13 sekso paslapčių: naudingi patarimai kiekvienai porai

seksas-68128548.jpg
 
3 komentarai
Vieną dieną tiesiog degame aistra, kitą – nenorime net galvoti apie seksą. Kartais, poroms būnant ilgą laiką kartu, seksas tampa mechanišku. Pateiksime 13 sekso paslapčių, kurias turėtumėte žinoti. Turbūt visi sutiks, kad tobulų santykių receptas būtų besąlygiška meilė ir neišblėstanti aistra. Kai kurios poros gali pasigirti puikiais tarpusavio santykiais ir tobulu lytiniu gyvenimu, tačiau jų tėra vienetai.

Jeigu norite išlaikyti ne tik puikius santykius, bet ir puikų seksualinį gyvenimą, siūlome vadovautis šiomis paprastomis taisyklėmis:

1. Seksas nėra vien tik lytinis potraukis, bet...

Graži išvaizda gali padėti padidinti jaudulį – neapsileiskite.

2. Dėmesys taip pat žadina aistrą

Tai derėtų prisiminti ypatingai tiems, kurie jau ilgą laiką kartu. Buvimo kartu nepriimkite kaip savaime suprantamo dalyko. Vertinkite partnerio (partnerės) pastangas ir stenkitės patys – net ir mažiausia smulkmena gali labai pradžiuginti.

3. Seksas gali tapti monotonišku

Neatidėliokite išbandyti ką nors naujo. Nebūkite pasyvūs. Išbandykite naują pozą, vaidmenų žaidimus ar sekso žaisliukus. Imkitės iniciatyvos.

4. Kalbėtis apie seksą yra seksualu

Kas gali būti intymiau už partnerių pokalbį apie seksą? Tai padeda suprasti lūkesčius, ir proga išsakyti savo poreikius, tačiau nereikėtų kalbėti užuolankomis: juk kalbatės su žmogumi, kuriuo bene labiausiai pasitikite.

5. Būkite paslaptingi

Nedemonstruokite  partneriui (partnerei) savo nuogo kūno nuolatos. Vėliau tai taps tiesiog savaime suprantamu dalyku. Dažnai kiek pridengtas kūnas būna seksualesnis už nuogą.

6. Nevenkite misionieriaus pozos

Žmonės – vieninteliai žinduoliai, galintys mylėtis atsisukę veidu į veidą. Išnaudokite tai! Žinoma, nereikėtų pamiršti, kad sekso pozų yra galybė, tad išbandykite vis kitas.

7. Fantazuokite

Kai esate darbe, galvokite apie savo antrą pusę, fantazuokite apie tai, kaip mylitės. Tai tikrai  įaudrins vaizduotę.

8. Seksas teikia džiaugsmą

Atminkite, kad seksas nėra jokia pareiga ar dovana kitam asmeniui – jis turi teikti džiaugsmą. Jei ir neteikia pasitenkinimo, ieškokite priežasties, kas yra ne taip.

9. Vyrų ir moterų požiūris į seksą skiriasi

Yra toks posakis, kad vyrai myli akimis, o moterys – ausimis. Tai galėtų būti patarimas tiek vyrams, tiek moterims: atkreipkite dėmesį į tai, kas partneriui (partnerei) patinka labiausiai.

10. Mylėkitės pavartojus alkoholio

Kai kurios poros prisipažįsta, kad geriausias seksas būna... išgėrus. Žinoma, alkoholis padeda atsipalaiduoti, ir partneriai tampa drąsesni: nebijo išsakyti savo norų bei fantazijų, elgiasi  laisviau. Vis dėlto, išgėrus kartais gali būti sudėtinga išlaikyti erekciją, tad vartoti alkoholį derėtų saikingai.

11. Nusirenginėjimas – taip pat seksualu

Jums nebūtina mokėti raitytis aplink striptizo stulpą, tačiau išmokite erotiškai nusimesti drabužius – tai gali būti labai jaudinantis vaizdas.

12. Įžanga – svarbi sekso dalis

Arba, kitaip sakant, gera pradžia – pusė darbo. Be abejo, stipriai susijaudinę partneriai patiria daug didesnį malonumą nei be įžangos besimylintys partneriai.

13. Tikra meilė gali būti aistringa

Klaidinga manyti, kad ilgą laiką išbuvus kartu, aistros nebelieka. Žinoma, ją reikia nuolat kurstyti. Tikra meilė gali būti tokia pat karšta, kaip ir aistringas romanas, tereikia to labai norėti ir įdėti šiek tiek pastangų.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
geri patarimai
Kodel tik moteris?
nepamirskim ir to, kad reikia stebinti moterys, nes pilkas pastovumas tai ir yra santykiu pabaiga
Naujas komentaras