10 ženklų, jog vyrai savanaudžiai lovoje

4787996.jpeg
 
3 komentarai
Ne kiekvienas yra geras lovoje, todėl tai gerai. Ne visi mes galime būti gerais. Svarbiausia tai, jog mes visi turime bandyti viską, ką darome. Bet kai kurie žmonės to nedaro, todėl jie tokie yra savanaudžiai.

1. Neegzistuojančios glamonės. Dažniausiai tokie vyrai nesistengia jus prieš seksą sujaudinti. Jie tiesiog eina tiesiai prie reikalo.

2. Niekada nenusileidžia jums. Niekam nevertėtų daryti tai, ko nemėgsta sekso metu, dažniausiai tokie nenusileidžia jums ir tiesiog jus vargina bei tuo pačiu metu piktnaudžiauja.

3. Dažniausiai mylimasi jam patikusiom pozom. Tokie vyrai dažniausiai turi jiems patinkančias sekso pozas ir net jei jūs jau kalbėjote, kad norite kažką pakeisti, nes tokios pozos jau rutina, jis jūsų neklausys. 

4. Jis greitai baigia. Jie dažniausiai mylisi tada kur nori bei kada nori, jiems intymus, daug glamonių turintis seksas neegzistuoja, jie dažniausiai baigia greitai, taip nuskriausdamas dailiosios lyties atstoves. 

5. Po sekso viskas baigta. Tokie vyrai mylisi labai greitai ir po sekso nesuteikia partnerei glamonių, apkabinimų ir pan., jie tiesiog apsirengia ir greitai užmiega. 

6. Turi daug nepateisinamų nuomonių bei atsakymų. Tokie vaikinai dažniausiai pateikia savo nuomonę partnerei, kaip patarimus kaip reikia elgtis, vien tam, kad jam tai patiktų. 

7. Jis nesirūpina savo higiena. Tu tiesiog negali pasakyti jam, kad jis nehigieniškas, kad nesilaiko švaros, tu tiesiog pasilaikai visa tai sau, kad nesiveltum su juo į ginčus,

8. Jis nepadeda jums tvarkytis. Nors ir vakarienę valgėte kartu, jis nepagelbės jums tvarkytis, jis ras tam priežasčių to išvengti. 

9. Jis stumia jus mylėtis, net jei jūs nenuotaikoje. Net jei jūs jaučiate empatiją mylėjimuisi, vien dėl to, kad pavargote darbe, arba tiesiog su kažkuo susipykote, jis jūsų nepaguos. Jis tiesiog jus paskatins mylėtis, o jei atsisakysite, įvertins jus kaip netinkama partnere. 

10. Jis nemato jokių problemų. Nors ir stengeisi su juo pasikalbėti apie tam tikras problemas, jis pasyviai pasako, kad pasistengs pasikeisti, bet tai tik laikinas dalykas, nes jis savo malonumą vertina labiau. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Tai va, kaip neatsigult? :))
ten ne klaustukai, o šypsenėlės turėjo būt :)
Tai kad čia tokie ženklai, kuriuos tik po sekso pamatai ???????????? O tai kokie ženklai, kad su tokiu neatsigult? ????
Naujas komentaras