30 patarimų dviems (II): patarimai jam

10dc5f00-a205-4cb1-ab60-4ae5469e4c53.jpg
 
Žemiau esantys patarimai nėra universali panacėja bet kokiems santykiams, kadangi kiekviena pora turi savo mikroklimatą. Tačiau yra dalykų, kurie tinka visoms poroms.

16. Mes, merginos, visiškai nesuvokiamas dalykas ir būname iki absurdo pažeidžiamos – ir čia kalbama apie normalias, ramias merginas, neturinčias kokių užslėptų kompleksų ar problemų, o ką jau kalbėti apie tokias, kurios jų turi? Nuo tavo žodžių priklauso labai daug kas, ypač jei tu jai patinki arba ji tikrai tave myli. Merginos dažnai susiformuoja nuomonę apie save tavo įtakos dėka. Tad ar tikrai verta įvaryti jai puokštę kompleksų?

17. Stenkis jos išklausyti ir pastebėti bet kokias permainas jos nuotaikose. Ji stengiasi pasislėpti nuo tavęs, užsidaro savyje? Vadinasi, kažkas yra ne taip. Paklausk – geriau iš karto išardyti sieną ir išsakyti tiesą. Jautrūs vaikinai verti aukso.

18. Visada išlik savimi! Ir nereikia gėdytis savo trūkumų, kai bandai atkreipti mielos merginos dėmesį. Rask savyje tai, kas priverstų ją suvirpėti ir žvilgtelėti į tave, bei nusisukti nuo savo idealų. Gal tu moki tobulai brazdinti gitara, gal „skaldai“ anekdotus vieną paskui kitą? O gal moki paprasčiausiai išklausyti?

19. Jei gali, būtinai veskis merginą į kokius nors vakarėlius, kuriuose pats lankaisi. Gal ji taps tokia pati aistringa baikerė arba mielai sužais pokerį? Nepatiks – kitą kartą jos neimsi, tačiau išbandyti verta. Ir vis dėl to tu vienu šūviu nušauni du zuikius: parodai savo meistriškumą ir parodai dėmesį, pristatydamas jai savo pomėgius. Tai šansas gauti savo pomėgių draugą.

20. Jei paskui tave laksto kokia nors mergaičiukė, reaguok adekvačiai. Įsivaizduok, kad tavo mergina vietoj įprasto: „Labas!“, su griausmingu juoku nušokuoja prie savo draugių ir pradeda joms plepėti: „Žiūrėkite, aš patinku šitam kvaileliui!“ Gerbk jos jausmus ir jokiais būdais nesijuok – kam suteikti skausmą ir prisišaukti priešų? Stenkis nekreipti į ją dėmesio, o jei ji neturi saiko, tuomet sustabdyk ją ir pasikalbėk rimtai: jokiais būdais ne grubiai, bet pagarbiai – kaip tikras vyras.

21. Formuodamas savo nuomonę apie merginą, pasikliauk tik savo požiūriu.

22. Atmink, kad paaugliškas cinizmas, grubumas, nepagarba moteriai ir jos jausmams – tai tik nepasitikėjimo savimi ženklas. Ar tu tikrai toks?

23. Tavo išorė – tai savivertės rodiklis. Devėk viską, kas tau patinka – kad ir 5 dydžiais didesnius marškinėlius, tačiau jie privalo būti švarūs! Tik tvarkingas vaikinas nusipelno pagarbos.

24. Niekada nesusitikinėk su mergina iš gailesčio arba iš tuščiagarbiškumo. Tau mergina turi būti įdomi, brangi ir reikalinga. Tai aksioma.

25. Peržvelk jos draugus – tai gali būti labai įdomūs žmonės, juolab, kad ji pati su jais bendrauja ir juos pati išsirinko. Beje, niekada nekovok su jos draugėmis – anksčiau ar vėliau jai reikės rinktis, o čia jau nėra garantijos, kad ji pasirinks tave.

26. Niekada neapkalbėk savo merginos su draugais, ypač apie jos trūkumus. Pagalvok, ar tau pačiam būtų malonu atsidurti tokioje situacijoje? Ir iš viso, jokiais būdais nesiaiškinkite santykių prie savo draugų ir draugių.

27. Jei tau patinka mergina, būk sąžiningas visų pirma sau. Ir nebandyk lįsti iš savo odos, kad įrodytum, jog esi jai abejingas. Manai, kad sugalvojai būdą, kaip nuslėpti savo tikrus jausmus? Manai, kad taip atkreipsi jos dėmesį? Tačiau tuo nereikia piktnaudžiauti.

28. Neverta merginos akyse „daužyti“ kitiems numanomiems konkurentams „snukius“. Taip būna tik gyvūnų pasaulyje, kai patelės gėrisi patinų kovomis. Taip gali tik ją išgąsdinti, arba ji gali pradėti gailėtis pralaimėjusiojo, arba... kol jūs vienas kitą vanosite, ji paprasčiausiai apsisuks ir išeis.

29. Net jei jūs pažįstami seniai ir jau esate pripratę vienas prie kito, niekada nenustokite džiuginti vienas kitą. Tik būkite nuoširdūs. Jei norisi padaryti kažką gero, vos tik pajusite tokį norą – neatidėkite jo vėlesniam laikui. Juk dovana iš širdies tikrai nudžiugins, ir tam nereikia labai daug pinigų.

30. Ir pagrindinis dalykas – pasiryžk! Pasiryžk mylėti, žengti pirmą žingsnį, stulbinti, prisipažinti, būti su ja kartu. Ir ženk šį ypatingą, svaiginantį žingsnį link tos merginos, kurią pats išsirinkai. Prisimink, kad vienintelis baisus dalykas, kuris gali atsitikti – ji gali tave atstumti. Tačiau ir tai nėra galutinis jūsų kelio taškas. Taigi, pats įdomumas dar tiktai prasideda...

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras