15 priežasčių, kodėl vyrai elgiasi šaltai

 
10 komentarai
Aš klausiau vyrų, kodėl jie slepia savo jausmus, kitaip sakant, kodėl jie elgiasi "šaltai". Klausiau, kodėl dažnai jie apsimeta, kad yra ramūs, tikri mačo ir "kietesni", nei iš tikrųjų jaučiasi. Pasirodo, šitaip jie elgiasi todėl, kad jaučia, jog tik taip turėtų elgtis, ypač kai reikalų turi su moterimis.

Dažnai moterys stebisi, kodėl vyrui taip sunku nedelsiant paskambinti telefonu. Pavyzdžiui, vyras paprašo moters telefono numerio, laukia šešias dienas ir tik tada jai skambina. Tada pakviečia moterį į pasimatymą. Šis praeina linksmai. Tada vėl tik po kokių penkių dienų paskambina. O ji tuo metu suka galvą: "Ką toks jo elgesys galėtų reikšti?"

Vyrai įpratę, kad moterys juos atstumia, todėl tokia delsimo taktika padeda jiems išlaikyti savo saugumą. Pačioje santykių pradžioje vyras viską pasiskaičiuoja. Jis elgsis remdamasis protu, o ne jausmais, nes vyrui akivaizdžiai parodyti, ką jaučia, kitaip sakant, būti jausmingam, reiškia parodyti savo silpnumą.

Antradienį jis sau taria: "Manau, kad galiu jai paskambinti ketvirtadienį." Daugelis vyrų nė nenutuokia, kad moteriai labiau patiktų, jei skambučio sulauktų antradienį. Taigi kodėl jie taip elgiasi? Todėl, kad "nori išsaugoti savo reputaciją" ir sudaryti vaizdą, jog "valdo" situaciją.

Gana patrauklus vaikinas Povilas nustebino mane savo atvirumu. Jis pasakė: "Su moterimi reikia elgtis taip, tarytum visada elgiesi tik taip ir ne kitaip ir kad čia nieko ypatinga. Tą minutę, kai parodai, kad ji tau svarbi, moteris šitai "užuodžia" ir pradeda elgtis su tavimi visai kitaip."

Štai kodėl vyrai nepuola skambinti iš karto, bet palaukia ir elgiasi šiek tiek nerūpestingai. Vyrai įsitikinę, kad moterys negerbia tokių vyrų, kurie pasirodo esą silpni ir pažeidžiami.

Iš to, ką perskaitėte, darykite išvadą: jei vyras nepaskambina dieną ar kitą, nepriimkite to asmeniškai. Dažnai gali pasirodyti, kad jis jus lyg ir atstumia, tačiau tai gali būti gerai paslėptas komplimentas jums; jam taip labai norisi jūsų, kad net negali sau leisti to parodyti.

Kai kada vyras apgalvotai atitolsta norėdamas sužinoti jūsų reakciją. Jis išties nori suprasti, ar jums rūpi. Jei manimi netikite, skaitykite toliau ir pamatysite, kokių gudrybių šie pašėlę velniūkščiai.

1. "Vaikinai nori, kad moterys manytų, jog jiems rūpi visai kas kita, net jei taip ir nėra. Todėl jie taip elgiasi, kad moters akyse atrodytų daug patrauklesni."

2. "Savaime aišku, jog vyras apsimeta šaltakrauju todėl, kad moteris manytų jį esant patrauklesnį ir žavesnį. Pažįstu keletą vaikinų, kurie aptarinėja ne pačias gražiausias moteris norėdami saviškes priversti šiek tiek nerimauti, kad jos nesijaustų per daug tikros dėl jų."

3. "Vaikinai nenori pripažinti, kad viena vienintelė moteris gali jį valdyti. Mes prarandame savo savigarbą manydami, kad tokia moteris gali turėti tiek daug įtakos. Mums nesinori manyti, kad nesugebame patys susidoroti su savo ego."

4. "Santykių pradžioje aš nelinkęs per dažnai skambinti merginai telefonu, nes nenoriu, jog ji manytų, kad man to labai reikia."

5. "Vyrai, kaip ir moterys, yra jausmingi. Paprasčiausiai jie to neparodo, nes visuomenė mano, kad jie neturėtų rodyti savo jausmų. Kadangi esi vyras, privalai atrodyti esąs šaltakraujis."

6. "Vyrą, kai moteris vaizduoja, kad jis jai nerūpi, toks elgesys baugina. Moterys nė nenumano, kad gali jį sugniuždyti. Kas, jei moteris tiesiog būna ryžtinga ir palieka? Tada vyras paprasčiausiai jaučiasi lyg kristų į prarają..."

7. "Vyras, užkibęs ant moters meškerės, dažniausiai stengiasi tai nuslėpti. Labai retai kuris praskys ir žliumbs dėl jos jai matant."

8. "Žinoma, vyrai vaizduoja kietuolius, kad atkreiptų moterų dėmesį. Mes norime patikti moterims, tačiau nenorime, kad jos žinotų, jog mums jų labai reikia. Jei tik parodai moteriai, kad ja susidomėjai, ji mano, jog tau žūtbūt jos reikia."

9. "Kartais santykių pradžioje aš apsimetu, kad man ji nerūpi, arba neskambinu dažnai, kad sukelčiau susidomėjimą manimi. Nė vienam vaikinui nesinori pasirodyti, kad jam trūks plyš reikia tos merginos."

10. "Vyrams labiau nei moterims reikia sekso. Moterys gali valdyti savo seksualinius reikalus, o štai vyrus valdo seksas."

11. "Dauguma vyrų šitaip elgiasi, kad pakerėtų moterį. Jie mano, kad geri vyrukai baigia vėliau už moterį ir kad tam tikru momentu moterims norisi kaip tik blogiuko."

12. "Jei pasirodai esąs silpnas, žmonės tuo pasinaudoja. Kai kurie vyrai mano, kad jei būni per daug atviras su moterimis, ji paskui panaudoja tai prieš tave patį."

13. "Jei leidi moteriai manyti, kad pastaruoju metu nebuvai su jokia kita, jai gali susidaryti įspūdis, kad tau mirtinai reikia moteris arba kad galbūt stengiesi būti su bet kuria moterimi."

14. "Padėtį valdo moterys, nes jos valdo seksą. Iš tikrųjų moterys net nenumano, kad jos tikrai valdo padėtį. Daugelis vyrų jaučia, kad tokie dalykai yra mūsų nenaudai."

15. "Vaikinas, vaizduojantis kietuolį, mano, kad rodydamas savo jėgą ir galią daro moteriai įspūdį. Jis tiesiog stengiasi laikyti viską savo rankose, tarytum puikiai žinotų kas ir kaip. Nė vienam vyručiui nesinori, kad jį priimtų kaip mamytės sūnelį ar kokį lepšį."

Inesa Banionytė

Šis tekstas yra paremtas Šerės Argov parašyta knyga "Kodėl vyrai myli kales?", kurią Lietuvoje yra išleidusi "Alma Littera" leidykla.

 
Komentarai (10)
Dauguma vyru moterys atbaido grubiu savo nemoterisku elgesiu, daugumas merginu ruko, geria, keikiasi, sekse saltos ir troksta tik finansines naudos.Todel vyrai geriau renkasi vyriska draugyste, juk tikra meile kaip isitikinau buna tik tarp vyru.
tai blogai-vyrai nori-bet ,,susilaiko,,savo nenaudai
jei moteris ji domina-turi tai parodyti
o ne zaisti kate-pele
tai negi vyrai,,sumoteriskejo--
tipo-tu mane pagauk-o as begu'
nebegs moteris paskui jus-palauks-ateis tikras vyras-kuriam ji rupes-ir mokes save ,,pateikti,,,----
O jus nenorit parasyti straipsti: kodel moteris elgiasi saltai?
Saltas vyras tas pats kas plyta, o nacher toks reikalingas. Nekenciu tokiu, ziureti i tokius negaliu.
Vaizduoja kieta - juokinga. dievinu jausmingus, jautrius, aistringus vyrus - toki ir turiu.
Vienintele vieta kur vyras turi buti kietas - jo penis.
Gyvenimas per trumpas rodyti savo ego ir šaltumą.
As zinau 15 priezasciu tokiu rasiniu autoriams ispirt i galva :)
esi gyvulys ir nori vien sekso iki 40 metu - buk "maco", nori kurt seima ir but laimingas - nebuk bailys ir parodyk kad myli
tiesos yra... kaip ir patarle: jei vyrui gerai tai jo moterys iesko, jei vyrui blogai, tai jis pats iesko. Todel ir reikia bent jau vaizduot, kad puikiai isisverstu ir be jos :)
Ir visa tai sugalvojo moteris... Daugiau nieko neturiu ka bepridurti.
apgailetinas straipsniukstis, kas juokingiausia, kad tie punktai vienas su kitu persipina (pvz keliuose punktuose minetas tas saltumas ir per daznas neskambinimas norint pernelyg neissiduoti susidomejus? Bent keliuose punktuose apie ta pati). Kazkoks meslas
Naujas komentaras