12 ženklų, rodančių, kad jis neištikimas

 
2 komentarai
Sakoma, kad meilė apakina, ir neleidžia pamatyti to, kas tiesiog… akivaizdu. Pateiksime 12 ženklų sąrašą, kurie gali reikšti, kad Jūsų partneris jau kurį laiką rodo dėmesį kitai.

1. Jis apipila Jus dovanomis

Jis vis grįžta nešinas gėlėmis ar kitokiais niekučiais, tačiau nelabai domisi, kaip jaučiatės. Deja, kartais vyrai taip bando “užglaistyti” dėmesio stoką arba tiesiog… jaučiasi kalti.

2. Jaučiate, kad kažkas ne taip

Turbūt sutiksite, kad moterų “šeštasis jausmas” kur kas labiau išlavėjęs nei vyrų. Žinoma, kartais moterys linkusios tiesiog prisigalvoti, tačiau dažnai jų intuicija neklysta.

3. Nauji pomėgiai

Staiga jis ima klausytis roko, ko niekada nedarė, ar pamėgsta, pavyzdžiui, indišką virtuvę. Gali būti, kad tokie patys pomėgiai… jo naujosios merginos.

4. Jis šaltesnis nei įprasta

Žinoma, visoms poroms pasitaiko nekokių dienų, kuomet nesate tokie aistringi, tačiau jei pastebite, kad jau kurį laiką partneris nerodo jokių jausmų, galite įtarti, kad tarp jūsų įsiterpė trečias asmuo.

5. Jo nuotaikos keičiasi

Vieną dieną jis tiesiog dega aistra, kitą dieną jis vengia bet kokio kontakto, vieną dieną jis kalbus ir bendraujantis, kitą – nori pabūti atskirai… Turbūt sutiksite, kad tai – rimtas pretekstas įtarti, kad kažkas negerai…

6. Jo nebūna namuose

Jis išeina anksti ir grįžta vėlai. Paprastai net nesusitinkate, nors ir gyvenate kartu. Žinoma, kartais tai lemia ir tai, kad jam tenka užsibūti darbe, bet, nebūkime naivios, dažniausiai tai reiškia ką kita…

7. Jūsų santykius jis vertina neigiamai

Jam net ir menkiausi kivirčai atrodo kaip dramatiški pykčiai? Galbūt jis ieško preteksto… išsiskirti.

8. Jis daug laiko praleidžia prie veidrodžio

Jei jis taip nesielgė anksčiau, tikrai verta sunerimti.

9. Jis nebesako “aš tave myliu”

Žinoma, ilgai būnant kartu, kartais pamirštame ir tokias, atrodytų, smulkmenas, tačiau jei jau kurį laiką  neišgirstate meilių žodelių, pagalvokite: galbūt iš tiesų santykiai atšalo?

10. Jis meluoja net smulkmenas

Jei pagaunate jį meluojant, nesvarbu, kokia smulkmena tai bebūtų, būkite budrios – galbūt jis apgaudinėja ir rimčiau…

11. Nebesimylite

Jei jau kurį laiką nesimylite ar seksas tapo nebe toks aistringas, kaip įprastai, yra pagrindo sunerimti.

12. Jis nesidžiaugia staigmenomis

Sugalvojate jam staigmeną, kuri jam tikrai turėtų patikti, tačiau jis tuo nesidžiaugia. Tikrai vertėtų sunerimti – galbūt jau nebesate ta vienintelė?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Visi tie patys ir moterim galioja einančiom į kairę. Gal išskyrus pirmas :D
Ypatingai vertingas yra Nr.2 - Jaučiate, kad kažkas ne taip :DDD Neužmušamas požymis, kad tavo vyras eina į kairę :D
Naujas komentaras