18 vyrų paslapčių

man-4393964_960_720.jpg
 
11 komentarai
Ar jūsų partneris tradicinis, stoiškas vyrų vyras? Jei taip, leiskite jums atskleisti 18 paslapčių, kurias sukaupė lyčių vaidmenis studijuojantys psichologai.
 • Vyrams apie jausmus lengviau kalbėti netiesiogiai. Paklauskite jo, ką jis norėtų veikti romantišką savaitgalį. Ar ką jis galvojo pirmą kartą jus pamatęs? Atsakymai atskleis, ką jūsų išrinktasis jaučia bei dar labiau jus suartins.
 • Vyrai sako "Aš tave myliu" veiksmais. Kai kurie vyrai savo jausmus mėgsta atskleisti veiksmais, o ne žodžiais. Jūsų draugas gali bandyti pasakyti „Aš tave myliu“ ką nors sutaisydamas, prižiūrėdamas nemylimą katiną, tvarkydamas kiemą ar net išnešdamas šiukšles – dirbdamas bet ką, kas padaro jūsų pasaulį gražesniu.
 • Įsipareigojimus vyrai priima rimtai.  Įprastinė vyriškosios lyties  reputacija – jie bijo įsipareigojimų.  Tačiau tai yra tik įrodymas, jog santuoką vyrai  priima rimtai. Galbūt vaikinams reikia daugiau laiko įsipareigoti, nes jie nori būti tikri, jog pasirinkimas tinkamas. Tačiau, džiugus faktas, tyrimų duomenimis, 90% vedusių vyrų teigia, jog antrąkart vestų tą pačią moterį.
 • Jis iš tiesų klausosi. Kai jūs klausotės kažkieno kalbos, tikriausiai įsiterpiate sakydamos „mhm“ ar „taip“. Tai tarsi būdas parodyti, jog iš tiesų girdite. Kalbant su vyrais tenka nuolat klausti, ar jie girdėjo, kas ką pasakė. Tačiau vien dėl to, kad vyras nieko nesako, nereiškia, kad jūsų nesiklauso. Jie yra linkę klausytis tyliai ir tuo pačiu mąstyti apie tai, ką kalbate.
 • Bendra veikla formuoja įsipareigojimus.  Vyrai draugystę stiprina visų pirma bendrais užsiėmimais, veikla ir tik paskui minčių ar jausmų dalijimusi. Daugeliui vaikinų veikla kartu kaip sportas ar seksas leidžia jaustis artimesniems su partnere.
 • Vyrams reikia laiko sau. Nors kartu leidžiamas laikas svarbu, vaikinams taip pat reikia laiko pabūti tiesiog su savimi. Nesvarbu, ar vyras mėgaujasi golfu, ar sodininkyste, ar sporto klubų pramogomis, skatinkite jį neapleisti savo hobio, tuo tarpu jūs taip pat turėsite laiko sau. Kai abu partneriai turi erdvę puoselėti savo individualumą, kartu jie gali daugiau kuo pasidalinti.
 • Vyrai mokosi iš savo tėvų. Jeigu norite daugiau sužinoti apie vyro elgesį santykiuose, pastebėkite jo tėvą. Kai kurie teigia, jog vaikinai apie santykių roles išmoksta matydami ir klausydami savo tėvų. Kokie jie vienas kitam ir kaip vyro tėtis sutaria su mama - tai gali padėti nuspėti, kaip pats vaikinas sutars su žmona.
 • Vyrai atleidžia greičiau nei moterys. Moterys linkusios ilgiau prisiminti neigiamus dalykus ir jausti užtrukusį stresą, pyktį ar liūdesį. Palyginimui, vyrai rečiau linkę apsistoti ties neigiamais jausmais ir stengiasi greičiau viską pradėti iš naujo. Taigi kol jūs vis dar norite kalbėtis apie praėjusio vakaro ginčą, vyras gali būti apie tai jau pamiršęs.
 • Vyrai nesupranta subtilių užuominų. Vyrai linkę nepastebėti tokių subtilių signalų kaip balso tonas ar veido mimika. Dažniausiai jie tiesiog nepastebi liūdesio moters veide. Tad jeigu norite būti tikra, kad vaikinas supranta, ką norite pasakyti - sakykite tiesiai.
 • Vyrai reaguoja į pripažinimą. Rodydama pripažinimą vaikinui galite pajusti didelius pasikeitimus jo elgsenoje. Užsiimkite vaikų auklėjimu. Tyrimai rodo, jog vyrai labiau įsitraukia į rūpinimąsi bei auklėjimą kuomet jaučia žmonų įvertinimą, pasitikėjimą.
 • Vyrai apie seksą galvoja... dažnai. Na taip, galbūt tai ir nėra paslaptis. Dauguma jaunesnių nei 60-ies metų vyrų apie seksą pagalvoja bent kartą per dieną, tuo tarpu tai pritaikoma tik ketvirtadaliui moterų. Ir tai dar ne viskas. Vyrai fantazuoja apie seksą dvigubai dažniau nei merginos ir jų fantazijos pasižymi ypatinga įvairove... Taip pat, vaikinai dažniau svajoja apie atsitiktinį seksą. Bet galvoti dar nereiškia taip elgtis.
 • Seksas vyrams labai reikšmingas. Tai tik mitas, kad dauguma vyriškosios lyties atstovų seksą vertina kaip tiesiog seksą. Daugumai, seksas yra svarbus aktas tarp dviejų įsipareigojusių žmonių. Kaip ir dauguma moterų, vyrams daugiau malonumo teikia ne atsitiktinis, o mylinčios poros seksas. Viena iš priežasčių yra tai, kad ilgalaikiai partneriai daug geriau žino, kaip patenkinti vienas kitą nei nepažįstamieji.
 • Vyrams patinka, kai lovoje iniciatyvos imatės jūs. Daug vaikinų mano, jog jie visada turi imtis iniciatyvos sekso metu. Tačiau taip pat svajoja kartais būti valdomi savo partnerės. Nesidrovėkite vaikinui parodyti, kad norėtumėte pasimylėti.  Rolių pasikeitimas lovoje gali sąlygoti naujus pojūčius ir didesnį pasitenkinimą abiems partneriams.
 • Vyrai ne visada nusiteikę seksui.  Moterų nuostabai, vyrai nėra visuomet pasiruošę mylėtis.  Kaip ir moteriškoji lytis, vyrai taip pat yra veikiami streso darbe, namuose bei mokant didžiules sąskaitas. Stresas – didelis libido kenkėjas. Kai vaikinas sako „Ne šįvakar“ tai dar nereiškia, kad jis prarado susidomėjimą  jumis, tai tiesiog parodo, kad dabar jam visai nereikia sekso.
 • Vyrai mėgsta pamaloninti savo partnerę.  Jūsų pasitenkinimas vaikinui yra svarbus. Tačiau jis nesužinos, ko jūs trokštate, kol nepasakysite to. Per daug moterų jaučia diskomfortą kalbėdamos apie tai, kas patinka ar nepatinka lovoje. Jeigu galite viską pasakyti jam tiesiai, tačiau nesužalojant jo ego – vyras klausys jūsų. Nes jis žino, jog gerai jausis tik tuomet, kai ir jums bus gera.
 • Vyrai prieš lytinį aktą nerimauja.  Dauguma vyrų jaučia nerimą prieš seksą, ypatingai jei yra vyresni. Jūsų partneris  gali nerimauti dėl savo išvaizdos, technikos tobulumo ar ištvermės. Jei galite padėkite vyrui išmokti atsipalaiduoti ir susikoncentruoti į akimirkos malonumus -  seksas taps mažiau įtemptas.
 • Vyrai gali nuklysti, jei nepatenkinami jų poreikiai.  Jei draugystėje vyras nesijaučia mylimas bei gerbiamas, pasitenkinimo gali ieškoti kitur. Vieniems tai nesibaigiantys viršvalandžiai darbe, kitiems sportas ar video žaidimai. O kai kuriems – neištikimybė. Norint to išvengti, partneriai turėtų veikti drauge, bendrauti, kad žinotų vienas kito poreikius.
 • Jis priklauso jums.  Dauguma vyrų supranta – kai pašlyja ilgamečiai santykiai, jie gali labai daug netekti – ne tik jūsų draugijos, bet taip pat ilgai kartu statyto ir kurto gyvenimo. Jeigu nebijote nuolat stengtis tobulinti ir tvirtinti jūsų santykius, yra didelis šansas, kad vyras darys tą patį.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (11)
Yra ir teisybes ir nevisai.Mazam berniukui, vaikysteje rodomas grazus elgimasis su jo mama jam skiepijama pasamoneje grozis ir geris ir tuo paciu metu pagarba moteriskai gyminei :)
nu grynai mano vyras....
viskas,beveik teisybe bent su manim ...:)))
tvirtai sakau ,kad visiems siems 18-likai faktu pritariu ,nei vieno neisskirciau kuris man atrodytu netinkamas.Skaitydama visus faktus bandziau pritaikyti tai savo vaikinui ..ir supratau ,kad jis nera toks blogas berniukas ,kaip as maniau...nes visa tai pateisina jo poelgi:))) smagu, kad vis daugiau galima suzinoti ,ka vaikinai galvoja ir ko vaikinai nori;)
Moterys turi tai ysidemeti, nes nuolat linkusios priekaistauti siems faktams, va kaip suzinos kaip yra is tikruju tada gales buti ramesnes o ne iskart pulti y panika ir pykcius
Rutai: tai radai kada kalbet kai demesys i zaidima :D cia jau logiskai pagalvot reik ar kalbanti zmona ar priesas kompe, zmona gali ir pakartot po 5min o priesas nudes. sitas sresas gali paveikt libido ;) aisku pagrazinu bet mielosios bukit geros pamastykit pries supykdamos ;)
jops neblogai viskas atitinka
"prižiūrėdamas nemylimą katiną"...va čia tai tiesa...vyrukai :D
nzn,dauguma sutampa. mano vyras apie jausmus kalba tik tiesiogiai ir apie pasikeitusia nuotaika supranta momentaliai,del tevu elgesio irgi turi buti tiesa, jo tevai laabai graziai sugyvena,faina ziuret is salies, kaip tetis stengiasi pildyt mamos norus ar kaip aspikabina ir buciuoja gryzes po darbo, taip daro ir maniskis.del klausymo...ne visada, ypac jei zaidzia kompu :D man mano vyras pats geriausias, nors ir nera tobulas, bet uz tai mano :)))
asssss
Nezinau, ar tokiu standartiniu vyru is vis buna... :D
Naujas komentaras