6 prasto meilužio požymiai

Fotolia_76316881_Subscription_Monthly_M.jpg
 
Kiekviena moteris svajoja apie tobulą meilužį. Nustatyti ar naujasis draugas yra geras lovoje, galima dar santykių pradžioje. Tai padės išvengti kartėlio ir nusivylimo ateityje.

Atkreipkite dėmesį į keletą ženklų, kurie išduos apie Jo žemą seksualinį temperamentą ir leis suprasti, jog naujas partneris nepasižymi tikro eržilo savybėmis. 

 

Taigi, 6 prasto meilužio požymiai:
 

1.  Neskanus bučinys

Vienas iš pirmųjų ženklų, bylojančių apie jo mažą libido, tai neskanus bučinys. Per  sausas bučinys greičiausiai atskleis, kad tolimesniuose santykiuose naujas draugas menkai sužadins aistrą jumyse. Tokiems vyrams seksas nėra pats svarbiausias dalykas pasaulyje. Tai gali būti  rimtas nesusiklosčiusių santykių  signalas. Per šlapias bučinys taip pat nėra labai gerai. Toks bučinys išduoda, kad jautrumas nėra jo stiprioji pusė. Jei partnerio bučinius visada lydi tyla, didelė tikimybė, kad laukia nuobodus ir neįdomus seksas. 


 

2. Grubus elgesys

Tokiam vyrui svarbiausia gauti pasitenkinimą pačiam.  Jis labiau už viską trokšta išlaisvinti savo instinktus, o partnerės gerovė jau ne toks ir svarbus dalykas. Tad išvaizdus, save prisižiūrintis, tačiau netaktiškas ir grubus vyrukas, nebūtinai bus toks pat seksualus ir lovoje.


 

3. Šnekorius

Puikus meilužis tikrai neatsisakys progos papasakoti apie savo seksualinius pasiekimus, tačiau jei jis nuolat tauškia apie savo buvusius meilės nuotykius ir  santykius su ankstesnėmis merginomis, yra didelė tikimybė, kad jis - prastas sugulovas. Pasak psichologų, žmonės, kurie daug kalba apie seksą yra savimi nepasitinkintys. Tad geriau jau pasikliauti liaudies išmintimi: mažiau kalbų, daugiau darbų!

 

5. Drovus žvilgsnis

Siekiant iš anksto nustatyti, koks jis yra meilužis, pažvelkite į jo akis. Jei jis droviai žiūri į tave, verta sudvejoti. Drovus žvilgsnis gali byloti apie  gėdijamasi lytinių santykių, o to pasekmės – pasyvumas lovoje ir žemas libido. Tačiau nedarykite kategoriškų išvadų vos pažvelgus jam į akis. Stebėkite kaip jo žvilgsnis keičiasi parodžius jam drąsų ir provokuojantį gestą. Nusuktas žvilgsnis visai nereiškia, kad jūs bloga viliokė, greičiausiai tai jis – prastas meilužis.

 

4. Nemoka šokti

Jei vaikinas išvedė jus šokti, tačiau matote, kad jo reikalai su ritmu yra visai prasti, geriau jau bėkite. Didelė tikimybė, kad žmogus, kuris nejaučia ritmo, nejaus ir jūsų kūno! Tad posakis "blogam šokėjui ir kiaušiniai maišo", turi ir tiesioginę  prasmę. Taip pat atkreipkite dėmesį ir į tai, jei partneris šokio metu  pernelyg stipriai jus prispaudžia prie savęs. Tai savanaudžio vyro ženklas. Greičiausiai jam lovoje svarbiausia patenkinti savo, o ne partnerės troškimus.


 

6. Blogas kvapas

Visai nesvarbu ar prastas kvapas yra natūralus, ar dirbtinis, šis ženklas nieko gero nežada. Tačiau už prastus kvepalus, kur kas blogiau yra natūralus nemalonus kvapas, dvelkiantis nuo jo drabužių. Daugeliui moterų žinoma nerašyta taisyklė: blogas kvapas – blogas seksas. Kartais net ir malonūs kvepalai gali užmaskuoti natūralų kvapą. Tad nesuklyskite ir nepasiduokite svaiginančiam aromatui, o stebėkite ir kitus ženklus. 
 

www.suaugusiems.lt

 

 

 
Komentarai
Naujas komentaras