5 tipai, netinkantys darbiniam romanui

 
Darbinis romanas dažnai gali nulemti daugybę nemalonumų tiek darbe, tiek apskritai asmeniniame gyvenime. Svarbiausia ir daugiausia priklauso nuo to, su kokiu žmogumi susitikinėjate.

Neseniai atliktame tyrime dalyvavo daugiau nei 2000 žmonių, iš kurių 59 proc. yra turėję romantinių santykių su savo kolegomis. 30 procentų respondentų prisipažino, jog tai iš tiesų paveikė jų asmeninius ir profesinius santykius  su kitais aplinkiniais, kolegomis.18 procentų žmonių teigė, jog dėl darbinio romano buvo priversti palikti ar pakeisti darbovietę.

Taigi, tyrėjai sudarė 5 netinkamiausių darbiniam romanui tipų sąrašą.

1. Praktikantas

Niekada nesivelkite į romantinius santykius su praktikantais, asistentais ir kitais pavaldiniais. Apie tai sužinoję kolegos gali įžvelgti daugybę nesąžiningų vertinimų, „korupcijos“ ir t.t. Apskritai, tai nepalanku jūsų įvaizdžiui.

2. Programuotojai

Žinoma, labai palanku užmegzti romaną su IT specialistu ar specialiste vis užsukant pasikonsultuoti dėl technologinių problemų. Tačiau romanui pasibaigus turėsite kentėti gėdą eidami prašyti pagalbos arba išmokti viską susitvarkyti patys.

3. Viršininkas

Tiek sužinojus kolegoms, tiek nesėkmingai pasibaigus jausmams, romantikai ar aistrai jūsų profesinė reputacija gali kristi ypač žemai. Verčiau to išvengti!

4. Viršininko sutuoktinis

Santykiai su antrąją pusę turinčiu žmogumi – bet kokiu atveju nėra labai gera idėja. Seksas su viršininko sutuoktiniu – greičiausias būdas susižlugdyti karjerą.

5. Biuro plevėsa

Susitikinėjant su mergišiumi ar daug vyrų turėti mėgstančia moterimi ne tik rizikuojate savo reputacija, bet taip pat galite likti įskaudinti ir kentėti kas dieną matydami buvusį partnerį darbe, turėdami su juo bendrauti ir pan.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras