6 prastos meilužės požymiai

elitedaily_Nemanja_Glumac_curvy_girl_problems-800x400.jpg
 
Kai yra problemų su seksu ir kada lovoje kažko trūksta, net geriausi santykiai pasmerkti žlugti. Tad kam gaišti laiką, pinigus, pastangas ją sugundyti, jei jos seksualinis temperamentas yra tiesiog mažas. Šiuo atveju karšto sekso greičiausiai nebus ir jeigu jūs pasižymite itin dideliu seksualiniu apetitu, geriau pasidomėti iš anksto, kokie yra prastos meilužis požymiai.

Pedantės ir švaruolės

Vienas iš svarbiausių bruožų, rodančių, kad su mergina gali kilti problemų lovoje, tai jos pedantiškumas. Paprastai  visos moterys rūpinasi švara ir higiena, tačiau jei pastebite jos tvarkingumą ir  didžiulį švaros poreikį, greičiausiai teks mėgautis ribotu seksu. Vargu ar su tokia mergina pasimylėsite paplūdimyje, per menstruacijas ir mažai tikėtina, kad ji pasakys „taip“ analiniam seksui. 

Tačiau tai dar ne viskas, pedantėms svarbi higiena ir tai kaip jos atrodo  sekso metu.  Gali būti, kad prieš sueitį  jai prireiks apsilankyti vonios kambaryje, pasipudruoti nosytę ar išsivalyti dantis. Be abejonės, tai gadina visą intymumą. 
 


Šaltas elgesys 

Kiekvienas vyras ir moteris turi savo temperamento lygmenį. Moters žemą temperamentą gali išduoti jos abejingumas ir mieguistumas bendraujant. Mažą seksualinį temperamentą turinčios merginos vargu ar žengs pirma žingsnį ir vargiai pirmos parodys iniciatyvą. Toks  moters elgesys visai nereiškia, kad ji yra kukli, išdidi ar pernelyg gerai išauklėta. Greičiau moters abejingumas išduoda apie jos mažą lytinį potraukį ar net frigidiškumą.Prasta meilužė – davatka

Prastos meilužės paprastai mėgsta pasislėpti už pamaldumo ir gėrio.  Ji mėgsta teisti kitų žmonių ydas, dievina gandus ir mėgsta veidmainiauti.  Toks moters elgesys rodo, jog ji turi ribotą mąstymą ir taip ji dažnai užkerta kelią gyvenimo malonumams. Pamaldi meilužė nemėgsta eksperimentuoti lovoje ir nesiryžta išbandyti novatoriškų sekso žaisliukų, naujų pozų ar sekso rūšių. Bloga meilužė – silpna

Prastos meilužės turi mažą energijos lygį ir tai atsispindi išorėje. Mažesnį  energijos lygį išduoda moters lėtumas, nervingumas ir  bailumas.  Dailiosios lyties atstovės turinčios nedaug energijos nemėgsta skubėti ir verstis per galvą ką nors darydamos. 
 

Prasta meilužė nemėgsta sporto

Sportas glaudžiai susijęs su seksu. Juk ir pats seksas yra sportas. Tačiau jei mergina nemėgsta sporto ir aktyvaus gyvenimo būdo, vargu ar jai džiaugsmo suteiks intymumas. Tiesą sakant, didelio malonumo su tokia moterimi gali nesitikėti ir vyras. Mažai judančio ir tingaus žmogaus raumenys yra  vangūs ir silpni, o tai tikrai nepagerina sekso kokybės. 


Apgaulingas švelnumas

Žemą seksualinį temperamentą turinčios damos mėgsta manipuliuoti gerumu ir rodo ypatingą švelnumą savo partrneriui, kai nori šio to mainais (pavyzdžiui, dovanų).  Jei moteris yra švelni ir meili jums, tačiau gali be sekso apsieiti ilgą laiką, tai rimtas pavojaus signalas, įspėjantis, jog  ji ne tik prasta meilužė, bet ir yra frigidiška.


Jeigu esate karštas vyrukas ir susipažinęs su mergina pastebėjote šiuos požymius, verčiau iš tokių santykių daug nesitikėkite. Seksualinis nesuderinamumas tikrai egzistuoja ir kartais yra geriau susirasti tinkamesnę partnerę, negu bandyti suklijuoti tai, kas nė nedera.


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras