5 požymiai, kad nesate pasiruošęs santykiams

istockphoto-493659014-612x612.jpg
 
Ar jums nesiseka meilėje? Daugybė žmonių myli pačią meilės idėją. Laikymasis už rankų, švelnūs bučiniai, vidurnakčio apkabinimai – tai skamba tiesiog nuostabiai. Trokštate žmogaus, kurio galėtumėte pasitikėti ir rūpintis, tiesa? Tačiau po kelių skaudžių ir traumuojančių skyrybų, ėmėte galvoti, kad gal būt dar nesate pasiruošęs santykiams?

Taigi, būti iš tiesų pasiruošusiam santykiams nėra tas pats kaip tiesiog norėti jų. Jei nesate pasiruošęs prisiimti atsakomybės būti su partneriu, yra gana nemaža tikimybė, jog santykiai pasibaigs ne itin gražiai. Pateiksime penkis požymius, kad nesate pasiruošęs santykiams, net jei manote, jog esate.

1. Vis dar galvojate apie buvusią meilę

Jei vien nuo minties apie buvusį partnerį suspaudžia širdį, greičiausiai, praėjo per mažai laiko emocijoms susitvarkyti. Sielvartas gali trukdyti judėti į priekį, pasitikėti ir sukurti intymumą. Jei sielvartaujate dėl buvusių santykių, ar nuolatos galvojate, kodėl įvyko skyrybos, jūs greičiausiai nesate emociškai pasiruošęs naujiems santykiams.

2. Nenorite keisti savo įpročių dėl kito

Santykiai reikalauja darbo, atsakomybės ir atsidavimo. Taigi, pagalvokite apie savo simpatiją ir paklauskite savęs: „Ar esu pasiruošęs pokyčiams dėl šio žmogaus?“ Jei atsakymas neigiamas, tai esate patenkintas dabartine savo padėtimi, arba nesutikote tinkamo žmogaus, dėl kurio norėtųsi padaryti bet ką.

3. Žmonės, kurių dėmesio siekiate, nesidomi santykiais ir įsipareigojimais

Jei nuolatos siekiate dėmesio tų, kurie nenori įsipareigojimų, tai gali būti ženklas, kad jūs pats nesate pasiruošęs rimtai įsipareigoti. Jei tikrai trokštate santykių, rasite žmogų, kuris nori to paties, būkite kantrus. 

4. Esate vienišas ir nuobodžiaujate, galvojate, kad santykiai padės tai įveikti

Jei pabodo būti vienam ir stebėti draugus, kurie vaikšto į pasimatymus ar džiaugiasi gražiomis draugystėmis, arba manote, kad buvimas su žmogumi padarys jus laimingą, laikas permąstyti savo motyvus siekiant santykių. Tuštumos ir vienišumo jausmas po skyrybų yra normalus, juk nebeleidžiate laiko su partneriu. Praleiskite daugiau laiko su draugais, kurie tikrai leis pasijusti geriau, o ne ieškokite kuo pakeisti „eks“.

5. Jums norisi santykių todėl, kad visi draugai turi antrą pusę

Kartais tikrai lengva pasijusti, jog tik jūs vienintelis esate vienišas ir neturite antrosios pusės. Tačiau tai tikrai nėra tiesa. Jei pagrindinė priežastis, kodėl norite santykių yra ta, jog visi aplink turi partnerį, pabandykite daugiau laiko praleisti su pačiu savimi. Kol neišmoksite mylėti savęs, tol negalėsite mylėti nieko kito.  Be to, susitikinėjimas su savimi gali būti labai smagus! 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras