5 klausimai, kurių nereikėtų jam užduoti

 
2 komentarai
Gulite jūs sau lovoje, ką tik po nuostabaus sekso. Jums gera ir šilta (netgi karšta). Taigi, viskas susiklostė puikiai. Iki pilnos laimės trūksta tik žmogiško bendravimo. Jūs apsivertėte ant šono ir ruošiatės erotiškai sušnibždėti jam į ausį: „Apie ką tu dabar galvoji?“ Stop. Kai kurių klausimų vyrai bijo mirtinai. Teisingų atsakymų jie vis tiek nežino, o jei ir pasakys tiesą, jūs galite įsižeisti ne juokais.

Beveik visos moterys svajoja sužinoti, apie ką vyrai galvoja. Bet kaip sakoma – neieškok, nes nerasi. Jo paslaptys – tai maži priešai, kurie gali sugadinti bet kokius švelnius santykius. Netikite? Juk jūs ir pati ne viską jam pasakojate. Juk kiekvienas nori pasilikti kažką sau – mintis, jausmus, dantų šepetėlį... Taigi, ko neturėtų klausti padorios merginos?

Ar tau patinka kitos merginos?

Vyras, kuris nekreipia dėmesio į nieką, arba yra per senas, arba per daug pavargęs, arba meluoja nemirksėdamas. Arba viskas iš karto. Nieko nėra nenormalaus ar blogo, jei jis žiūri į moteris ir jos jam patinka. Žinoma, viskam yra ribos ir nereikia bandyti savo merginos pavydumo.

Tai, kad vyras, vaikinas, meilužis žiūri į kitas, dar nereiškia, kad jūs jam ne miela arba mintimis rulete matuoja jūsų taliją. Dauguma stipriosios lyties atstovų išbando savo fantaziją apžiūrėdami įvairias moteris. Jei jūs norite išsiaiškinti, kas gi jam patiko kreivų kojų gražuolėje, tai privers jus nervintis, o vyras pasijus nejaukiai, kaip pirmaklasis. Iš esmės – visi jausis nekaip, nors vyras, žiūrėdamas į kitas, neturėjo nieko blogo mintyse.

Ką tu galvoji apie mūsų santykius?

Vyras nežino teisingo atsakymo, tačiau jis iškart išlemens ir atsikirs, kad jūs jam darote spaudimą. Nenuostabu, kad jis staiga tampa pervargęs, o pats norėtų išsisukti nuo bet kokių santykių. O mes, merginos, atvirkščiai, žinom tik vieną teisingą atsakymą. Apie žiedą, nuometą ir meilę iki „grabo lentos“. Ir jei vaikinas neatspės nors vieno iš šių dalykų iš trijų kartų, jį norėsis prismaugti.

Geriau jau praneškite vienas kitam kažką malonaus. Arba leptelėkite lyg netyčia: „Tu taip meiliai atrodai, kai miegi išsižiojęs“ arba „Man patinka, kai tu eidamas pro šalį grybšteli man už užpakaliuko“. Juk būtent tai jūs ir galvojate apie savo santykius!

Apie ką tu galvoji?

Kai kurioms keistoms merginoms pastoviai reikia patvirtinimo, kad vyras galvoja apie jas ir tik apie jas, ir apie nieką daugiau. Tačiau jos prašo neįmanomo. Vaikinams patinka mylėti ir dievinti jus ir tiktai jus, o glamonių metu jie gali įsivaizduoti kokią nors aistringą erotinio filmo heroję. Tačiau tai nereiškia, kad jūsų meilužis – iškrypėlis. Tai reiškia, kad jis turi lakią fantaziją, ir ja naudojasi. Ji pasitarnauja ir jūsų naudai. Norite viską sugadinti? Norite, kad jis pasijustų kaltu? Tuomet ir klauskite!

Beje, pasitaiko ir labai atviraujančių vaikinų, kurie pasako merginai visus savo slaptus norus, erotines fantazijas ir visas mintis, kylančias lytinio akto metu. Ar tikrai esate pasirengusi visa tai išgirsti?

Kodėl išsiskyrei su savo eks?

Kai kurios merginos yra pasiryžusios sužinoti viską viską apie savo vyriškio praeitį. Kas gi gali būti svarbiau nei sužinoti, ar tu tikrai nesi blogesnė už buvusią žmoną ar draugę, ar jis buvo laimingas su jomis, o gal laimingesnis su tavim? Ar tikrai tie santykiai nutrūko negrįžtamai? Iš tikrųjų nereikėtų domėtis nei vienu iš šių punktų.

Manote, kad sužinodama kitas istorijas jūs neužlipsite ant to pačio grėblio? Tačiau gal vyras padarė kažkokias išvadas dėl įvykusių skyrybų, gal jis pats visiškai pasikeitė? Juk gali būti, kad dabartinis vyras ir vyras prieš pusmetį – tai absoliučiai du skirtingi žmonės.

O vat imkite ir papasakokite, kaip liejote ašaras dėl Artūro, kuris jus metė, kaip skambinote jam naktimis ir rašėte eilėraščius, atakuodama Feisbuke žinutėmis. Paraudote? Čia gi jūsų praeitis, ir ji padės jūsų dabartiniam vaikinui sužinoti apie jus daugiau... Taigi, gyvenime kiekvienas turime momentų, apie kuriuos nelabai norisi kalbėti. Leiskite praeičiai būti praeitimi.

Tau su draugais linksmiau leisti laiką?

Gyvenai sau ramiai, kol šalia neatsirado jis. Ir staiga tu išėjai iš proto. Norėjai, kad jis šildytų šoną visą laiką, skambintų bent dešimt kartų per dieną, o kiekvieną rytą atsivestų tave į savo darbą ir pristatytų kolegoms: „Štai mano mylimoji!“ Ir, žinoma, bet kokį užsiėmimą praleistų tik su tavim: temptųsi į alubarį, futbolo ar krepšinio varžybas, užsuktų kartu su tavim į garažą. Bet ne! Jis visai nenusiteikęs vedžiotis tavęs po „berniukiškus“ susitikimus ir vis pareiškia, kad jam reikia pabūti vienam. Tai kur gi ta meilė?

Kai kurie vyrai bando apjungti du dalykus – malonumą ir naudą – į vieną, taip suvesdamas savo merginą su draugais. Bet ar tau patiktų sėdėti pilname nuo cigarečių dūmų kambaryje, žiūrėti futbolo varžybas Čekija-Lietuva, gerti alų ir raugėti nuo jo? O gal vis dėl to norėtumėt kitąkart tokį vakarėlį aplenkti?

Duokite savo vaikinui kvėpuoti: „savas laikas“ reikalingas tiek vyrams, tiek ir moterims, nepriklausomai nuo to, ar jie myli vienas kitą. O jei tu myli iš tikrųjų, stipriai, privalai jam leisti būti tokiam, koks jis yra iš tikrųjų, be apsimetinėjimo geru berniuku. Tokiu atveju visas pasaulis suksis tik aplink tave – negi dar turite kam pavydėti? Vadovaukis strategija: kuo mažiau kontrolės, tuo geriau. Taktika: jokiais būdais neklauskite „kaip pasėdėjote?“ Juk tikrai žinote, kad neatsakys arba atsakys ne viską. Gerų santykių paslaptis – pasitikėjimas. Juk nori, kad mylimas žmogus būtų laimingas? Tuomet leisk jam elgtis taip, kaip jam patinka. Nebent nori greitų skyrybų.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
seniai kazka panashaus logishko skaichiau
Gal ir yra kazkiek tiesos..
Naujas komentaras