15 moters "vištelės" požymių

 
7 komentarai
Pateikiame jums 15 ryškiausių požymių, rodančių, kad moteris yra "vištelė", pačių vyrų žodžiais.

1. "Jei moteris nėra atlapaširdė, ji pasirodo esanti ne tokia jausminga ir daug patrauklesnė. Tada santykiai klostosi sklandžiai. Pavyzdžiui, vyrui reikia eiti į darbą. Ir tai nereiškia, kad jam nesinori leisti laiko su savo moterimi, jis paprasčiausiai negali neiti. Taigi jei moteris tau duoda galimybę gyventi savo gyvenimą ir dėl to nenuliūsta, jautiesi taip, tarytum ji papildo tavo gyvenimą."

2. "Man patinka tokia moteris, kuri kartais būna tyli, nes tada nesi tikras, kad žinai, ką ji mąsto. Atrodo, lyg ji tokiu momentu jaučiasi užtikrinta, pati susitvarko su savo gyvenimu ir jausmais. Norisi būti su tokiu žmogumi, kuris prieš prabildamas pamąsto, ką sakys."

3. "Kai kurios moterys atrodo visą laiką budrios, lyg kažko bijotų, o tai irgi primena neužtikrintumą. Kartą buvau sutikęs moterį, kuria pasibodėjau net niekur nenuėjęs su ja viešumon. Ji taip buvo susirūpinusi savo saugumu, kad net per pirmąjį mūsų pokalbį telefonu pasakė, ko ji nepakęstų. Šitai sakydama ji rėmėsi savo patirtimi su buvusiu vaikinu. Mes net nenuėjome į pirmąjį pasimatymą, o ji jau "išleido įstatymą". Buvau pasmerktas myriop, nors nebuvau pažeidęs jokių eismo taisyklių. Buvau padaręs vienintelį dalyką - pakvietęs ją į pasimatymą!"

4. "Buvau susitikęs su moterimi, kuri mane tiesiog kvotė. Man susidarė įspūdis, kad ji jau yra nudegusi. Iš tiesų ji, matyt, buvo ir įsižeidusi. Bet nė vienas vaikinas nenori mokėti už kito klaidas."

5. "Susitikinėjau su moterimi, labai mėgstančia kalbėti. Užmigdavome jai bekalbant, o rytą, kai prabusdavau, ji ir vėl kalbėdavo. Supratau, kad šitaip elgėsi ne todėl, jog norėjo man ką nors pasakyti, bet todėl, kad paprasčiausiai negalėjo užsičiaupti."

6. "Viena moteris, su kuria susitikinėjau, tikrai buvo vištelė. Ją nuolatos reikėjo raminti: dėl jos šeimos, jos draugų ir jos darbo. Kartą, kai mylėjomės, ji paklausė, ar noriu žinoti, kas jai tądien atsitiko darbe. Tada man savimeilė dingo!"

7. "Pokalbiai yra viena iš sudedamųjų draugystės dalių, bet tik viena jų. Tai nėra pagrindas. Moterys nejaučia saiko kalbėdamos apie jausmus. Jei pajunti, kad nebėra apie ką kalbėtis, tai jau negerai. Turėtų būti išlaikyta pokalbių temų pusiausvyra."

8. "Viena moteris bandė mane pakeisti. Ji visaip stengėsi, kad aš daugiau kalbėčiau apie savo jausmus. Na, klausyk, juk aš pats galiu susidoroti su savo problemomis."

9. "Jei kam nors norisi, kad atsiverčiau, bet aš pats to nenoriu, tai niekaip neišpeši iš manęs žodžio. Aš tada tik dar labiau užsidarysiu. Ir man nereikalinga moters "pagalba".

10. "Tikrai pasijuntame laimingi, kai moteris neprieštarauja, jei einame su draugais pasilinksminti ir jei tada ji neraukia nosies. Na, pavyzdžiui, kai paskutinę minutę gaunu bilietus į ledo ritulio rungtynes. Jeigu ji išlieka rami, kai pakeičiu mūsų susitarimą pasimatyti, ji tik įgyja mano pagarbą. Tada atrodo, kad ji ir be manęs jaučiasi savarankiška, be to, tada žinau, kad jai rūpi, ar aš esu laimingas, ar ne."

11. "Draugavau su mergina, kuri taip daug plepėdavo, kad nesiliaudavo, net jei aš išeidavau į kitą kambarį. Kartą, kai buvau vonioje, nes norėjosi pasimėgauti vienuma, ji nenustojo manęs kalbinusi pro durų plyšį. Tikrai manau, kad ji buvo truputį trenkta."

12. "Vaikinas savo pasakojimą baigia per trisdešimt sekundžių. O moteriškė vis mala tą patį per tą patį. Tai, kas jam atrodo visai nereikšminga, jai tai vos ne gyvenimo ir mirties klausimas. Ir tada norisi moteriai padėti, todėl sakai: "Mieloji, nekreipk dėmesio, tai smulkmena." Tačiau būna tik blogiau, nes jai atrodo, kad tau niekas nerūpi."

13. "Aš manau, kad mažiau kalbanti moteris yra patrauklesnė, nes ji atrodo paslaptingesnė. Nėra gerai kalbėti bet ką, be jokio ryšio. Pokalbis turi būti kokybiškas, o ne kiekybiškas. Jei moteriai dėl ko nors neramu ar ji susirūpinusi, vyras turėtų tai pajusti be žodžių."

14. "Viena moteris norėjo, kad mudu visada būtume kartu. Ji stengėsi, kad aš visą laiką leisčiau kitaip, nei buvau įpratęs. Bet juk kiekvienas vaikinas nori turėti laiko tik sau ar kokiai nors poilsinei veiklai. Ji norėjo, kad užsiimčiau tokiais niekais, kurie man visai nepatiko. Jei moteris žino, kad aš nesu meno mėgėjas, ji turėtų leisti man būti tuo, kuo aš esu. Nereikėtų tampyti manęs po meno galerijas ar muziejus. Jei vaikinas su moterimi elgiasi gražiai, bet nerašo eilių ir neperka jausmingų atvirukų, kad parodytų savo jausmus jai, tegul ji palieka jį ramybėje."

15. "Man nesvarbu, jei moteris nori pakeisti mano namų puošybą. Bet jeigu ją apėmusi manija pakeisti mane - tai įgrysta. Man reikia moters, kuri domėtųsi savo gyvenimo tikslais ir nešvaistytų energijos stengdamasi reguliuoti mano gyvenimą."

Perskaičius šiuos atsiliepimus galite suprasti, kad ir kaip stipriai moteriai rūpėtų intymūs dalykai, jėga ji neprivers vyro atsiverti iki širdies gelmių ir, žinoma, tikrai nepavyks pakeisti jo būdo. Atkreipkite dėmesį, kad paskutiniame vyro atsiliepime apie moteris kalbama apie tai, jog moteris tiesiog veltui švaisto laiką norėdama jį pakeisti.

Kai moteris prabyla tokia kalba, kuri stipriosios lyties atstovams atrodo labai jausminga, dauguma vyrų iš karto pajunta nepasitikėjimą ir mano, kad tai tik mergiški pliurpalai. Todėl svarbu kalbėti trumpai ir aiškiai, antraip jis nenorės girdėti nė vieno žodžio.

Priešingų nei tikimasi rezultatų duoda ne tik minėti dalykai, bet ir nuolatinis mėginimas priversti vyrą kalbėti apie jausmus arba kai pernelyg daug dėmesio skiriama savo jausmams.

Kodėl? Nes visą laiką versdama vyrą kalbėti apie jausmus ne tik pasirodysite esanti tikra "vištelė", bet galiausiai priversite savęs nebegerbti. O praradęs jums pagarbą jis dar mažiau dėmesio skirs jūsų jausmams.

Todėl jei tik pajutote, kad jus ignoruoja, pavirskite kvaiša laputaite. Jeigu jis nepatenkina jūsų poreikių, tyliai, visai nieko neaiškindama, atsitraukite. Vyrai nelabai reaguoja į jūsų žodžius.

Moterys persekioja vyrus stengdamosi priverstinai juos "penėti" pokalbiais apie jausmus. O jie, kaip ir galima numanyti, sprunka. Kad mama priverstų vaiką atbėgti pas ją, pirmiausia ji turi liautis jį vaikiusis.

Tačiau jei nereikalaujate jausmingų pokalbių arba jei nepersekiojate savo vyro ir neprimetate baisių, keistų mergiškų plepalų, nusipelnysite jo pagarbą. Visada, kai kalbėsite trumpai ir maloniai ir truputį atsitrauksite, išlikdama šiek tiek paslaptinga, pasirodysite vertesnė pagarbos, o vyras be jokių žodžių atkreips daugiau dėmesio į tai, ką jūs jaučiate.

Inesa Banionytė

Šis tekstas yra paremtas Šerės Argov parašyta knyga "Kodėl vyrai myli kales?", kurią Lietuvoje yra išleidusi "Alma Littera" leidykla.

 
Komentarai (7)
Sutinku su Vaidu Žiliumi. Paslaptingumo reikia šiek tiek...jei jo per daug, vieną dieną gali pamatyti, kad pačiai moteriai tu jau ne toks svarbus. Jos irgi turi jausmus
manasis kaip tik toks ir yra:)jei telefoninio pokalbio pabaigoje nepasakysiu: 'i love u', tik 'bye', tai jis vel perskambins ir paklaus ar nieko nepamirsau:)
Visiskai mano nuomone vienoda. tokie diedai, kaip cia parasyta iesko moters verges, kada reikia ja panaudoja, paburbteli kelis zodzius ir lekia su draugais lakti alaus, o tokie gyvenima baigia vieni su bokalu arba gydosi ligas, kurias gavo is prosciu, nes rimtos i toki neziuri. Straipsnis apie kazkoki lebautoja vyra, kuris nori pateisinti savo kuilinejima ir mano, kad tai normalu. Stai kodel as myliu IT specialistus ir geimerisu jiems nacher nereikia jokiu baru, lakstymu su draugais, visada namie prie kompo ir nesitranko nezinia kur, o ir lovoje labai geri, nes nera nudrozti kitu bobu, mazai sveikatos problemu turi ir visokiu herpesu, zpv, lpl ir t.t. Nera nieko blogiau uz toki dieda, kaip cia aprasyta - nuo tokiu begti reikia iskart - tokie turi buti vieni ir negadinti moterims gyvenimo savo kuilinejimo genais, infantilai su treningais ir tiek, o ne vyrai
Siaube koks marazmas kazkokio egoistisko tylenio, turinciu zalingu iprociu ir megstancio lebauti su draugais rasynelis. susitupek pagaliau. Nesiartink prie moteru visai, o buk tik su prostem, nes esi visiskai emociskai neigalus ir tau reikia pas psichologa, nes vis dar gyveni iolikinio gyvenima - surimtek. Matyt Avino ar Saulio zenklo autorius, nes tokiu zenklu vyrai kuiliskiausi ir negali gyventi be baru, draugu, tusovkiu, o pana jiems tik nusilengvinimui, o paskui jei galetu i spinta ikistu. Neissilavines, uzsidares, neidomus, nerimtas, pilnas zalingu iprociu autorius - man gaila jo busimu merginu jau dabar. Jo svajoniu moteris - gumine lele, tokia ir linkiu tureti ;)
skirta "tai va": retas kuris sitaip nusisneka, nesugebi objektyviai perskaityti straipsnio! tavo komentare pasimate bjauri zmogaus savybe palenkti situacija taip, kaip jam yra naudingiau! o toks tavo "kiek man teko sutikti vyru" leidzia sudvejoti tavo pacios rimtu paziuriu i vyrus! gal taip yra, gal taip nera, cia tiesiog pamastymai
na cia taip knyga perteikia ;)
tai is sio straipsnio sprendziu, kad vyrams reikia tik sekso partneres, bent taip autorius perteikia. toks jausmas, kad savo nuomones issake nesupbrende vaikigaliai, kuriems tik nesenai prasidejo slapi sapnai. nes kiek man teko sutikti vyru, jei jis ziuri rimtai i santykius, tai ir pokalbiai pasidaro svarbus ir demesi i tave kreipia. problemos visada kyla is to, kad vyrai ir moterys tikrai skirtingai masto, bet kazkodel nei vienas to nenori suprasti ar bent nebando. ir siaip, kaip galima toleruoti tokius dalykus kaip antai: suplanuota pasimatyma iskeisti i neplanuotas rungtynes? tai tik dar karta parodo, kad vyras nerimtai ziuri i moteri, nes kad ir kokia moteris bus uzimta, besidominti savo gyvenimu, tokio isstumimo netoleruos, o vat jei toleruos, tai bus tikra VISTA..
Naujas komentaras