3 minutės nuspręsti, ar vyras tinkamas

 
6 komentarai
Apsispręsti, ar vyras patinka ir yra toks, kokio ji ieško, moteriai užtrunka vos tris minutes, rodo naujas tyrimas.

Tyrimas atskleidė, kiek vidutiniškai laiko reikia moteriai įvertinti žvilgsnį, fizines savybes, aprangos stilių, kalbėjimo manieras.

Taip pat skubiai moterys teisia, kaip vaikinas bendrauja su jos draugais bei nusprendžia, ar šis yra sėkmingas ir ambicingas.

Tyrimo duomenimis, moterys tiki, jog 180 sekundžių yra pakankamas laiko tarpas įvertinti, ar jis toks, kokio dailiosios lyties atstovė ieško.

Taip pat paaiškėjo, jog moterys retai pakeičia savo nuomonę gerai susipažinus, jos mano, jog yra visada teisios spręsdamos apie vyrus ar juos teisdamos.

„Manau, daugybė žmonių susitikinėdami pasikliauja savo instinktais. Taip santykiai atrodo magiškesni, įdomesni. Tačiau vis tiek stebina, kaip greitai nuosprendį priima moterys – per tiek laiko neįmanoma net spėti drauge išgerti kavos“,- sako tyrėjai.

Keista, kiek daug moterų pasikliauna savo instinktais, tačiau vis tiek suteikia progą vyrui pakeisti jos mintis. Stipriosios lyties atstovai tokiu atveju dažnai mano, jog moteris susižavėjo, o šios tiesiog nori būti teisingos ir suteikti šansą.

„Nepriklausomai nuo religingumo, laukimas padeda santykiams kokybiškiau išsivystyti, laisviau bendrauti, pagerina ilgalaikį stabilumo ir pasitenkinimo draugyste jausmą“.

Suaugusiems.lt

Merginoms: per kiek laiko nusprendžiate, kad vyras yra toks, kokio ieškote?
 
Komentarai (6)
per tas 3 minutes susidarysi nuomone va grazuolis su kokiu ferariu praeis dar
3 minutes pamatysi pliuski su asilu
realiai,tikrai gali buti,kad per tas 3 minutes bent jau pirma nuomone-ispudi tikrai susidarai :) o paskui jau kaip iseina taip :)
netaip pavadintas straipsnis, tinkamas kam ? zole ravet, valgyt gamint ??
jeigu apie pirmine simpatcija/susizavejimas, tai manau kad ir tos minutes nereikia, kazkur 30 sek. o poto jau "sprendziama" ar tinakamas kazkam
labai jau sunku vertinti ar skirtas man ar ne man. Bet kad moteris per tris minutes nusprendzia ar vyras outsaideris ar ne, tai tikrai manau, kad tiesa. Vel gi..nelygu kokios moterys vertina :) nes ir su tais outsaideriais kazkas gyvena :)
Ir dar 30 minučių reikia,kad įsiverstum merginą į lovą:)
man kartais ir minutės užtenka. O kartais ir po kelių mėnesių neaišku...
Naujas komentaras