30 patarimų dviems (I): patarimai jai

pareja-amorosa-habitacion_52137-4036.jpg
 
1 komentaras
Juk anksčiau ar vėliau visi pradedame nekantrauti ir ieškoti savo antrosios pusės arba senąją meilę norime perdažyti kitais atspalviais. Ir šalia klausimų, ar neleptelėjau kokios nors nesąmonės, atsiranda klausimas „o ar aš esu mylimas / mylima?“ Deja, į šį klausimą atsakymo reikia ieškoti savarankiškai.

Toliau esantys patarimai – nėra universali panacėja bet kokiems santykiams, kadangi kiekviena pora turi savo mikroklimatą. Tačiau yra dalykų, kurie tinka visoms poroms.

1. Visų pirma nereikėtų labai plepėti apie savo meilę aplinkiniams, kad ir kokioje stadijoje būtų santykiai, o ypač, jei jūs vis dar skrajojate padebesiais. Įsivaizduok, kad tai, kas tau yra taip brangu, gali imti ir išjuokti, o dar blogiau, jei išjuokę ims ir praneš apie tai tavo meilei. Ir jis apie tavo meilę sužinos iš grubių juokų. Juk nenorėtum tokios perspektyvos?

2. Niekas neturi teisės įsikišti į tavo jausmus su savo kritika, prietarais arba nepritarimu. Beje, taip jau aplinka yra sutvarkyta, kad viskas yra nuteikta prieš šitą jausmą. Tačiau kartais reikia įsiklausyti į savo širdį, o ne kitų liežuvių plakimą.

3. Jei tu myli, moki ir atleisti, ir pamiršti tai, kas buvo bloga. Paprasčiausiai išmesk visa tai, kaip balastą iš oro baliono, jei nori pakilti aukščiau. Atmink, kad stipriojo žmogaus savybė yra nuolaidžiauti. O tas, kas myli iš tikrųjų yra labai labai stiprus žmogus.

4. Tikroje meilėje pavydui nėra vietos, nepaisant visuomenėje vyraujančiuose posakiuose. Visų pirma, tai žema jo atžvilgiu, juk jo siela tau nepriklauso. Jis pats turi nuspręsti, ką nori mylėti. Juk tu taip pat turi simpatijas. Visų antra, negi tu savęs taip negerbi, kad galvoji, kad jam patiks visos, išskyrus tave?! Atsimink: laisvė – pats stipriausias ryšys.

5. Gali nepatikėti, bet nėra didesnio malonumo, kaip kad būti ištikimai jam. Tu jauti, kad meilė stiprėja po kiekvieno gundymo, lengvų kelių, o tu nepaisant visko gali atvirai žiūrėti jam į akis.

6. Neužmušinėk meilės – tai tas pats kas užmušti dar negimusį kūdikį – baisu, skaudu ir tuščia. Jei įsimylėjai – priimk visas degančias kančias ir džiaugsmus, nes tik taip gali gyventi meilės viršūnėje. Nebijok meilės, kuri kyla tavyje, bijoti reiktų, jei meilės nejustum.

7. Nevargink jo savo meile – tu, kaip žmogus, suprantantis jo nuotaiką, turėtum jausti saiką. Viskam ateina savo laikas, ir tu savo susikaupusį švelnumą turėsi progą išlieti. Tuomet, kai jam to reikės labiausiai.

8. Nesigailėk veiksmų, kuriuos padarei dėl savo meilės.

9. Kaip bebūtų sunku tai ištarti, tačiau būk kilniaširdė savo konkurentėms. Bent jau nelinkėk nieko blogo. Agresija tu tik pripažinsi savo pralaimėjimą, o ties tavo romanu gali prabėgti raidės „Pabaiga“. Juk jis palyginęs gali suvokti, kad jis nenori susitikinėti ir gyventi su ta, kuri nemoka savęs tvardyti. Kad ir kaip būtų sunku, išmok palinkėti jam laimės. Ir jis gali pas tave sugrįžti.

10. Tavo meilė turi būti besąlygiška – tu turi mylėti jį tokį, koks jis yra, su visais privalumais ir trūkumais, priimti jį su visais jo norais ir baimėmis.

11. Džiaukis jo sėkme. Jei tu pavydi jo sėkmei, vadinasi, galvoji tik apie save.

12. Nereikia rengti jam pavydo scenų.

13. Nereikia jame nieko keisti per prievartą. Jei jis ne itin pasitiki savimi, įgaus dar daugiau kompleksų, o visi likę įpročiai taps papildomu bagažu. O jei jis yra save mylintis ir visiškai pasitikintis savimi, greičiausiai išdidžiai trenks durimis ir išeis. Jei iš tikrųjų nori jį perauklėti, reikės daugiau kantrybės ir jokių ultimatumų. Nes tik taip jis pasitikės savimi ir pasikeis dėl tavęs.

14. Pasikliauk tik savimi. Sunku? Tikriausiai. Kadangi meilė – visada kažkas neįprasto. O pasipriešinimas visada sutrins šitą stebuklą.

15. Ir pagrindinis dalykas – svarbiausiai mylėti, o ne būti mylimai. Dovanoti, o ne priimti dovanas. Ir šviesti, o ne atspindėti šviesą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
kaip elgtis jei namie tustuma
Naujas komentaras