3 neištikimo vyro tipai: pavojaus aliarmas

Corporate-Divorce-Cheating.jpg
 
1 komentaras
Kiekviena moteris nori, kad vyrui ji būtų vienintelė. Deja, taip būna ne visada. Ištikimasis riteris ilgainiui gali pasirodyti nepataisomas mergišius ir jis tiesiog mėgausis pusdamas miglą jums į akis. Tačiau atpažinti potencialų mergišių tikrai galite. Svarbiausia atidžiai stebėti jo elgesio ypatumus.


1. Seksualinis temperamentas

Visiems gerai žinoma frazė visi vyrai kiaulės, tačiau tiek moters, tiek vyro prigimtis yra poligamiška. Todėl teigti, kad visi vyrai ar moterys yra neištikimi, būtų neteisinga. Neištikimybė priklauso nuo žmogaus psichologinių savybių ir jo seksualinių įsitikinimų. Kai yra mažas seksualinis temperamentas yra įmanoma patenkinti vieną nuolatinę partnerę, tačiau toks džiaugsmas ilgainiui gali išblėsti, o seksas su savo vyru gali būti vienu iš gyvenimo trūkumu. Tad kyla klausimas, ar turint ištikimą vyrą su mažu seksualiniu temperamentu, ilgai pačios atsilaikysite pagundoms?

2. Komunikabilumas

Komunikabilus vyras. Kuo komunikabilesnis yra jūsų vyras, tuo labiau tikėtina, kad jis ims keistis. Galų gale toks vyras gali lengvai užmegzsti pažintis. Kaip tai pakeisti, gal uždrausti vyrui bendrauti? Tikrai tas nepadės. Tačiau pati moteris neturėtų būti drovi ir uždara.Taigi, jei moteris nori išvengti tokios santykių baigties ar tiesiog nenori būti apgaudinėjama, vertėtų savo drovumą įveikti. Nebijokite kalbėtis ir atvirauti su mylimuoju apie savo troškimus ir pačias įvairiausias fantazijas. Tai gali padėti išsaugoti  gerus santykius. 

3. Intelektas

Neseniai britų mokslininkai nustatė, kad kuo didesnis vyro intelekto koeficientas, tuo jis yra daugiau linkęs į monogamiškus santykius. Mokslininkai šį faktą sieja su tuo, kad poligamiški santykiai – instinktyvūs, ir žmogaus prigimtis yra turėti kuo daugiau lytinių santykių tam, jog susilaukti kuo daugiau palikuonių. Tačiau evoliucijos eigoje ši prigimtinė teisė kiek pasikeitė, o kuo žmogus daugiau dėmesio skiria dvasiniam ir protiniam tobulėjimui, tuo jam lengviau yra atsispirti pagundoms. 

Moters intuicija ir įžvalgos

Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į savo pastebėjimus. Ar neteko pastebėti, jog būdamas šalia jūsų ir kitų moterų, jūsų draugas būna drovesnis, tačiau jei tenka kur nors minutėlei išeiti ar išbėgate pakalbėti telefonu, pamatote ar nugirstate, kad  tokiais momentais jūsų naujasis partneris įgauna daugiau drąsos bendraujant? Neryžtingumas šalia jūsų ir padidėjusi drąsa kuomet jūsų nėra gali byloti apie vyro polinkį į neištikimybę. Taigi, jei esate tik neseniai susipažinusi su savo naujuoju draugu ir  dar neturėjote laiko geriau jo pažinti, stebėkite jo seksualinį temperamentą, socialinį aktyvumą ir tai, kaip jis geba daryti išvadas, ar yra įžvalgus, intelektualus ar tiesiog šiaip šnekus. 

Nepamirškite stebėti ir savo reakcijos į vienokius ar kitokius jo veiksmus. Nepulkite raminti savęs, kad koks nors nepatikęs jums dalykas buvo tik smulkmena ir jūs per jautriai reaguojate į tam tikrą situaciją. Juk moters intuicija yra gana gerai išvystyta. Nepamirškite to. 

Žinoma, per didelis įtarumas tikrai nėra tvirtų santykių pagrindas, tačiau svarbu atkreipti dėmesį dar ir į tai, kaip jūsiškis bendrauja su kitomis damomis. Jei nuo pat santykių pradžios pastebite, kad jūsų draugas mėgsta meiliai pasišnekučiuoti su kitomis moterimis ar merginomis, greičiausiai visa tai - ne nekaltas flirtas, o pavojaus signalas. 

Nuo išdavystės nei vienas negali būti apsaugotas. Bet kuris vyras ar bet kuri moteris gali nueiti į šalį. Taip nutinka esant neblaivios būsenos, būnant ilgą laiko tarpą atskirai ar tiesiog pasidavus silpnumo akimirkai. Tačiau tvirtų santykių pamatas - pasitikėjimas, kuris su laiku didėja arba mažėja, todėl kartais naudinga žinoti signalus, kurie leis įvertinti kaip šią vertybę suvokia jums brangus žmogus.


Suaugusiems.lt
 

 
Komentarai (1)
Cia ryskiai moteris sita straipsni rase, nes tiek briedo dar skaites nebuvau, daug situ dalyku man atitinka, bet net minties neturiu savo antra puse isduot su kita.
Naujas komentaras