5 triukai, kuriais vyrai užvaldo moterų mintis

 
Prisimenu save, tiek besižavinčia geriausiu mokyklos bėgiku, tiek vyruku, kuris nė trupučio nebuvo patrauklus. Ne vienerius metus galvojau – kas gi traukia moteris? Sportiško sudėjimo gražuoliai? – Nebūtinai. Brangias mašinas vairuojantys ir pinigais aptekę vyriškiai? – Neilgai. Perspektyvūs ramūs jaunuoliai? – Retai.

Perkračiusi savo patirtį ir paskaitinėjusi protingų mokslininkų atliktus tyrimus, priėjau prie išvados, jog vieno tipažo, kuris trauktų visas moteris, būti negali. Visgi yra tam tikros savybės, kurios daugumai imponuoja. Išrinkau ir Jūsų dėmesiui, mergaitės ir moterys, pateikiu būdingiausias. Neapsigaukite, neužkibkite – dažnai vyrai šias savybes turi laikinai, o dažnai tiesiog suvaidina turį.

Tylus, susikoncentravęs į savo veiklą/pomėgį

Tai gali būti mokslo sritis, socialinis tinklas, kopimas į kalnus, važinėjimas motociklu ir panašiai. Svarbiausia, jog jis taip domisi tam tikra sritimi, kad daugelis žino, į ką kreiptis, prireikus pagalbos ar konsultacijos. Vyras būna tiek įnikęs į savo veiklą, jog galima manyti, kad jam visiškai nesvarbios moterys. Jis ta veikla gyvena, tai jo aistra.

Pakliūsi į spąstus, jeigu taip pat tuo domiesi ir teks su juo susipažinti.

Herojus, nekreipiantis dėmesio į savo išvaizdą ir elgesį

Paprastai toks vyras išoriškai patrauklus. Jis mėgsta sudaryti įspūdį, jog nesirūpina savo išvaizda (kelių dienų barzdelė, paprastučiai marškinėliai, smuktelėję džinsai). Taip pat nereikšmingai elgiasi. Jam visiškai nesvarbu su kokio statuso žmogumi bendrauja. Dažnai propaguoja laisvę, nepriklausomybę. Toks vyriškis tiesiog be pastangų tampa mokyklos, universiteto, darbo ir t.t. aplinkos herojumi.

Pakliūsi į spąstus, jeigu Tave labiau domina vyro išorė, nei vidus.

Dosnus džentelmenas, kuriam moters noras – įsakymas

Jis netgi gali skųstis pinigų trūkumu, tačiau pasiskolins vien tam, kad atneštų moteriai pirmųjų braškių iš gretimo turgelio. Toks vyras dažniausiai užima gerą postą darbe, turi savo kompaniją ir panašiai. Tokių vyrų daug kriminaliniame pasaulyje. Šis vyras mėgsta savo pinigais parodyti, jog aprūpina savo moterį viskuo, ko ši geidžia.

Pakliūsi į spąstus, jeigu laimę matuoji pinigais.

Suvedžiotojas, meilužis, kuris patiks devynioms iš dešimties Tavo draugių

Tikra tiesa, jog mums moterims patinka tas vyras, kurio pavydi mūsų draugės, geidžia praeivės gatvėje ir giria mūsų močiutės. Tai visiškai nesusiję vien su puikiai išvaizda, pinigais, iškalba ir panašiai. Toks vyras turi ne visada apibrėžiamų savybių, kurios it magnetas traukia aplinkines dailiosios lyties atstoves.

Pakliūsi į jo spąstus, jeigu mėgsti didžiuotis tuo, ko negali turėti kitos.

Juokdarys, pavergiantis aplinkinių dėmesį

Jis tiesiog toks, jog pakanka prasižioti ir pelno auditorijos palankumą. Toks vyras neliks nepastebėtas. Jis gali atrodyti taip, jog niekada nesižavėtum, tačiau humoro jausmas užburia taip, jog šį vyrą pradedi tiesiog dievinti ar net persekioti.

Pakliūsi į jo spąstus, jeigu mėgsti maudytis šlovės spinduliuose. Juk tai Tavo vyriškis kausto žmonių dėmesį!

 
Komentarai
Naujas komentaras