16 šiuolaikinių santykių stadijų

pora-5e67489e66b7a7-79607748.jpeg
 
Susitikinėdami su kitu žmogumi patiriame įvairius dalykus – puikų seksą, ryšį, mielas akimirkas, bet santykiai nėra vien tik geros akimirkos. Jų metu patiriame ir tokių nuopolių, kad imame svarstyti ar su partneriu tikrai norime praleisti visą gyvenimą.

Šios stadijos santykius ištinka nebūtinai iš eilės. Žinodami jas ir suprasdami galėsite išsaugoti santykius lengviau.

1. Suprantame, kad turime romantinių santykių pasirinkimą

Galbūt draugas jums parašė ką nors labai mielo ir iš karto ėmėte galvoti apie jį kaip apie potencialų partnerį? O gal tai bendradarbis, į kurį nekreipėte jokio dėmesio iki šios akimirkos? O gal tai žmogus iš pažinčių svetainės? Kad ir koks tai žmogus, dabar žinote, jog šis žmogus jus domina.

2. Žinutės be ypatingo turinio

Kartais susirašote vienas su kitu parašydami kokį nereikšmingą juokelį, o gal flirtuojate? Šioje stadijoje prasideda susirašinėjimo žaidimas, kuris kelia jaudulį. Neskubėkite.

3. Tikrinate potencialaus partnerio socialinius tinklus

Prieš investuodami turite pasitikrinti, o tam puiki vieta yra socialiniai tinklai. Juk norite įsitikinti, kad potencialus partneris nėra sociopatas, tiesa? Peržiūrite visas jo socialinių tinklų paskyras, nes jose gausu informacijos.

4. Peržiūrite senas nuotraukas

Ir neabejotinai ieškote tokių senų, kokias tik įmanoma rasti. Žinoma, nepamirškime ir eks merginų.

5. Pirmasis pasimatymas, kuri menkai prisimenate, nes labai jaudinotės

Jūs žinote tai: jis buvo mielas ir juokingas. Tačiau tiksliai neprisimenate to malonaus jausmo, nes be galo jaudinotės.

6. Nueinate į antrą pasimatymą, kuriame jaučiatės labiau atsipalaidavusi

Jūsų emocijos kiek aprimo, todėl antrasis pasimatymas sekasi sklandžiau.

7. Karštos glamonės

Ir jos priverčia mąstyti, kad šis partneris jus varo iš proto!

8. Ieškote informacijos apie jo buvusius santykius

Jūs žinote, kad jis susitikinėjo su mergina prieš metus ir santykiai baigėsi beveik draugiškai, bet kodėl? Ar taip nutiko dėl to, kad nesutapo charakteriai, ar jis nesugebėjo įsipareigoti? Jūs turite išsiaiškinti.

9. Pristatote artimajam, kad gautumėte patvirtinimą

Galite pristatyti jį geriausiai draugei, šeimai ar kolegoms, tačiau šis žingsnis labai svarbus, kad sužinotumėte ar žmogus, su kuriuo susitikinėjate bus priimtas jūsų artimųjų.

10. Kvailas ginčas

Ir jo metu kaltinate jį nebūtais dalykais. Nusiraminkite. Jūs jam patinkate ir jis patinka jums. Mes suprantame, kad aiškumo trūkumas labai gąsdina.

11. Suplanuojate šiek tiek ambicingą išvyką kartu

Juk norite išbandyti savo ryšį išvykoje.

12. Galiausiai suprantate, kad tai oficialu

Tradiciškai šis suvokimas ateina, kai partneriai ima kalbėtis “kas mes” tema. Tačiau kartais užtenka, kad jis pavadintų jus “savo mergina” ar netyčia ištarto “myliu” ir viskas tampa aišku.

13. Tampate vis artimesni

Jūs leidžiate laiką kartu, jaučiate stabilumą, mėgaujatės vienas kito kompanija ir prisitaikote prie gyvenimo pokyčių kartu.

14. Imate ginčytis dėl to paties dalyko, kuris priverčia kvestionuoti santykius

Ši stadija skiriasi kiekvienuose santykiuose, kaip ir skiriasi pati problema, tačiau dažniausiai tai būna gana nemaža problema, kurią būtina išspręsti. 

15. Imate ilgėtis flirto ir susapnuojate erotinį sapną su buvusiu

Staiga susapnuojate labai karštą erotinį sapną su buvusiu vaikinu, o santykiuose ima trūkti flirto, tada imate galvoti ar šie santykiai apskritai jums tinka. Kartais visi pagalvojame apie kitą žmogų, bet tai nėra neištikimybė. O jei santykiuose imate nuobodžiauti, pamėginkite nuveikti ką nors naujo.

16. Išgyvenate stiprius pokyčius

Pavyzdžiui, įsikraustote į naują būstą kartu arba išgyvenate ką nors tokio, kas jus dar labiau suartina. Būdami kartu sunkiu momentu ir palaikydami vienas kitą suartėsite ir sustiprinsite ryšį. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras