5 dalykai, kurie privalo būti kiekvieno miegamajame

sexual-lottery-1024x683(1).jpg
 
Romantika miegamajame yra labai individualus reikalas, vieniems tik rožių žiedlapiai, šampanas ir žvakės, kitiems, geras filmas ant patogios sofutės dviese, tretiems pakanka meiliai prisiglausti ir tiesiog pabūti šalia mylimo žmogaus. Visa tai jauku ir romantiška, tačiau jei siekiate išties erotiškų ir meilės kupinų išgyvenimų, vertėtų atkreipti dėmesį į dar penkis dalykus.

Psichologai tikina, jog kai kurie paprasti  buitiniai akcentai, ženkliai padidina dviejų žmonių intymaus susikalbėjimo tikimybę: 

Malonūs liesti audiniai

Kaip gera  atsigulti į minkštus ir švarius bei  iškedentus patalus. Toks paprastas dalykas, kaip patalynė ir patalai gali sukelti tikras endorfinų atakas prieš pat miegą, o tai reiškia ne ką kitą, o žmogaus norą, per lytėjimą gauti kuo daugiau pasitenkinimo. Ar tai užsibaigs saldžiu sapnu, ar audringu seksu priklausys tik nuo jūsų, bet jei norite sekso, vilkėkite švelnaus pluošto, glotnius kaip šilkas naktinukus. 

Miegamojo spalva  

Kiekviena spalva turi savo energiją ir nuotaiką. Vieniems patinka vienokios, kitiems kitokios spalvos. Tačiau žmogui nemiela ir jam nepatinkanti spalva, ypač kambario sienų, gali sutrikdyti jo normalią emocinę būseną ar prišaukti depresinę nuotaiką. Tad poroms, besirenkančioms miegamojo spalvą tiesiog privalu išsirinkti tokią, kuri tiktų bei patiktų abiems. O jeigu esama miegamojo sienų spalva ar tapetai bent vienam iš sutuoktinių nepatinka, reikėtų kuo skubiau griebtis remonto darbų. 

Švara ir tvarka

Nereikalingi daiktai, šiukšlės ir netvarka gali sugadinti bet kokią nuotaiką. Tad jei jaučiate, kad jūsų intymiame gyvenime įsivyravo štilis, vertėtų apsidairyti ar palankiam vėjui ateiti niekas netrukdo (kambarys turi būti tvarkingas ir švarus!). 

Apšvietimas 

Kaip jaučiatės kai kambaryje visą laiką šviečia   pagrindinis šviestuvas? Intymumo bus kur kas daugiau, jei sutelksite mažiau šviesos energijos į vieną vietą – aplink jus. Stipresnei seksualinei energijai atsiskleisti padės raudonas mini šviestuvas, stalinė lempa ar toršeras. Žvakių šviesa taip pat puikiai tiks. 

Muzika 

Tai nėra akivaizdus, tačiau labai svarbus elementas. Muzika leidžia lengviau atsiskleisti jausmams, ramina ir  nuteikia giliems potyriams. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras