6 nuostabaus sekso paslaptys

19631290-0-image-a-8_1570899264644.jpg
 
Jeigu dabartinis Jūsų lytinis gyvenimas neprimena tobulo sekso, mes skubame jums į pagalbą ir dalinamės keliais vertingais patarimais. Ir visiškai nesvarbu, kiek Jums yra metų, šie šeši triukai tikrai veikia!

Orgazmas - pagal grafiką!

Dažniausiai,  lovos reikalus poros suplanuoja jau iš anksto, tačiau atėjus vakarui, visi pažadai tiesiog išgaruoja ir norisi tiktais miego! Nepasiduokite ir pažadus ištesėkite bet kokia kaina. Atskirai, ar kartu su partneriu, užsibrėškite tikslą - kiekvieną dieną (pavyzdžiui, iki vidurnakčio) pasiekti orgazmą. Jog pažadą būtų lengviau ištesėti, suteikite savo seksualumui prioritetą. Kaip? Svarbiausia atsipalaiduoti ir  erotiškai nusiteikti. Galbūt išlaikyti aukštą seksualinį temperamentą padės kelnaitės su juostele, afrodiziakai, o gal vakaro seansą pagyvins kino filmas su erotiškomis scenomis?


Atvirai

Daugelis tėvų vengia su vaikais kalbėtis intymiomis temomis ir apie tai nešneka garsiai. Neretai mamos ir tėčiai pasitelkia išradingumą seksualinio švietimo srityje. Tačiau  pasakos, jog vaikus atneša gandras, turi liūdnų pasekmių ateityje. Net ir sulaukus pilnametystės, žmonės gėdijasi kalbėtis apie seksą, lyg ši tema būtų tabu. Vengimas aptarinėti savo seksualinį gyvenimą su partneriu, nieko gero nežada. Nebijokite su mylimuoju pasidalinti garsiai to, ką intriguojančio ir gėdingo perskaitėte internete ar spaudoje. Net ir su jumis asmeniškai nesusijusios intymios temos, padės pagerinti lovos reikaliukus ir suteiks daugiau pasitikėjimo savo jėgomis užmezgant glaudų ir intymų kontaktą. 

Poilsis galvai

Reikia pripažinti, kad didžioji dalis impotencijos, frigidiškumo ir nepasitenkinimo seksu problemų, pastebimas tarp protinį darbą dirbančių žmonių. Tad jeigu kenčiate nervinę įtampą ir stresą, svarbu išmokti iškrauti neigiamas emocijas ir pailsėti nuo erzinančių minčių. Skirkite bent pusvalandį laiko galvos poilsiui. Grynas oras ir gilus kvėpavimas - bene geriausius ginklas kovoje su stresu. Net ir tada, jei oras už lango nedžiugina, išeikite pasivaikščioti. Tokia kasdienė praktika ne tik leis susidoroti su vidiniu nerimu, bet tai turės ir teigiamos įtakos lytiniam gyvenimui. 

Kegelio pratimai

Kegelio pratimus rekomenduoja daugelis ginekologų. Kegelio pratimai padės sustiprinti gimdos ir dubens raumenis ir ženkliai pagerins pačio sekso kokybę. Džiugi žinia ta, kad šiems pratimams nereikia skirti papildomai laiko. Juos sėkmingai galite atlikti vaikštant ar vairuojant. Klasikinis pratimas - suspauskite savo tarpvietės raumenis, suskaičiuokite iki 6 - 8 sekundžių, o tada palaipsniui atpalaiduokite. Šį pratimą kartokite 10 kartų, tris kartus per dieną. Jog Kegelio pratimai atneštų greitesnį efektą, galite pasitelkti ir tam skirtus kamuoliukus – trenerius. 

Dieta

Mokslininkai nustatė tiesioginį ryšį tarp didelio cholesterolio kiekio ir seksualinio susijaudinimo. “Blogasis” cholesterolis užkemša kraujagyslių sieneles ir neleidžia kraujui aprūpinti vidaus organų deguonimi ir kitomis reikalingomis medžiagomis. Dubens ir lytiniai organai jokia išimtis. Dėl šios priežasties vyrams gali tapti sunkiau pasiekti susijaudinimą, o moterims - orgazmą. Norintiems mėgautis pilnaverčiais lytiniais santykiais, vertėtų atkreipti dėmesį į mitybą ir gyvulinės kilmės riebalų vartojimą. Į savo mitybos racioną įtraukite ir natūralius afrodiziakus: migdolus, austres, braškes, šokoladą ir tokius prieskonius, kaip kardamonas, cinamonas bei karis. 

Trijų minučių komplimentas

Ar dažnai savo antrajai pusei sakote komplimentus? Neretai, per kasdienius buities darbus ir  rūpesčius tiesiog pamirštame ištarti tokius ausiai mielus žodžius: “Koks tu geras”, “Koks tu seksualus”, “Tau labai tinka ši skylėta maikutė”. Neleiskite komplimentui paskęsti mintyse ir neigiamus dalykus pakeiskite teigiamais. Stebėtina, tačiau tokia trijų minučių komplimentų terapija, kuo puikiausiai gali susidoroti su nerimu bei stresu, o kuo mažiau neigiamų emocijų, tuo didesnė tikimybė pasiekti orgazmą!


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras