6 taisyklės, padėsiančios pritraukti svajonių jaunikį

49.jpg
 
2 komentarai
Kai kurios moterys tiesiog maudosi vyrų dėmesy, o kitos mėnesių mėnesius sėdi pažinčių svetainėse, bet taip ir nenueina bent į vieną pasimatymą. Atsakinėdami į šį klausimą psichologai nustatė, kad visos problemos yra mūsų galvoje, o norint sutikti savo svajonių vyrą reikia laikytis 6 paprastų taisyklių.

Atleiskite praeičiai

Santykiai tarp vyro ir moters prasideda dar vaikystėje, o mergaitės ne visada mato gerą pavyzdį. Jei šeimoje girtuokliaujama, tėtis smurtauja prieš motiną, labai tikėtina, jog ir užaugusi mergina imituos skausmingas savo šeimos situacijas ir kartos tėvų klaidas. Pabandykite paleisti praeitį ir pamiršti senas nuoskaudas.  Kiekvienas žmogus yra skirtingas ir kiekvienas padės sukaupti tam tikrą patirtį. Ji neprivalo būti laiminga, tačiau kiekviena patirtis prideda išminties. Nebijokite patirti nesėkmes. 

Išreikšti savo norus

Prieš ištariant frazę „Myliu tave“, pirmiau sužinokite, kokia yra tikroji žodžio „Aš“ reikšmė. Požiūris į save ir savo gyvenimą tikrai veikia, nes žmogus , kuris negerbia savo tapatybės ir laiko save vidutinybe, mažai tikėtina, kad pritrauks dorą žmogų, su kuriuo bus galima sukurti laimingus santykius. Išmokite priimti save tokį, koks esate ir atsikratykite kompleksų. Žinoma, numetus pora kilogramų galite pasijusti geriau ir išsivaduoti nuo nemeilės sau, tačiau net jei to padaryti ir nepavyksta, nesmerkite savęs. Jūsų trūkumai yra tik jūsų subjektyvi nuomonė. Ir jei naujajam gerbėjui jūs atrodytumėte šlykšti, vargu ar gautumėte iš jo dėmesio.

Dirbkite su savimi

Įsivaizduokite, jog moteris įsivaizduodama savo svajonių vyrą, tiesiog ima ir tampa ja. Tarkim,  norite pritraukti naftos kompanijos magnato dėmesį. Šiuo atveju jums greičiausiai reiks prisiderinti prie jo garderobo. Taigi, aukštos kokybės seksuali suknelė, palaidi plaukai ir aukštakulniai – neišvengiama. Galbūt jūs nekandidatuojate į turtingiausių porelių TOP 10 ir jums svarbu, kad jus ir jūsų būsimą partnerį sietų bendri interesai, pavyzdžiui, sportas? Drąsiai bėgiokite ir dairykitės galimo jaunikio varianto, tik prieš tai prisiderinkite prie jo.Sportinė apranga, į uodegėlę surišti plaukai padidins potencialių kandidatų dėmesį jūsų atžvilgiu. 

Sukurkite tinkamą erdvę

Jei esate vieniša, jūsų kambarys tikriausiai primena tikrą moteriškumo oazę. Negerai. Norėdamos pritraukti vyriškąją energiją, privalote atkreipti dėmesį į jus supančią aplinką. Vienas, kitas vyriškas atributas jūsų kambaryje, tikrai nepavers jūsų kambario dirbtuvėmis. Įsigykite vyriškų šlepečių porą. Jei miegate sofoje – lovoje, miegokite   išskleistoje lovoje. Taip sukursite daugiau vietos ateiti  vyriškajai energijai į jūsų gyvenimą.

Ar jis potencialus kanditadas? Meskite tai iš galvos

Pastebima įdomi tendencija – kuo savo gyvenime mažiau bandome pakeisti esamą konkrečią situaciją, tuo paprasčiau viskas išsisprendžia savaime. Meilė nėra išimtis. Taigi, nustokite į kiekvieną sutiktą vyrą ar moterį žiūrėti kaip į potencialią antrą pusę. Žvelkite į viską paprasčiau, išmokite džiaugtis neįpareigojančiu flirtu ir tiesiog bendraukite. Neįpareigojantis jūsų elgesys ir lengvas požiūris sustiprins svajonių vyro atsiradimą jūsų horizonte. 


Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Rasti irgi nesunku, vaistinese buna. Nemeluosiu sakydama, kad sie vaistai maniskiui tiko labiau uz kitus, kuriuos teko bandyti. Vis jausdavo galvos skausma, nuotaiku kaita. Su Spedra jokio salutinio poveikio. Be to, poveikis nesijaucia, kai nera stimuliacijos.
Jei svajoniu vyras susiduria su sunkumais islaikyti erekcija ar net ja pasiekti, nera ko perdaug nerimauti, viskas siais laikais gali buti keiciama :) Maniskis nuo erekcijos disfunkcijos issiaisvino gerdamas Spedra. Tai naujos kartos, stipresnis vaistas vyrams. Veikia iskarto, tad poveikio uztenka luktelt vos 15 minuciu.
Naujas komentaras