3 priežastys, kodėl moterys nori su tavimi išsiskirti

divorce_rings_with_handwritten_note.jpg
 
Manei, kad radai tobulą moterį, tačiau po artimos draugystės, ji tave paliko. Nepasisekė ir antrą kartą. Nors sunkiai dirbai ir norėjai užtikrinti šviesią ateitį tiek sau, tiek ir būsimai žmonai, tačiau tave ir vėl paliko. Greičiausiai po n-tojo karto sugalvojai, kad tau geriau būti vienam, bet kiekvieną vakarą svajoji apie moterį, kuri tave suprastų ir nuoširdžiai pamiltų.

Daugiau neklausk savęs, ką darai blogai. Verčiau perskaityk mūsų išvardintas priežastis, kodėl moterys tave palieka.

Ji jautėsi nemylima

Moterys nori artumo. Jos nori žinoti, kad yra mylimos ir gerbiamos. Dažna vyrų klaida yra ta, kad jie mano, jog dovanomis galima įrodyti, kaip tu ją stipriai myli. Kai kuriems atrodo, kad užtenka buvimo šalia, kuris jau ir taip parodo tavo meilę jai.

Ne veltui yra sakoma, kad moterys myli ausimis. Todėl net ir tie vyrai, nematantys reikalo kiekvieną kartą sakyti „myliu“ mylimai moteriai, turėtų tai daug dažniau ištarti. Ir visai nesvarbu, kad perki jai gėles ar nuperki iš parduotuvės tai, ko ji prašo. Ji to neįvardins kaip tavo meilės įrodymo. Jai reikia, kad tu tai patvirtintum žodžiais. Jeigu to nebus, vargu, ar ji supras, ką jai jauti.

Nepamiršk komplimentų. Pasakyk, kad ji šiandien gražiai atrodo / labai daili šukuosena ar nuostabiai pagamino pietus. Girk ją ir ji supras, kad tu ją vertini, myli ir pastebi, kaip ji dėl tavęs stengiasi.

Ji jaučiasi vieniša

Tu dirbi, todėl mažai skiri jai laiko. Norėtum su ja susitikti dažniau, tačiau nepavyksta dėl darbo. Be to, norisi susitikti ir su draugais… Iš pradžių atrodė, kad ji palaikė tavo sunkų darbą, tačiau kodėl ji pyksta?

Moterys nori dėmesio. Jeigu jos negauna dėmesio iš vyro, vadinasi, jam ji nerūpi. „Jis mieliau renkasi draugų kompaniją, kas žino, galbūt jis turi ir kitą?“ Vyras, kuris nesuteikia moteriai pakankamai dėmesio, priverčia ją abejoti, todėl ji ir skundžiasi, kad yra vieniša ir ar išduodama.

Skirk jai daugiau dėmesio. Kartu eikite susitikti su tavo draugais. Stenkis dažniau atsakyti į jos žinutes. Ir jeigu ją nuoširdžiai myli, nepamiršk jai to įrodyti.

Ji nemano, kad tu pasirengęs santykiams

Ji skundžiasi, kad neskiri jai pakankamai dėmesio. Dažnai pamiršti jai atskambinti. Flirtuoji su kitomis, nors žinai, kad tai jai nepatinka. Reikalauji iš jos sekso, tačiau niekada neįsiklausai į tai, ko nori ji.

Ji nori skirtis, bet tu nesupranti kodėl. Teiginys, kad nesi pasirengęs santykiams, tau skamba kvailai. Juk tu esi su ja, ji tavo mylimoji, ko daugiau jai reikia? 

Įsiklausyk į tai, ką sako ji, ir paklausk savęs, kam tau reikalingi santykiai. Galbūt šiuo gyvenimo etapu tau yra svarbiau karjera, draugai ir fizinis artumas su moterimis? Nešvaistyk kitų žmonių laiko ir daryk tai, ką tu iš tiesų nori daryti. Santykiai reikalauja daug pastangų, laiko ir kantrybės. Jei nenori stengtis ar nemanai, kad tau reikia dėl to stengtis, paleisk žmogų ir nekaltink viso pasaulio moterų dėl to, kad tavęs nesupranta. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras