10 viliojimo triukų: vyrų tai nejaudina!

1539864718624245-asdasd.jpg
 
7 komentarai
Moterys imasi įvairiausių gudrybių, kad vyrą suviliotų ir kad... jis liktų patenkintas. Dauguma moterų mano, kad kuo daugiau pasidažys, tuo labiau patiks partneriui ar kuo garsiau aimanuos, tuo vyrui bus maloniau mylėtis. Deja, tai šiek tiek prasilenkia su realybe: sąraše pateiksime 10 „triukų“ sąrašą, kurie, moterų manymų, patinka vyrams, tačiau viskas yra kiek kitaip.

1. Daug makiažo

Žinoma, tai gali patraukti akį, jei esate klube, tačiau lovoje tai atrodo gana keistai. Vyrams patinka savo moterį matyti kuo natūralesnę. O gal, vis dėlto, baiminasi, kad ryte jos be  makiažo nebepažins?

2. Sekso planavimas

Jūs rašote  žinutę: „Laukiu tavęs grįžtant. Nuoga“ arba “Laukiu vakaro, kada galėsim pasimylėti“. Tai šiek tiek įpareigoja, ar ne? Žinoma, kartais tai tikrai gali kaitinti kraują, tačiau, jei tai dažnai kartojasi, gali atrodyti tarsi spaudimas.

3. Seksas tamsoje

Ruošiatės mylėtis, ir Jūs išjungiate šviesą. Kaip sakoma, vyrai myli akimis, ir tame yra tiesos. Vyrams patinka matyti savo partnerę, o tamsoje tai praktiškai neįmanoma. Galbūt neverta taip jaudintis dėl savo išvaizdos?

4. Nugaros draskymas

Taip, filmuose tai atrodo labai seksualu, tačiau realybėje tiesiog... skauda. Vietoj draskymosi pabandykite pirštais stipriau pamasažuoti nugarą – tikėtina, kad tai partneriui patiks kur kas labiau.

5. Orgazmo imitavimas

Niekam ne paslaptis, kad moterims orgazmą patirti sunkiau nei vyrams, tačiau vaidinti to tikrai nereikia. Ar esate pripažinta aktorė? Ne? Tuomet, tikėtina, kad partneris pastebės, kad vaidinate. Kita vertus, jei partneris patikės Jūsų vaidyba, galvos, kad nereikia per daug stengtis – ir taip kaskart patiriate orgazmą.

6. Partnerė be apatinių

Švenčiate savo svarbią sukaktį ir nedėvite apatinių? Tai seksualu? Nemūvite apatinių, eidamos pas gydytoją ar į darbą? Na, tai jau nelabai patiks Jūsų partneriui. Vyrams patinka, kai jų moterys stengiasi tik dėl jų, tačiau tai, kad partnerė vaikšto be kelnaičių visada ir visur, tai jau kelia nerimą.

7. Girta moteris

Jei išgeriate taurę vyno ir atsipalaiduojate – pliusas Jums. Jei išgeriate butelį vyno ir prarandate kontrolę, tai, žinoma, jau nelabai seksualu.

8. Nesavarankiška moteris

Žinoma, vyrams patinka, kai jie gali pasijausti tikrai naudingais ir reikalingais, tačiau nė vienas  nenori būti „aukle“ savo moteriai.

9. Vadovaujanti moteris

Žinoma, kartais tai tikrai jaudina, bet, būkime atviri, vyrai nori... vadovauti  patys.

10. Seksas per pirmąjį pasimatymą

Dauguma vyrų turbūt sutiks, kad moterį, kuri sutinka pasimylėti per pirmąjį pasimatymą, laiko pasileidusia. Taigi, praktiškai nėra jokių šansų toliau tęsti bendravimą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
jei ir nakti uzsiimu sexu,visada ijungiu naktine lempa, nes sviesoje uzsiimti sexu daug maloniau, tamsoje reikia miegoti. o diena galiu ir ant palanges,pilnas atsipalaidavimas
na, del 10 tai galbut, bet mums su zmona tai nesutrugde, jau 8 metai kartu 6 kaip vede bei 2 vaikai ir nieko... ;)
mano vaikinas pats išjungia šviesą ir dienos metu esant nuogai, siūlo apsirengti...
Yra tiesos. Ir nemažai ;)
sviesoj man labiau patinka jaj tamsoj taj nervina.aukle but irgi nervina ir dar keletas kitu teisingi 10 tikrai teisingas:D
nesutikciau, bent jau man tai puse tikrai nepatinka
Tas kas rase sita straipsni visiskai nesupranta vyru, labai daug neteisingu isvedziojimu
Naujas komentaras