27 būdai prisipažinti, kad myli

 
21 komentarai
Prisipažinti, kad myli galima įvairiais būdais: švelniai, linksmai, kvailai, romantiškai... ir be žodžių.

1. Įdėkite į jo šampano taurę širdies formos leduką arba kartais įdėkite į jo kišenę širdies formos saldainį. 

2. Sutikite jį oro uoste iš komandiruotės ar šiaip kokios nors kelionės. Tačiau, kad neįvyktų nesusipratimų, pirmiau įsitikinkite, kad jis nesutinkamas dar vienos staigmenų mėgėjos. 

3. Prieš  išeinant į darbą, įdėkite į jo portfelį dėžutę su sumuštiniais. Tik būtinai patikrinkite, kad dėžutė būtų gerai uždaryta. Antraip, jūsų mažas siurprizas gali būti neteisingas suprastas. 

4. Pažaiskite kartu jo mėgstamą žaidimą, net jei jūs jo ir nemėgstate. O jei išsirinksite tokį žaidimą, kuris jums labiau patinka ir sekasi, nepamirškite, kad reikia suteikti galimybę ir jam laimėti!

5. Peržiūrėkite jo drabužius ir prisiūkite ištrūkusias sagas marškiniuose ar kelnėse. Tačiau nesakykite jam. Tegul pats viską pamato!

6. Įjunkite namuose ar mašinoje muziką, kurią atlieka jo mėgstami dainininkai.

7. Išjungdama šviesą prieš užmiegant, patikrinkite, ar jis gerai apsiklojęs antklode. O kai prabusite vidury nakties, dar kartą patikrinkite, ar jis gerai užsiklojęs. Tik nepamirškite įjungti žadintuvą: sau, kad nepramiegotumėte antro patikrinimo, o jam, kad atsibustų ir įvertintų jūsų rūpestį. O jei po to judviem nepavyktų užmigti, drąsiai pereikite prie kito punkto.

8. Šnekučiuodami kartu sutikite rytmetį.

9.  Pasiūlykite jam pajodinėti ant žirgo. O išvyką baikite prie laužo miško laukymėje, kur galėtumėte ne tik pasišildyti, bet ir išsikepti kokį nors kepsnį. O jei neturite jodinėjimo įgūdžių, pasitenkinkite savomis kojomis.

10. Iš vaisių išdėliokite ant virtuvinio stalo tris žodžius: „aš tave myliu“ ir tylėdama sulaukite jo reakcijos, kai  pamatys jūsų išmonę. O jei po ranka nėra vaisių, tai pademonstruokite išradingumą: bet kuriuose namuose tikrai atsiras makaronų ir iš jų galima išdėlioti  rūpimą frazę. O pabėrus druskos ar cukraus ant stalo ir ant jų parašius meilės žodžius - taip pat bus labai originalu!

11. Tegul šaldytuvo šaldymo kameroje visada būna pilna jo mėgstamų ledų!

12. Noriai prisijunkite prie jo rytinio pabėgiojimo lauke. 

13. Paruoškite jam valgį, kurį jis mėgsta, tačiau žino, kad jums ne itin patinka. 

14. Nepamirškite pagirti jo gerą skonį, net iki tol, kol dar nesulaukėte iš jo dovanų.

15. Jei jis įsibrėžė, prisilieskite skruostu prie tos vietos. O jei tai įvyko jūsų „dėka“, tai reikėtų tą vietą ir pabučiuoti. 

16. Ypatingos meilės požymis, jei vietoj jo padarysite kokius nors vyriškus darbus buityje: priklijuosite atšokusį tapetą palubėje, išvalysite besikemšančią kriauklę virtuvėje, žinoma, jei jūs „paprasta“ moteris. O jei jūs - verslo moteris, leiskite jam pagaminti jums vakarienę, paguldyti jųdviejų vaiką miegoti, išplauti indus.

17. Nepriekaištaukite, net jei jis vidury nakties sugalvos pašeimininkauti šaldytuve. Juk pati ten įdėjote ledų.

18. O jei miegodamas jis persistūmė į jūsų pusę, neišspirkite jo. Tiesiog pasinaudokite šia nelaukta sėkme...

19. Parsisiųskite arba išsinuomokite videofilmą, kurį jūs kažkada žiūrėjote kartu pirmą kartą. O jei jis valgo bulvių traškučius, žiūrėdamas televizorių, ir jūs tą patį darykite. Jūsų rankos, susilietusios pakuotės viduje, gali tapti lemtingu momentu tą vakarą.

20. Parodykite, kad domitės tuo, ką jis paprastai daro be jūsų: nueikite į krepšinio rungtynes, kartu pažiūrėkite jo mėgstamą laidą. 

21. Išmokite teisingai užrišti kaklaraištį ir pasisiūlykite tai padaryti prieš jo atsakingą susitikimą. 

22. Kol jis maudosi po dušu, susiraskite švarų, kvepiantį rankšluostį, o kai išgirsite, kad nebebėga vanduo, paduokite jam. 

23. Gerokai prieš jo gimtadienį pasistenkite užuominomis sužinoti, ką jis norėtų gauti dovanų. Net jei ta diena bus tik po kelių mėnesių... 

24. Retsykiais leiskite jam parodyti kaprizus net ir dėl menkniekio. 

25. Padarykite koliažą iš jūsų fotografijų ir pakabinkite ant sienos. 

26. Prisiglauskite prie jo stipriai ne tik tada, kai šalta. 

27. Dažniau šypsokitės jam ir be jokios progos!

 
Komentarai (21)
budai prisipazinti kad myli :DDD
Bullshit. Kas cia parasyta - leidzia suprasti kad jau seniai prisipazinta, o cia tik primenama :D
Horn, o kaip moterims Tavo manymu reiketu reiksti jausmus? :) idomu!
Geri patarimai
Kiek nesutikciau su straipsniu. Cia taip bicai turi daryti norint parodyti, jog myli antra puse. Bet panoms jausmus reiktu isreiksti tikrai kitaip.
Na jau, na jau, yra ir tokių moterų, tik žinoma nereikia pult prie pirmos pamatytos nulakuotais nagučiais (bet žinoma yra ir tokių moterų kaip tu rašai) :)
Tik va, būtų gerai, kad tuo pačiu ir vyrų būtų (nesakau, kad nėra, bet panašu, kad dar rečiau pasitaiko nei tokių moterų kaip čia aprašyta), kurie įvertintų tokius poelgius ir savo ruožtu ką nors panašaus laiks nuo laiko padarytų :)
kai myli, nereikia ir zadintuwo, sawaime pabundi, apkamsai sawo mylimajii,apkabini ir dar pabuciuoji jam i pety, ar krutine.... grazus gestas, graziai isreiksti jausmai...
Del tos antklodes tai nelabai manajam patinka, nes visada kai noriu ji apkloti jis pradeda nervintis ir nepasitenkinimo pilnu tonu pasako, kad nedaryciau taip, nes ji tai nervina... O siaip tai su tom dovanom as visada stengiuosi ji nustebinti, va ir dabar iki jo gimtadienio dar liko pora menesiu, o as jau zinau ka pirksiu dovanu (susizinojau jo draugu kontaktus ir itraukiua juos i dovanos issiaiskinimo zaidima), tikiuosi, kad dovana patiks, nes labai jau stengiausi isrinkti kazka tokio nekasdienisko :)
O kuo neprisipazinimas? Pasirupinti vaikais tikrai ne bet kam patikeciau,o tik tam kuo pasitikiu,ka myliu. Ir jei vyrui leidau tai padaryti,vadinasi jis vertas pasirupinti siuo neikainomuoju turtu - vaikais. Ir as cia visai rimtai,siai akimirkai atsale mano jausmai mano vyrui ( vaiku tevui ) ir labai jau nenoriai jam juos patikiu,dazniau drauges paprasau,kad pusvalanduka padabotu,nei palieku su juo :) Va,taip
"O jei jūs - verslo moteris, leiskite jam pagaminti jums vakarienę, paguldyti jųdviejų vaiką miegoti, išplauti indus." :DD Va čia tai prisipažinimas meilėj
jei taip butu tai pagalvociau kad i roju papuoliau. gaila bet siais laikais tokiu moteru nebera, dabar visos zino tik kaip su draugem pasitusinti nagucius nusilakuoti ir nosi suraukti kad gautu ko nori :)
o ka jie del musu pasirenge padaryt? :)
Tikra teisybe,kai myli zmogu, del jo gali padaryt bet ka..
su antklode ir zadintuvu neperlenke :) maniskis, gal tik is 10 karto suprastu, kad zadintuvas skamba :D o si buda jau seniai darau, t.y. uzkloju ji tuo paciu ir prisiglausdama, o ryte jis nekarta sakes, kad patinka tai kai padarau :) tuomet galima jaustis mylimu :) apie sypsenas: sugebu ji nuolat prajuokinti :D filmu ziurejimas musu hobis :) ir aplamai kiek paziurejus mazai tu budu neisbandytu :)
taip ir daryčiau ir net daugiau, jei mylėčiau :)))
su antklode ir zadintuvu ryskiai perlenke :D
nesamone tie patarimai, kai myli tai ir savaime gaunas
Patarimai neblogi, bet manau jie tiem, kurie tiesiog gyvena kartu. Pvz. studentam.
tai čia daugmaž būk auksine moterim...
alpciau del tokios paneles :D manau nedaugelis tokiu siais laikais :) bet smagu butu tokia turet :) akis uz aki lygiai taip pat smagiai jai atsilyginciau maloniais ir paprastais kasdieniais dalykais :)
Na su antklode tai cia buvo topas kaip vaikui pagalvociau, kad durna mano moterele :D
tikrai geri patarimai :)
Naujas komentaras