22 triukai karštam vasaros flirtui

 
Vasara – flirto metas. Būk pasiruošusi flirtuoti su kuo tik panorėjusi. Nesi tikra, ar ryšiesi pati žengti pirmą žingsnį? Apsuk jam galvą šiais paprastais triukais – ir jis tikrai negalės tau atsispirti!

1. Spaudžiate vienas kitam ranką? Uždėk ant jo plaštakos ir kitą ranką, draugiškai spustelėk ir palaikyk keletą sekundžių ilgiau nei esi įpratusi sveikintis.

2. Prie baro netoli tavęs prisėdo vienišas simpatiškas vaikinas. Tyliai užsisakyk 2 kokteilius. Kai barmenas atneš, pasiūlyk jam pasivaišinti – pasakyk, kad barmenas suklydo ir atnešė du. Tad gal ir jis norėtų pasivaišinti? O taip, jis norės!

3. Restorane ar kavinėje prieik prie jo stalo ir pasiklausk, ar negalėtum nuo jo stalo pasiskolinti druskos/pipirų/kečiupo/dar ko nors. Net jei tas pagardas yra ir ant tavo stalo. Tiesą sakant, YPAČ jei tai jau yra ant tavo stalo.

4. Bare yra biliardas, smiginis ar stalo tenisas? Paprašyk jo pažaisti kartu – tau juk reikia partnerio!

5. Pasakyk komplimentą: „Oho, tu toks atletiškas. Ką sportuoji?“

6. Šnabždėk. O kad išgirstų – pasilenk arčiau jo.

7. Paprašyk jo parduotuvėje paduoti ką nors nuo viršutinės lentynos.

8. Turėk savo rankinėje ką nors žaismingo – pavyzdžiui, pakelį guminukų. Jei stojo nejauki pauzė – pasiūlyk jam pasivaišinti.

9. Jei esi drovi, šis triukas gali pasirodyti sudėtingas. Bet vis dėlto pabandyk: eidama pro šalį tyčia lengvai į jį atsitrenk ir atsiprašyk: „Oi, išvydusi simpatišką vaikiną visai prarandu orientaciją!“

10. Pasimatymus galima planuoti iš anksto, bet kartais galvą apsuka ir spontaniški veiksmai. Vakar pasikeitėte numeriais su žaviu vaikinu ir nori jį pamatyti šiandien? Paskambink ir pasakyk, kad stovi prie bilietų kasos, perki bilietus į filmą, kuris prasideda po valandos. Gal jis norėtų palaikyti tau kompaniją?

11. Klube prie baro – minia žmonių? Paduok jam 10 Lt ir paprašyk užsakyti tau kokteilį.

12. Erzink ir šypsokis. Jis pasako savo vardą. Tu, tarsi būtum neišgirdusi: „Ką?“. Jis turės pasilenkti arčiau ir pakartoti. Kuo žaviau nusišypsok ir vėl – „Ką?“ Ir taip – kol nusijuoks ir jis.

13. Jis stovi prie užkandžių/kavos automato ir svarsto, ką pasirinkti. Prieik ir drąsiai pasakyk, ką rinktumeisi tu!

14. Užuot paklaususi, kiek dabar valandų, pati sugriebk jo riešą ir kilstelėk, kad pažiūrėtum į laikrodį.

15. Paklausk vaikino ko nors apie jo tatuiruotę. Ir ją paliesk.

16. Pokalbio metu dėl ko nors susiginčijote? Paskubėk su juo susilažinti!

17. Sporto klube išreikšk susižavėjimą jo gebėjimais: „Oho, koks svoris! Nepakelčiau nė perpus mažiau...“

18. Jums susipažinus pakartok jo vardą, tarsi norėdama įsiminti. Ir pokalbio metu bent keletą kartų kreipkis į jį vardu.

19. Kalbėdama su juo tarsi netyčia paliesk jo kelį, ranką.

20. Pasakyk, kad jis gardžiai kvepia: „Įdomu, kokie čia kvepalai?“

21. Neįpareigojantis, bet tikrai veiksmingas triukas: pažvelk jam į akis, palaikyk akių kontaktą keletą sekundžių, nusišypsok. Ir nueik.

22. Lauki ko nors eilėje, o prie tavęs – toooks simpatukas. Kreipkis į jį ir paklausk, kaip jis mano, ar tikrai verta stovėti tokioje didelėje eilėje?

 
Komentarai
Naujas komentaras