10 priežasčių, kodėl jaunos merginos renkasi brandaus amžiaus vyrus

783042f163edf1c82fc48fc74e79dc26.jpg
 
3 komentarai
Suaugęs vyras ir jauna nekalta mergelė. Skamba nešvankiai, ar ne? Amžiaus skirtumas dažniausiai kelia neigiamas asociacijas,o aplinkiniai žmonės tokiam poros duetui dažnai skiria plėšrūno ir aukos vardus ar tiesiog tokią moterį laiko barakuda. Tačiau moteris gali draugauti su vyresniu ne tik dėl pinigų.

Taigi, sužinokite kodėl jauna mergina gali pasirinkti draugystę su brandaus amžiaus vyriškiu...

10. Priežastis. Brandus partneris

Branda – seksualu. Daugelis jaunų vyrų nežino kaip užaugama išmintingais, pasitikinčiais savimi žmonėmis. Tai atsispindi ne tik išorėje, bet ir vidumi. Žmogui, kuris yra tikras savo jėgomis nereikia nuolat "maitintis“ pasitikėjimo energija. Jis tiesiog žino, jog prireikus ką nors padaryti, taip ir padarys. Tai atsispindi kasdieniniame gyvenime, sudėtingose situacijose, siekiant užsibrėžtų tikslų. Ir visa tai galioje net senatvėje.


9. Priežastis. Yra kuo pasigirti

Kaip manote ar mergina gali atsispirti nepasigyrus, kad jai patinka vyresnis žmogus? Mažai tikėtina, kad šia intriguojančia ir įdomia tematika mergina laikys liežuvį už dantų. Ypač jei panelė yra drąsi ir mėgsta būti dėmesio centre tikrai nepraleis progos tokių santykių iškelti į viešumą. O aplinkinių audringa reakcija ji tiesiog mėgausis. Yra nemažai moterų ir merginų, kurios mėgsta šokiruoti, o ar ne puikus būdas tai padaryti susiradus vyresnį vyrą ar meilužį?


8. Priežastis. Patrauklūs ilgalaikiai santykiai

Vyresnio amžiaus vyrai vertina rimtus santykius. Tikėtina, kad vyresni vyrai ieško patikimos partnerės. Kuri neišduos ir neįskaudins (ypač jei prieš tai jau turėjo tokią patirtį). Ilgalaikiai santykiai yra geriau už neapibrėžtą bendravimą, o subrendę vyrai puikiai tą žino. O ko gi reikia moterims, ar ne to paties? Šiuo klausimu vyresnio amžiaus vyrų ir jaunų moterų nuomonė sutampa.


 

7. Priežastis. Jie ponai

Brandūs vyrai žino kaip laimėti moterį. Įprastai jie elgiasi su merginomis ir moterimis kaip tikri džentelmenai. Jie ne tik nesitikės iš damos sekso per pirmąjį pasimatymą, bet nusivedę draugę į restoraną  palaikys duris ir kitais gestais leis pasijausti jai tikra dama, o aplinkinių akivaizdoje jis būtinai sudarys įspūdį, kad tai yra jo moteris. Todėl mergina  nesijaus kaip prostitutė, kai brandaus amžiaus vyras sumokės už jos vakarienę .


 

6. Priežastis. Jai nereikia laukti, kada Jis ateis į protą

Visiems žinoma tiesa, kad moterys subręsta ankščiau nei vyrai. Juk dažnai dar visai jaunos mergaitės įsižiūri berniuką, kuris mokosi vyresnėje klasėje, o tapus brandesne mergina ir turint daug vyresnį draugą, galima pasidžiaugti, jog šalia yra vyras, o ne sūnus, kurį reikėtų dar šiek tiek paauklėti.


 

5. Priežastis. Saugumo jausmas

Būti su vyresniu už save vyru – reiškia jaustis „kaip už akmeninės sienos“. Tai jausmas gali būti tapatinamas su saugumu vaikystėje. Mažos mergaitės ir tėvo ryšys dažniausiai dukrai sukelia pasitikėjimą ir saugumo jausmą. Psichologai teigia, kad daugelis moterų renkasi vyrą panašų į savo tėtį, o vyresnio  amžiaus  vyro branda gali būti vienas esminių panašumų tarp savo gyvenimo partnerio ir tėvo. Moterims nepaprastai svarbu būti gerbiamoms ir saugomoms.


4. Priežastis. Tinkami sprendimai

Merginoms vienas iš didžiausių pliusų būnant su vyresnio amžiaus vyru yra tas, jog jie gali priimti tinkamus sprendimus. Natūralu, kad tinkamiems sprendimams reikia laiko. Su laiku taip pat išugdoma ir kantrybė, ko dažnai pritrūksta jauni vaikinai. Jaunų vyrų kantrybės trūkumas ar nepasimokymas iš klaidų gali priversti sunerimti kiekvieną dailiosios lyties atstovę. Jos priešingai negu vyrai, rečiau užlipa ant to pačio grėblio du kartus, o štai vyrai gana dažnai kartoja tas pačias klaidas. Kol pagaliau subręsta.


3. Priežastis. Tikri sekso ekspertai

Ne visada patirtis pasiekiama su amžiumi, tačiau vyresnis vyras greičiausiai turės tikrai daug seksualinės patirties. Labai tikėtina, kad brandus vyras žinios ką nors ko jaunas vaikinas dar nežino. Taip pat brandūs vyrai nebijo kalbėti apie seksą su savo partnere. Derėtų atsiminti, kad moterys itin vertina atvirumą ir drąsą.


2. Priežastis.  Uždrausto vaisiaus skonis

Turėti santykius su gerokai vyresniu vyru yra negerai, tabu, nenormalu, tačiau taip žavinga! Brandūs vyrai – ne seniai. Jie gali būti patrauklūs ir išvaizdūs.  Be to moteris gali intriguoti ir kitas aspektas – slapti susitikimai. Gali būti, kad mergina su brandžiu vyru palaiko slaptą ryšį, nes tiesiog nežino kaip apie jį papasakoti tėvams ir aplinkiniams.  Tokie paslaptingi santykiai intriguoja.


1. Priežastis. Kartais tiesiog įsimylima

Tiesa sakant, galima įsimylėti bet ką ir amžius čia – nėra lemiamas veiksnys. Kaip sakoma, meilė priklauso visoms amžiaus grupėms. 19 metų mergina gali taip pat stipriai mylėti 40 – ties metų vyrą kaip ir 19 – os metų vaikiną. Meilė yra meilė, ir nieko čia nepakeisi.


Tikrai negalima teigti, kad vyresnio amžiaus vyras yra geriau už jauną vaikiną. Tačiau žinant priežastis, kodėl moteris taip traukia brandūs vyrai, galima šio to pasimokyti ir nesulaukus 40- ies. Žinoma, šios priežastys nėra taisyklė, koks turėtų būti geras partneris. Juk susukti galvą moteriai  gali tiek brandus vyras, tiek visai jaunas vaikinas.

www.suaugusiems.lt

 

 
Komentarai (3)
Ir nebūtinai jie turi būti turtingi, jiems gal tik reikia vienas kito ir nebutinai jai 19 o jam 40. 10-15m. Skirtumas taip didelis bet jei poroje viskas aš už darnius santykius
jei tas grazuolis brandaus amziaus vyras neturi "narciziskumo", tai valio. Siaip tokius santykius vertinciau 50/50
11 priežastis: jie turtingi
Naujas komentaras