5 Kristiano Grėjaus pamokos vyrams ir meilužiams

 
5 komentarai
Pasaulinė statistika rodo, kad visame pasaulyje ir Lietuvoje perkamiausias romanas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ - knygą ne tik moterims. Anglijoje jau kuriami džentelmenų klubai "Vyras pagal Grėjų", kuriame jie mokomi visų moters gundymo paslapčių.

Nors damos labai domisi jaunu ir patraukliu milijonieriumi Kristianu Grėjumi, bet juo juk gali būti kiekvienas vyras, juolab, kad jis toks patrauklus ne tiek dėl pinigų, bet ir dėl savo merginimo ypatumų. Nenuostabu, kad daugelis vyrų nori būti aukštinamais savo moterų, kaip kad šio erotinio romano herojus, tad štai keli patarimai jiems:

1. Nepamirškite įžanginių glamonių!

Gera įžanga yra privaloma moters seksualinio apetito augimui ir jos pasitenkinimui. Ir čia tikrai nekalbama apie banalius dalykus tokius, kaip sėdmenų sugriebimas ar krūtinės pamaigymas, viskas gali prasidėti dar Jūsų mylimosios galvoje radus seksualų raštelį ar sulaukus provokuojančio Jūsų skambučio.

Tad įdėkite šiek tie pastangų ir sukelkite moters smalsumą, priverskite ją laukti nakties. Veikiantis metodas: pPadovanokite prieš išeidamas į darbą jai seksualius naktinukus ir pasakykite, kad lauktų jais pasipuošusi ir pasiruošusi audringai nakčiai. Grįžę nepulkite „prie reikalo“, verčiau apdovanokite ją bučiniais, atsiklaupkite prieš ją ir paglamonėkite klitorių ir jau kai jūsų dama nebegalės tverti savo kailyje, tik tada apdovanokite ją aistringu seksu.

Kristianas Grėjus visada iškeldavo savo mylimosios malonumą į pirmą vietą. Jis leisdavo suprasti, kad Anastazija yra jo vienintelė aistra, vienintelė moteris šalia kurios jis jaučiasi geriausiai - pasinaudokite ir Jūs šiuo patarimu.

2. Pagilinkite savo žinias apie seksą!

Moterys jaučiasi laimingos atiduodamos save į vyro, kuris žino, ką ir kaip reikia veikti miegamajame, rankas. Tad misijonieriaus poza dešimtą kartą iš eilės, deja, jau nebenustebinsite. Moterys mėgsta eksperimentuoti, tačiau retai pačios tai inicijuoja. Nustebinkite jas naujovėmis! Tik nepamirškite išsiaiškinti jų ribas, mat vienos gali sutrikti pamačiusios sekso prekes, kitoms tai normalu ir teks pasukti galvą, kad jas nustebintumėte.

  3. Padarykite ją savo visatos centru.

Nereikia būti milijonieriumi, kad Jūsų moteris jaustųsi ypatinga!  Neleiskite, kad rutina ar darbai galutinai išbalansuotų Jūsų mintis – užmigus vaikams – pabučiuokite savo žmonos rankas ar kojų pirštukus, leiskite jai pajausti, kad jos kūnas yra mylimas, kad jos ilgimasi ir net jei neturite jėgų aistringai nakčiai, pabučiuokite jos kaklą, paglostykite galvą ir pakuždėkite, kad nėra pasaulyje tokios vietos, kurioje norėtumėte būti labiau.

4. Priklausomybės ir dominavimo pamokos.

Ir nors moterys jau senai kovoja už nepriklausomybę nuo vyro, tačiau ne visos priklausomybės formos joms yra nepriimtinos. Lovoje jos mielai tampa paklusniomis ir gležnomis, jei partneris tinkamai moka dominavimo pagrindus. Todėl nepatingėkite ir jei trūksta žinių šioje srityje – peržvelkite mūsų gidą.

5. Derybų menas.

Anastazija, kaip ir kiekviena moteris turi savų reikalavimų, o Grėjus – savų. Būtent jo mokėjimas atrasti balansą ir savo partnerės norų paisymas, padaro jį tokiu rafinuotu ir geidžiamu meilužiu. Juk nuo senų laikų girdime, kad moterys myli ausimis, dar labiau jos vertina kai partneris klausosi, ką jos sako, ypač kalbant apie intymius dalykus. Grėjus taip pat nevengia atvirų ir provokuojančių pokalbių, po kurių savo moters nepalieka tyloje, ji gauna visus atsakymus, o kompromisai ieškomi tol, kol jie tenkina abi puses.

 
Komentarai (5)
konkrecios nesamones
Prie ko cia tas Bomeris, man jau vemt vercia, kad ji kisa i ta sudina filma, normalus tas aktorius, o ta role tokiame pigiame sude tik sugadins jo karjera ir is viso kas per sudas ta knyga.
sutinku su auste :)
Kiekviena moteris nori siu dalyku is vyru. O tu pim matyt seno sukirpimo... nors ir tie seniai moters poreikiu nesamonem nelaiko
pinigine nebent suzawi o ne tokios nesamones.
Naujas komentaras