4 pagrindiniai moterų spąstai

19.jpg
 
Be ko mes neišgyventume nė dienos? Kas pasaulyje mieliausia? O kas kartais būna visų mūsų bėdų kaltininke? Ar yra kažkas klastingesnio ir artimesnio tuo pačiu metu? Kas lieka nenugalėtas pasitelkdamas savo bejėgiškumą? Tikrai taip – tai moterys!

Ir mes, kaip dvejetukininkai, nuolat pakliūname į jų meistriškai išdėliotus tinklus, o jeigu pavyksta jų išvengti – galime užtikrintai laukti iš moterų labai painių ėjimų kombinacijų, vedančių mus, vyrus, ten pat – vėl į tinkus!

Išvengti moterų gudrybių taip pat nerealu, kaip sužaisti futbolą minų lauke be jokių pasekmių sveikatai. Tačiau patys populiariausi spąstai, nuo kurių įmanoma bent laikinai išsisukti, tokiu būdu prailginant santykių harmoniją, surinkti žemiau. Naudokitės!

Pirmieji moterų spąstai

“Kodėl, – sakyk – tu dovanoji
gėles ir kvepalus nuolat?
Juk man geriausia dovana -
Tai tiktais tavo šypsena”

Ji teigia, kad jai nereikia nieko dovanoti gimtadienio proga, per tarptautinę moterų dieną, Šv. Valentino dienos proga ir net… pažinties metinių proga? Jūs suvokiate tai, kaip nesavanaudiškumo apraišką jūsų santykiuose. Jūs taip stipriai pasiduodate jos meilei, kad esate pasiruošęs kloti jai po kojom visatą! Ir daugybę kitų dovanų! BET!

Jeigu jūs taip pasielgsite, – tuo pačiu (anot moterų) leisite jai suprasti, kad nepaisote jos žodžių. O jeigu pasiryšite nuosekliai laikytis mylimosios pageidavimų (nieko nedovanoti), tapsite storžieviu skrudžu, kuris nerado laiko nupirkti net kokį nors auksinį menkniekį.

Kaip išvengti? Iš dviejų blogių rinkitės mažiausią (jei tiksliau – brangiausią). Mūsų atveju – tai dovana, kuriai jį nesugebės atsispirti.

Antrieji moterų spąstai

“Nuo šiol mes esame šeima -
Nereikalinga tau draugų minia!”

Pažįstama situacija? Jūsų geriausias draugas, iš kurio gašlių juokelių jūs nuoširdžiai pasijuokdavote būdamas pirmoje įsimylėjimo stadijoje, dabar nėra itin gerbiamas Jūsų antrosios pusės.

“Tau neatrodo, kad jis tapo per daug gašlus, ciniškas ir apskritai nelaiko mūsų, moterų, žmonėmis?” Neduok Dieve Jūs drįsite ginti moralines draugo savybes, parodydamas tvirtą vyršką solidarumą! Vėliau vieninteliu kritikos taikiniu tapsite Jūs pats, todėl, kad, kaip žinome, “Pasakyk man, kas tavo draugas, ir aš pasakysiu, kas tu toks”…

Kaip išvengti? Pasitreniruokite prieš veidrodį liūdną veido miną. Tuomet pasiruoškite panašaus turinio kalbą: “Žinai, mes su juo ne kartą kalbėdavome tavo iškeltomis temomis, ir jis visada sutikdavo, kuomet diskusijos metu pateikdavau jam tavo argumentų. Beje, jis pasakė (prašė nesakyti), kad jeigu sutiktų tokią kaip tu, jis net negalvodamas… Apkritai mes jam esame autoritetai. O tu, brangioji, ypač!”

Priklausomai nuo Jūsų aktorinių sugebėjimų, Jūs, tikėtina, netgi galėsite atsiprašyti į naktinius pasisėdėjimus “pas draugą, kuriam tu, brangioji – neginčytinas autoritetas”.

Tretieji moterų spąstai

“Tu nuostabi, jokių dvejonių” -
skambės šie žodžiai visada, be abejonių!

Niekada! Niekada nesutikite atsakyti į jos provokacinius klausimus apie apkūnumą ir nepakankamą figūros grakštumą, kurį ji pastebėjo vaikštinėdama prieš veidrodį!” Nesileiskite įtraukiamas į diskusiją apie galimą dietą! Išgirdusi Jūsų rekomendacijas moteris gali lengvai išimti iš meniu “saldumynus” vakarienei arba seks-deserto prieš miegą, surengdama skandalą “tulžingai” besiaiškindama, kur Jūs pas ją pastebėjote raukšlelių ar riebalų.

Kaip išvengti? Jūsų veide turi matytis nuostaba, besiribojanti su debilizmu. Akys turi išsprogti, burna išsižioti, kalba – būti nerišli. Visa savo išvaizda pavaizduokite, kad galėjote pagalvoti apie bet ką, bet apie tai… Kaip tokiai subtiliai nendrelei užteko jėgų tarti panašius žodžius?

Ketvirtieji spąstai

“Lovoje, kaip žinote visi,
vyrai myli (ir) akimis!”

Kuomet po sėkmingo įvykio jūs gulite su ja suglamžytuose pataluose pusiau mieguistas ir gerokai išpertas, ją taip ir traukia atviriems pokalbiams. “O KAIP taip patinka labiau” Ko tu dabar nori?” – paslaptingai paklaus ji. Nesileiskit kvailinamas.

Nesugalvokite pasakyti, kad gerokai išalkote ir, tiesą sakant, pajutote visą nuostabumą įsitaisęs iš galo! “O! Tai aš tau esu kažkur tarp žinių ir vakarienės! Ir ką gi tu ten sau įsivaizduodavai, kuomet mane… Nenustebsiu, kad tą kumelę iš tavo ofiso!”

Kaip išvengti? Susimąstykite taip giliai, kiek leidžia jūsų talentai. Išlaikykite pauzę. Atsakykite labai gilia mintimi: “Žinai, aš noriu Tavęs visos… Matyti… Jausti… Mylėti!”

Suveikė? Sėkmės!

 
Komentarai
Naujas komentaras