęsti reikia, tačiau nepervertinkite laukimo. Belaukiant galima sulaukti ir priešingų rezultatų. Pasistenkite išjudinti savo partnerį ir leiskite sau negaminti namuose, o nueikite skaniai pavalgyti į restoraną. Jei tai pernelyg brangus malonumas ar tiesiog nemėgstate būti tarp žmonių, tuomet marš į virtuvę ir vakarienę gaminkite dviese.  Desertą galite suvalgyti dar prieš pagrindinį patiekalą. Užplūdus aistrai, pasimylėkite tiesiog ant stalo. 8. Nesėdėkite prie kompiuterio ar telefono jei tai nėra būtina. Neleiskite pašaliniai energijai įsiterpti tarp jūsų.

9. Negalima gėdytis nuoširdžiai atsiprašyti. Tai ne jokia gėda, o labai pagirtinas gestas. Jei jaučiate, kad buvote neteisus ar neteisi, atsiprašykite.10. Neignoruokite mylimo žmogaus. Niekada nesakykite partneriui, kad jums tai nerūpi ir kad jis ar ji darytų taip, kaip nori. Būtinai pasidalinkite savo nuomone su antrąja puse.www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras