10 patarimų vienišiems vyrams

 
Pavasaris! Gatvėse pilna vienišų žmonių, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių negali susirasti sau tinkamos poros. Kas žino, kodėl taip yra.

Gal vyras - drovus o gal tiesiog jam nesiseka susipažinti. Būna ir taip. Tačiau vis dėlto dažniau nesėkmė lydi tuos, kurie tiesiog nemoka ar bijo susipažinti. O štai ką siūlo šia tema specialistai. Jų manymu, vis dėlto prieš tai reikėtų žinoti keletą dalykų.

1. Kaip susipažinti „naujoviškai“?

Taip, susipažinti nėra lengva, ypač jei jūs seniai to nedarėte. Tačiau susipažįstant vis dėlto reikėtų elgtis taip, kaip pačiam patogiau. Nereikia kažko išsigalvoti, pirmiausiai elgtis taip, kad pačiam būtų komfortiška. Žinoma, gali ir nepasisekti, bet, tikėtina, ir malonių pažinčių. Juk kiekvienam žmogui patinka kažkas savito: vieniems kalbėtis, o kitiems – daug ką pasakantis tylėjimas.

2. Ką aš turiu padaryti?

Gal geriau pasakyti, ko nereikėtų daryti. Geriau būtų, jei per pirmą ar antrą pasimatymą daug apie save nepasakotumėte. Kai ką palikite ir kitam kartui. Geriau patys užduokite klausimus, pasistenkite išsiaiškinti, kas yra jūsų pašnekovė. Klausinėkite apie jos šeimą, pomėgius, gimimo dieną, mėgstamus filmus. Tai pačios geriausios pokalbių temos.

3. Ko jokiu būdu nereikėtų daryti?

Jokiu būdu negalima „išskleisti plunksnas“ kaip povas ir pasakoti vien apie save. Merginai, sutikusiai su jumis susitikti, taps nuobodu ir neįdomu. Taip pat nereikėtų tempti per pirmą pasimatymą merginą ir į lovą. Ką bekalbėtų mergišiai ar mačo, tam pasiruošusios būna toli gražu ne visos moterys. Juo labiau, jei mergina labai patinka. Jei taip pasielgsite, kito karto tikrai nebus. Beje, tą patį galima pasakyti ir apie vyrus.

4. Kur galima susipažinti?

Didžiausia galimybė naktiniuose klubuose, parodose ir kituose viešuose renginiuose, kur susirenka daug žmonių. Be to, verta išmėginti savo sėkmę ir pažinčių portaluose, treniruoklių salėse. Svarbiausia, kad norintis susipažinti būtų aktyvus.

5. Kaip parodyti save iš geriausios pusės?

Žinoma, geriausiai būtų pasakyti visiems žinoma fraze: „tiesiog būkite savimi“. Šypsokitės, elkitės mandagiai, draugiškai, kultūringai ir viskas bus gerai.

6. Ką daryti per pasimatymą?

Pirmiausiai pasistenkite gerai atrodyti. Kaip sakoma pateikite save veidu. Taip pat derėtų būti punktualiu ir pasistengti neįsitempti. Galų gale juk tai ne priėmimas į darbą, o viso labo pasimatymas.

7. Iš kokio pasimatymo reikėtų kuo greičiau pabėgti?

Šiuo klausimu gana sunku patarti, tačiau nereikėtų ilgiau užsilaikyti pasimatyme, jei iš karto bus pradėtos aptarti bendros atostogos ar pramogos.

8. Kiek reikia laukti, prieš paskambinant merginai?

Ypatingų taisyklių nėra, bet jei priešinga lytis paskambino pirmoji, tai derėtų jai atsakyti tuo pačiu maždaug po paros. O jei neskambina, tai derėtų pasidomėti, kaip jai sekasi ne anksčiau nei po poros dienų.

9. Kiek reikia laukti, prieš pasiūlant pasimylėti?

Jei ketinate palaikyti ilgalaikius ir rimtus santykius, tai nereikėtų skubėti mylėtis per pirmą ar antrą pasimatymą. Aišku, jums norėtųsi kuo greičiau, tačiau partnerė gali pagalvoti, kad jūs taip elgiatės su kiekviena nauja pažįstama ar net turite jų ne vieną.

10. Ką dar galima patarti?

Šypsokitės, juokaukite ir nebūkite pernelyg susikaustę. Jei atrodysite labai rimti, merginą gali net atstumti. Jei rengiatės užmegzti ilgalaikius santykius, sėkmės pagrindas - pasitikėjimas savimi ir draugiškumas.

 
Komentarai
Naujas komentaras