6 dalykai išduosiantys, kad ji norėtų tavo vyro

A-man-with-two-women.jpg
 
2 komentarai
Ne tik moterims patinka dėmesys – vyrams taip pat. Moteris gali klestelėti ant vyro kelių, imti jam už rankų, o jis vis tiek sakys: „Baik tu! Juk mes tik draugai!“

Ir po tokių atsikalbinėjimų pradedi abejoti savo, kaip moters, gynybiniais instinktais. Gal išties ta blondinė nėra vyrus vagianti „blogietė“ ir ji net neturi ketinimų permiegoti su tavo vyru. Gal ji iš tikrųjų TIK draugė. Tačiau apsijuokti nesinorėtų.

Galite pastebėti, kad yra tam tikros klišės, kurios yra labai veiksmingos verbuojant svetimus vyrus. Tad, moterys, ištempkite ausis ir skelbkite pavojų, jei išgirdote štai tokias frazes:

1. „Ar jis turi brolį?“ Akivaizdu, kad jai patinka tavo vyras, tad ji nori kažką nukopijuoti. Jei atsakymas yra „ne“, juk ir taip aišku į ką ji kesinsis.

2. „Tavo žmonai tai neįdomu? O man įdomu! Greičiausias būdas suartėti – rasti panašumų. Tad jei tu nesi mokslininkė, buuum! Aš esu. Suprantate, kaip tai veikia?

3. „Aš niekada nebūsiu tokia graži, kaip tavo žmona.“ Tai paprasčiausia manipuliacija. Iš pradžių atrodo, kaip paprastas komplimentas. Bet taip nėra. Tai tik būdas pradėti pokalbį apie grožį ir įrodinėjimą, kas yra grožis.

4. „Ar tavo žmona tokia pati padūkus (kaip ir aš)?“ Čia viskas labai akivaizdu. Ir net nėra ką šnekėti.

5. „Ar tu pietauji vienas?“ Jei moteris užduoda tokį klausimą vyrui, ji tikrai nesiruošia jo gailėtis. Bet tik prisijungti prie jo. Tik nepatikėkite tokiu kvailu pasiteisinimu, jog tai tik „draugų pietūs“.

6. „O! Mano vaikinas NIEKADA to dėl manęs to nepadarytų. Tu TOKS šaunuolis!Padlaižūnė. Ji priverčia vyrą pasijusti ypatingu ir išaukštintu. Tiesa, neblogos mintys.

Taigi, ištempkite ausytes ir saugokite savo vyrus!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
:*
Yra tiesos...
Naujas komentaras