11 priežasčių, kodėl moterys atsisako sekso

women-dont-enjoy-sex_897594926_770x533-650x428.jpg
 
Kodėl moterys nenori intymumo ir atsisako mylėti? Kodėl aistringos liūtės virsta ledo gabalais? Dauguma vyrų nežino apie šias problemas ir neįsivaizduoja kaip elgtis, kai jų žmona ar draugė juos atstumia.

Yra bent vienuolika priežasčių, kodėl moterys praranda susidomėjimą seksualiniu gyvenimu. Sužinokite, kodėl moterys gali atsisakyti sekso. 

1.  Visų pirmiausia, mūsų moterys yra darbštuolės ir didžioji dalis jų nevengia darbo bei atsakomybės. Nuovargis kaupiasi diena po dienos ir tai gali tęstis metų metus, o jei gyvenama kartu, poilsis dviese nebūtinai turi reikšti seksą. 

2. Sakoma, kad vyras turėtų būti šiek tiek gražesnis už beždžionę, tačiau tai nėra tiesa. Kada pamirštama elementari  higiena ar į pilvą imama kišti viskas, kas papuola po ranka, tai, be abejonės, atsiliepia išvaizdai. Pampstantis pilvas ar kvapą skleidžiančios kojinės tikrai nesužadina moters seksualinio apetito. 

3. Trečioje vietoje - žemos kokybės seksas. Jeigu seksualinis gyvenimas nesuteikia daugiau laimės, tai kam tada mylėtis?

4. Kita priežastis gali slypėti visai ne vyro, o pačios moters išvaizdoje, o tiksliau savęs suvokime. Jei moteris priauga svorio ir nustoja rūpintis  savimi, sekso poreikis gali ženkliai sumažėti. Pasitempusios ir prisižiūrinčios damos intymumo nori dažniau.

5.  Žinoma, gali nutikti ir priešingai. Kada moteris siekia būti graži, neretai pradeda laikytis griežtos dietos ar net badavimo. Ką tai turi bendro su seksu? Pagalvokite, ko nori alkanas žmogus. Atsakymas paprastas -  tik maisto. 

6. Monotonija tikrai nesužadina lytinio potraukio. Kai seksas tampa nebe toks įdomus, dažniau jis yra iškeičiamas į kino filmą ar miegą. 

7. Neretai moterys turi labai rimtą priežastį atsisakyti sekso, bet dėl to kaltas ne kas kitas, o pats vyras. Moteris greičiausiai atsisakys lytinių santykių, jeigu bus įžeista. Atminkite, dailiosios lyties atstovės yra emocionalios asmenybės , tad jei norite daugiau  intymumo, geriau atsiprašykite jos už negražų žodį!

8. Kita priežastis yra panaši į pirmąją, tačiau tai daugiau susiję ne su nuovargiu, o su tarpusavio santykiais. Galbūt dažnai pykstatės, kaltinate vienas kitą nesupratingumu ir tiesiog negalite gražiai sutarti, o blogiausia, kada tokia situacija tęsiasi metų metus. Pabandykite suprasti ir išklausyti vienas kitą ir išsiaiškinkite, kur slypi problemos bei bandykite šį tą pakeisti, pradedant nuo savęs.  

9.  Tačiau gali būti ir kur kas kėblesnė priežastis. Atsakymas paprastas – ji turi meilužį.

10. Dar viena labai nepavydėtina priežastis, tai šantažas. Kai kurios moterys norėdamos gauti naudos iš vyro, šantažuoja jį seksu. Jei šis nesielgs taip, kaip ji nori – sekso nebus. Ilgainiui toks manipuliavimas tikrai atsibos ir vienintelė  išeitis bus skyrybos. 

11. Tačiau ne viskas taip blogai. Kartais dėl nenoro mylėtis kalta aplinka. Ironiška, bet šiuo klausimu posakis - aplinka kalta, labai tinka. Galbūt gyvenate ankštame bute, o gal net tenka miegamąjį dalintis su atžalomis? Nieko nuostabaus, kad žmona negali atsipalaiduoti ir mėgautis seksu.

Pabandykite sukurti jaukią ir komfortišką atmosferą dviems. Galbūt jums to ir tereikėjo!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras