31 proc. vyrų vestų nemylimą moterį

 
Naujo tyrimo išvadose teigiama, kad vyrai dažniau nei moterys yra linkę susituokti, nors jaučia, kad tai nėra tinkamas žmogus.

Tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir jo rezultatai sugriovė mitą, kad moterys dėl žiedelio ant savo piršto galėtų padaryti bet ką, o vyrai visais būdais stengiasi įsipareigojimų išvengti.

Tyrimas taip pat atkreipė dėmesį ir į lyčių skirtumus tarp politinių frakcijų ir atnešė įspūdingų rezultatų.

Iš 5000 respondentų, 31 proc. vyrų ir, palyginimui, 23 proc. moterų tikino, kad sutiktų susituokti su žmogumi, kuris „turi viską, ko jie reikalauja iš partnerio“, tačiau jo ar jos nemyli.

21 proc. vyrų žengė dar toliau, prisipažindami, jog jie galėtų įsipareigoti moteriai, kuri jiems nėra seksualiai patraukli.

Priešingai nei įprasta populiariojoje kultūroje, kur moteris nesimpatizuoja „Bridžitai Džouns“ ar nesijuokia iš „27 suknelės“, jauni vyrai yra tik per daug laimingi, kad "susitupėtų".

Ar tai yra susitaikymas su tuo, kad niekada nebus „to ar tos vienintelės“, ar tai šeimyniško pragmatizmo atvejis, - vyrai viliasi įsipareigoti ir nugyventi gyvenimą su moterimi, kuri nėra 100 proc. ideali.

Skubėjimas vesti buvo netgi labiau pastebimas tarp dvidešimtmečių vyrų nei tarp tų, kurie ėjo trisdešimtuosius ir vėl išaugo tarp keturiasdešimtmečių.

Ypač dažnai vyrai yra linkę vesti vien dėl to, kad turėtų kompaniją, apsaugą ir paramą, o ne dėl meilės ar tikro potraukio.

„Mintis, kad visą gyvenimą būsi vienas gali būti labai slegianti. Kai kuriems netgi daužo sielą“, - sakė Tomas Fantas, sveikatos konsultantas iš Niujorko.

„Vyrai neturi tam imuniteto, net jei dauguma mūsų bando parodyti, kad esame per daug stiprūs, kad būtume išsigandę, vieniši ar, dar blogiau, jaučiamės nesaugūs“, - pridėjo jis. 

Ar ryžtumėtės santuokai su nemylimu žmogumi?
 
Komentarai
Naujas komentaras