5 žingsniai kaip pamiršti vaikiną

a4571be8386f01ef__WK_4528.jpg
 
9 komentarai
Mes, merginos, dažniausiai esame per daug patiklios. Ieškodamos tikrosios meilės vis susidedam ne su tais vyrais, kurie tik naudojasi ir naudojasi mumis.

Kažkodėl vyrai, sudaužę mums širdį, dažniausiai yra lyginami su ožiais. Galima teigti, kad tai gyvūnų diskriminacija. Tai ne ožiai, tai – vorai.

Argi ne taip? Iš pradžių įpainioja į savo intrigų voratinklį, po to suvilioja, išnaudoja savo auką ir palieka ją varginančiai mirčiai be kvapo. Ar jums patinka būti pasmerktai musei? Jei ne, tuomet atėjo laikas veikti. Kiek gi galima stotis vis ant to pačio grėblio?

Taigi, prieš jus penki žingsniai, kurie jums leis tai padaryti – pagaliau jį pamiršti!

1 žingsnis: atsikratyk prisiminimų

Visų pirma, ką reiktų padaryti, norint atsikratyti žmogaus, išmesti lauk iš galvos visus prisiminimus. Neįmanoma iš karto sąmonei liepti negalvoti, ypač jei jūsų santykiai truko „ilgą ilgą gyvenimą“. Paprasčiausiai užsidaryk kambaryje, įsijunk tyliai muziką ir prisimink. Prisimink viską, kas buvo: gera, bloga, skausminga, malonu. Norisi verkti – verk, nes su ašaromis išeina ir liūdesys. Paprasčiausiai duok sau žodį, kad tai bus paskutinės tavo ašaros, skirtos šiam žmogui.

2 žingsnis: pakeisk gyvenimą

Kitas rytas taps ne šiaip sau rytu. Jis taps pirmuoju tavo naujo gyvenimo rytu. Tu atsikelsi anksčiau ir išmesi viską, kas tik primins apie tai, ką nori pamiršti. Ištrink galų gale visus SMS pranešimus, pašalink jo kontaktus iš visų socialinių tinklų internete, iškratyk į šiukšlinę visas jo dovanas.

Tai nereiškia, kad tu daugiau niekada su juo nebendrausi. Tai reiškia, kad tam tikru periodu tau geriau nieko nematyti, kas gali iššaukti prisiminimus – juk ne veltui tu jų atsisakei. Viską šią dieną daryk ne taip, kaip esi įpratusi. Jei ateidavai laiku į darbą, šiandien pavėluok. Pakeisk įprastinę dienotvarkę ir tai tau padės pradėti naują gyvenimą.

3 žingsnis: Įgyvendink svajonę

Tikriausiai turi svajonę. Gal dar vaikystėje svajojai tapti balerina? Norėjai dainuoti? Svajojai piešti, tačiau manei, kad neturi gebėjimų? Pats laikas įgyvendinti savo svajonę! Šiais laikais tikrai surasi nemažai kursų suaugusiems. Padaryk tai, ko visada norėjai. Tai bus pramoga tau, užims tavo laiką ir padės pamiršti nereikalingas mintis.

4 žingsnis: Kuo daugiau pažinčių

Eilinė klaida tokioje situacijoje – užsidaryti savyje. Bendrauk su žmonėmis, užmegzk kiek įmanoma daugiau naujų pažinčių, taip pat ir su priešingos lyties atstovais. Sutik, juk tai nieko neįpareigoja. Tačiau yra auksinė taisyklė, kad pleištas išmušamas pleištu. Kuo daugiau bendrausi, tuo didesnė tikimybė, kad atsiras tinkamas „pleištas“. Ir greičiausiai tu net nepastebėsi, kaip tai įvyks.

5 žingsnis: Priimk esamą situaciją

Kai atliksi visus šiuos sudėtingus žingsnius, tu, žinoma, vis tiek neatsisakysi visų minčių apie žmogų, kuris suteikė tau skausmą. Tačiau tu sugebėsi žvelgti į susidariusią situaciją visiškai kitaip ir ją priimsi tokią, kokia ji yra šiuo metu. Priimk ją, atsisveikinus su praeitimi ir žvelgdama į ateitį.

Žinoma, ateitis taip pat gali turėti ne vieną debesiuką, pritemdantį džiaugsmo akimirkas. Tačiau, patikėk, malonių momentų bus tikrai ne mažiau nei kad praeityje.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (9)
Palieka....ir dar kaip. Gal but per kvaili, kad ivertint jos geruma arba tiesiog su gera jam pasidaro niobodu
O ka daryti kai yra bendru vaiku? Juk tada realiai igivendinamas lieka tik 5 zingsnis...
geru merginu niekas nepalieka,poros dabar tokios trapios kaip sausainiai...sakyciau ne angelai ir susidraugauja po to ir abu kaukia...pasakysiu viena gera ka daryt(((KENTETI!!!)))
Salia reklamuoja vaista- isigykite vibratoriu ir susiraskit meiluzi:)
Nelaimingą meilę reikia pakeisti laiminga. Lygiai kaip žalingi įpročiai: jų reikia ne atsikratyti- lengviau pakeisti kitais.
'Tačiau yra auksinė taisyklė, kad pleištas išmušamas pleištu. Kuo daugiau bendrausi, tuo didesnė tikimybė, kad atsiras tinkamas „pleištas“. Ir greičiausiai tu net nepastebėsi, kaip tai įvyks.'sako jums atejo laikas veikti,uzsokti vel ant tokiogreblio... :D:D
Kokius čia vėjus rašo krč nereik čia tos jo,ar jos patirties :DDD Smyrda negyvais žodžiais.
paveluoti i darba pades pamirsti vaikina... ;D siaubas, kokie vejai
hey, 5 zingsniu kaip pamirsti mergina irgi praverstu :)
Naujas komentaras