6 požymiai, jog esate pasiruošęs susitikinėti iš naujo

pora-pasimatymas-72300170.jpg
 
Iš kur galite būti tikri, jog esate vėl pasiruošęs vaikščioti į pasimatymus po skyrybų, kurios baigėsi žodžiais “būkime draugais”, ar susirašinėjimu, kuris nulėmė tai, jog vienas kitą užblokavote visuose socialiniuose tinkluose ir nuo to laiko nebesikalbate?

Sunku būti tikram, bet yra tam tikri ženklai, kurie parodo, jog atsigavote ir esate labiau pasiruošęs naujiems pasimatymams. Pateiksime šešias užuominas. Jei daugiau nei pusei negalite pritarti, susitikinėti dar nesate pasiruošęs ir turite susikoncentruoti į gijimo procesą. Tačiau, jei į daugelį galite atsakyti teigiamai, sveikiname! Laikas grįžti į rinką ir susitikinėti su naujais žmonėmis.

1. Mintis apie kažką naują gyvenime sušildo jūsų širdį

Žinokite, jog šis patarimas nėra apie vienos nakties nuotykius, patikėkite, tai nėra geriausias būdas, padėsiantis užmirštį buvusią meilę. Tačiau, jei tikrai perėjote visas išsiskyrimo stadijas ir pagaunate save galvojant apie mielą barmeną, taip pat nebeskelbiate savo socialiniame tinkle sentimentalių pasisakymų, reiškia, tikrai esate pasiruošęs naujiems santykiams

2. Jūs gal būt šiek tiek maloniai jaudinatės dėl to, jog kažkas rodo dėmesį

Žmonės po skyrybų, daugeliu atveju, net nepastebi, jei kažkas naujas rodo susidomėjimą jais. Prisiminkite, kaip lengva buvo dar visai neseniai kažkam, kas jumis domisi, pasakyti “ne”. Kai nuo “ne” pereisite prie “galbūt” arba tvirto “taip” - žinosite, jog padarėte progresą. Trumpai tariant, jei mintis apie naujo žmogaus buvimą šalia jūsų negąsdina, tada esate pasirengęs.

3. Vėl jaučiate

Ne, ne blogus jausmus. Vėl jaučiate pilve drugelius, tampomus nervus (maloniai) ir visus kitus malonius jausmus. Tai gali prasidėti beveik nepastebimai, tačiau, jei ėmėte jausti drugelius pilve, o gal net šiek tiek fejerverkų, kai su kažkuo flirtuojate, tada turėtumėte šias natūralias emocijas priimti kaip ženklą, jog esate pasiruošęs susitikinėti su kažkuo, bet tikrai ne su eks.

4. Rečiau prisimenate praeitį

Vietoje to, kad gręžtumėtės į praeitį, jūsų žvilgsnis po truputį krypsta ateities link. Tai reiškia, jog pagaliau galite klausytis sentimentalių dainų neprisimindami buvusios antros pusės. Supratote, jog gyvenimas aiškiai geresnis be jūsų eks, o jūsų mintys akivaizdžiai pozityvesnės. Tai yra puiku! 

5. Jūsų nebegąsdina lankymasis renginiuose ar bet kur kitur

Po skyrybų aplankantis vienišumo jausmas yra visiškai normalus, o tą laiką, praleistą vienatvėje, turėtumėte išnaudoti tinkamai. Tačiau, kai suvokiate, jog galite nepriklausomai vienas užsiimti kuo trokštate ir eiti, kur norite (pavyzdžiui, pasivaikščioti parke, nueiti į kiną, ar apsipirkti), nejausdami nerimo ar, kad tuoj mirsite, jūs esate pasiruošęs. 

6. Dažniau sakote “taip”, nei sakote “ne”

Ir “taip” atsakote ne tik draugai, kuris jau labai seniai bando su jumis susitikti, jūs sakote “taip” dažniau visomis prasmėmis. Atrodo, jog bundate iš gilaus sąstingio, kuris yra skyrybų dalis (visi tą žinome) ir dabar renkatės vakarėlį su draugais, vietoje vienišo vakaro namuose. Reikėtų pakelti tostą, nes jūs esate tikrai pasiruošęs susitikinėti iš naujo. Sveikiname! 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras