12 raudonų šviesoforo signalų toms, kurios ketina įsimylėti

RED___Super_Portrait.jpg
 
2 komentarai
Iš kur atsiranda graudžios moteriškos istorijos apie saldžią kaip cukraus vata meilę, kuri žaviajam princui ūmai ėmė ir išgaravo? Ne paslaptis – iš pačių moterų nenoro matyti to, kas akivaizdu. Kai akys užpiltos meilių žodžių cukraus pudra, sunku vertinti situaciją adekvačiai. Bet nieko baisaus: serialų prisižiūrėjusioms ir meile iš pirmo žvilgsnio šventai tikinčioms romantikėms siūlome 12 raudonų santykių šviesoforo signalo, prie kurių derėtų stabtelėti ir dar kartą pagalvoti: ar tikrai jums pakeliui?

1 signalas: Per pirmą pasimatymą jis apsėstas minties apie seksą. Vyrai apie seksą galvoja dažniau nei moterys. Ir jau tikrai ne paslaptis, kad seksas jiems – tobula pirmojo pasimatymo pabaiga. Kartais ir moteris kaip tik tokios kulminacijos tikisi. Tačiau toms, kurios ketina į romantiškus pasimatymus vaikščioti bent vieną-kitą mėnesį, ir tik paskui kristi į patalus, vertėtų suklusti atidžiau, jei vaikinas šitaip skubina įvykius. Viena vertus, malonu jausti, kad vedi jį iš proto ir jis svajoja kuo greičiau numesti šalin tavo drabužius. Tačiau nebėk nuo tiesos: gali būti, kad tik šis azartas jį ir atvedė į pasimatymą, o tavo sielos gelmės ir nuostabus protas jam – nė motais. Na, tai kaip, ar pasirengusi vienos nakties nuotykiui? Nes nieko daugiau iš jo tikėtis neverta.

2 signalas: Su juo nesijauti ypatinga. Iš vaikino ar partnerio natūralu tikėtis šiltų jausmų. Todėl bent kartkartėmis su juo turėtum pasijusti ir graži, ir protinga, ir apskritai žaviausia moteris pasaulyje. Jei to būdama šalia nesi pajutusi – pats metas atidžiau panagrinėti jūsų santykius ir tai, ką jaučiate vienas kitam. Galbūt tik tu neleidi sau pasijusti išskirtine? O galbūt jis nė nesistengia, kad taip pasijustum, ar netgi atvirkščiai: nuolat primena, kad nepakeičiamų nėra, ir jei tavęs šalia nebus – kaipmat atsiras kitų kandidačių į jo širdį, lovą ir piniginę?

3 signalas: Ar tai – pasimatymas? Nustebtum sužinojusi, kiek daug moterų painioja susibėgimus naktiniame klube su tikrais pasimatymais. Jei vyras tavimi tikrai domisi, jis kvies tave drauge praleisti laiką, o ne prisijungti prie jo kompanijos triukšmingame vakarėlyje. Ir prieš pasimatymą paskambins, o ne parašys žinutę vidurnaktį tikrindamas, gal kartais nemiegi ir galėtumėte susitikti pasidulkinti. Taigi jei jūsų „pasimatymai“ atrodo būtent taip – ar tik nebūsi prisikūrusi tuščių iliuzijų, kad judu – pora?

4 signalas: Jis kalba apie kitas moteris. Jei jis, būdamas su tavimi, nuolat pasakoja tai apie savo seksualią kolegę, tai apie sporto klubo instruktorę, kurios figūra – tobulumo viršūnė, tai apie žavią nepažįstamąją, kuri su juo akivaizdžiai flirtavo lauko kavinėje - savo mintimis ir emocijomis jis jau suka į kairę nuo tavęs. Ir jei dar to nepadarė – iki fizinių veiksmų tik vienas žingsnis. Tiesiog jį akivaizdžiai domina kitos moterys. Deja, tu galbūt nė nesi viena iš jų. 

5 signalas: Jis slepia savo telefoną. Telefonas – labai asmeniškas daiktas, kurio išties neturėtum nei liesti, nei tikrinti. Tačiau jei jis pasitiki tavimi ir žino, kad telefono nepavogsi, neturėtų jo akylai saugoti, tarsi savo piniginės Kaziuko mugėje. Bet vis dėlto nė sekundei nepaleidžia telefono iš rankos, net ir naktį miegodama girdi, kaip kartkartėmis zvimbteli jam atėjusi žinutė, o jūsų vakarojimą nuolat pertraukia „darbo skambučiai“ (be abejo, kalbėti jis pasitraukia atokiau, kad negirdėtum tu)? Gali neabejoti: tu jam – ne viena. 

6 signalas: Jis konfliktuoja pernelyg emocingai. Vos tik dėl ko nors susiginčijate – jis paleidžia į darbą sunkiąją artileriją: ima grasinti, kelia balsą, griebiasi emocinio šantažo: „aš dėl tavęs viską padaryčiau, o tu dėl manęs negali praleisti draugės gimtadienio?!“ Jei jau pirmieji nedideli jūsų kivirčai priverčia tave jaustis bjauriai net ir tais atvejais, kai širdyje žinai esanti teisi – iš tolimesnių santykių gero nelauk. Arba dabar pat paaiškink jam, kad tokio užknisinėjimo nepakęsi, arba mesk jį, kol jūs dar tik pasimatymų stadijoje. Sveikos psichikos vyras nepraras savitvardos jums susiginčijus, kur praleisti savaitgalį. Beje, tau taip pat nerekomenduojama atverti ašarų upelius ar šaukti drebinant sienas kai jis pasakys, kad šį vakarą ketina praleisti ne su tavimi, o draugų kompanijoje.

7 signalas: Lovoje jis – niekam tikęs. Jei po sekso jautiesi taip, tarsi visą darbą būtum nudirbusi tu viena, o jis tik gulėjo it stuobrys – nieko gero. Ne ką geriau ir situacija, kai lovoje jis akivaizdžiai rūpinosi tik savimi, nė neketindamas pasirūpinti, kad malonu būtų ir tau. Tango šokama dviese! Todėl jei jūsų santykių pradžioje jis nesistengia būti geras partneris – vargu ar gali tikėtis iš jo stebuklingo atsivertimo ateityje. Ar tikrai verta gaišti su juo laiką?

8 signalas: Jis be tavęs pražūtų. Kartais moterys kaltinamos, esą vyrus taip suspaudžia savo glėbyje, kad, rodosi, nepalieka jiems erdvės net ranka pamosuoti. Bet būna ir taip, kad patys vyrukai jaukiai įsibruka į tą glėbį manydami, jog už keletą pasimatymų ir rožių puokštę dabar pasisamdė ir meilužę, ir asmeninę sekretorę, ir virėją, ir netgi namų šeimininkę. Jei vos užėjusi pas jį į svečius prieš griūdama į lovą visų pirmą turi tą lovą sutvarkyti, nurinkdama jo išmėtytus marškinėlius ir paskaitų konspektus, o kitą rytą vos prabudęs jis teiraujasi, ar kartais neprisimeni, kelintą valandą jis užsirašęs pas odontologą – neabejok: po savo sparneliu priglaudei didelį vaiką. Tikrai nori jį vesti už rankutės per gyvenimą?

9 signalas: Jo nėra kai tau labiausiai reikia. Atsidurti tinkamu laiku tinkamoje vietoje lemta ne kiekvienam. Tačiau būti tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku tada, kai to paprašo artimas žmogus – privaloma. Todėl jei vakar jis neatėjo tavęs paguosti, kad neišlaikei egzamino, šiandien sumykė kažką apie iki vėlumos užtruksiantį svarbų susitikimą, todėl esi priversta keisti nuleistą automobilio ratą pati – nesitikėk, kad rytoj bėgs tavęs slaugyti užpuolus gripui ar eis su tavim į ligoninę aplankyti tavo močiutės.

10 signalas: Jis viską pasakoja savo mamai. Mamytės sūnelis – daugybės moterų prakeiksmas. Vienintelis būdas jo išvengti – laiku atpažinti ir atsikratyti. Todėl jei tik kaip nors paaiškės, kad jo mama žino visas jūsų pasimatymų detales ir netgi tavo mėgstamos liemenėlės spalvą, o vieną dieną neprašyta paskambins tau ir pamokys, kaip kepti kiaušinienę, nes jos aukselis anądien grįžo iš tavęs raižomas skrandžio skausmų – palinkėk šiam tandemui kuo geriausios kloties ir mesk lauk juos iš savo gyvenimo: juk tu planavai būti su princu, o ne su sena karaliene!

11 signalas: Jis nori likti incognito. Tai nereiškia, kad jis slepia savo tikrąjį vardą ir susitikinėja su tavimi tik slapčia (nors būna ir tokių variantų!). Bet tu vis tiek nuolat jauti, kad jis nori tave turėti kažkur šalia savo gyvenimo ir akylai stebi, kad tik nesumanytum peržengti jo nubrėžtų ribų. Jis gali slėpti savo praeitį, vaikystės detales, darbovietę, vengti supažindinti tave su savo draugais. Per pirmą, antrą pasimatymą jis ir neprivalėtų parodyti tau savo paso ir gimimo liudijimo, tačiau kuo artimiau pažįstate vienas kitą – tuo geriau turėtum žinoti ir apie jo gyvenimą: iš kur jis atėjo, kuo jis tapo ir kaip tapo tuo, kuo yra dabar. Jei akivaizdu, kad jis vengia kalbėti apie savo praeitį ar svarbias dabarties detales – kažkas čia ne taip.

12 signalas: Jis vengia realybės. Mieliau bendrauja su tavimi žinutėmis, Skype, Facebooke, blogiausiu atveju – telefonu. Bet tik ne realiai, akis į akį. O kai susitinkate – neapleidžia jausmas, kad tai – ne tas pats žmogus. Rašydamas tau jis ir sąmojingas, ir seksualus, ir protingas, o štai realybėje – užsisklendęs, žodį sunkiai išlemenantis tylenis. Jei judviem po 16 metų, galima būtų įtarti skaudžiai išgyvenamus paauglystės kompleksus. Tačiau jeigu jam – per 26, toks realios ir virtualios asmenybių skirtumas gali liudyti apie rimtas asmenybės tapatumo problemas. Todėl jei neketini gintis disertacijos psichoneurologijos srityje, šis egzempliorius tau atneš daugiau bėdos nei emocinės naudos.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Hmm...panasu, kad posakis "Širdžiai neįsakysi" šiais laikais turi vis mažesnį pagrindą.
Aš kartais pasą parodau per pirma pasimatymą :D:D:D
Naujas komentaras