10 tobulo meilužio įstatymų

97a95744-d48c-446c-8e0d-f4f95619fd7d.jpg
 
1 komentaras
Kai jūs susipažįstate su simpatiška ir širdžiai miela mergina, norite jai būti pats geriausias ir siekiate, kad jūsų santykiai būtų tiesiog tobuli! Gerų santykių paslaptys apima ne tik seksą, bet ir teisingą požiūrį. Visos moterys myli gerumą, meilę ir pagarbą.

Moteris yra sukurta glamonėms ir gražiems žodžiams. Jei norite būti jos Dievas, privalote įsidėmėti  10 įsakymų.

1. Sužinokite jos malonumų paslaptis tyrinėjant  erogenines zonas. Atminkite, jog tokios kūno zonos, kaip ausys, keliai, krūtinė, akys, šlaunys jaudina moteris, tačiau kiekviena dama yra unikali ir ,atsižvelgiant į šį faktą, jūs turite iššifruoti savo moters slaptąjį kodą. Lieskite, stebėkite jos reakciją ir įsidėmėkite, kas ją labiausiai jaudina!

2. Moterys nori išgirsti tai, ką jai jaučiate. Jos gyvena emocijomis ir jausmais. Nusiprauskite po dušu ir naudokite jos mėgstamo kvapo losjoną ir dušo želę, atlikite jai pėdų masažą ir kuždėkite į ausį švelnius ir erotiškus žodžius. Ją tai įaudrins.

3. Sakykite jai komplimentus ir su meile atsakykite į jos prašymą atnešti kavos ar išnešti šiukšles: “Tuojau, dėl savo karalienės padarysiu viską!”. Gal tai skamba kiek banaliai ar net juokingai, tačiau nuoširdžiai ištarta frazė sukels jos šypseną ir nudžiugins josios širdelę. 

4. Įtikinkite  ją nesidrovėti pasakyti, kai ji netrukus pasieks orgazmą. Įtikinkite ją, kad tai jus jaudina ir ji gėdysis mažiau. Tai yra būtinas žingsnis į tolimesnį jos fantazijų epilogą. 

5. Klausykite jos. Sužinokite apie savo mylimosios didžiausius džiaugsmus ir baimes, paremkite ją bei paguoskite. Būkite tikri, kad širdyje ji vis dar yra maža mergaitė, o jūsų pareiga ja pasirūpinti ir ją apsaugoti. 

6. Linksminkite ją. “Jeigu prajuokinsi moterį, tai ji dėl tavęs padarys viską.” (Marlyn Monroe). Šie sekso dievaitės žodžiai yra tikrų tikriausia tiesa, tad nebijokite būti šmaikštūs ar netgi juokingi. Juokas vienija, įkvėpia pasitikėjimo ir padeda sukurti intymią  atmosferą. Linksma moteris su malonumu jums atvers savo sielą ir atsiduos kūnu. 

7. Dovanokite dovanas. Dovana, tai gestas simbolizuojantis jūsų pasirinkimą. Visiškai nesvarbu, ką jai įteiksite, svarbiausia perteikti emociją ir leisti jai pasijusti ypatinga. Lai mažytė dovanėlė  jai primena apie tave. 

8. Pasitikėjimas ir pagalbos prašymas. Mokėkite pasakyti padėkos žodžius ir paprašykite jos pagalbos kai jums reikia užsirišti kaklairaštį ar paklauskite jos patarimo dėl vienos ar kitos smulkmenos. Ji taip pat nori jumis rūpintis ir jus palaikyti. Suteikite savo mylimai moteriai progą pabūti švelnia ir rūpestinga. 

9. Priversk ją norėti tavęs iki išsekimo. Laižykite ir bučiuokite jos jautriausias kūno vieteles ir tuo pat metu delskite. Priverskite ją kankintis ir laukti jūsų aktyvesnių veiksmų.

10. Svajokite ir  pasakokite savo sapnus. Kalbos apie kasdienius dalykus bei darbą greit gali virsti monotonija. Dalinkitės svajonėmis, papasakokite jai, ką šiąnakt sapnavote. Neabejokite, tai bus įdomu ne tik jai, bet ir jums. Juk moterys iš prigimties yra burtininkės ir jūs  tikrai sužinosite šį tą įdomaus patys apie save!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
visiskas briedas
Naujas komentaras